Přejít na obsah


Fotka

Sobota, běžky, Brdy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#21 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 11:14

Předpokládám že jakubkencl je křestním jménem Jakub, ale třeba ne. Jináč já jsem Petr, kdyby někomu dělalo problém vyslovit můj nick.
  • 0

#22 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 12:55

Jasně, jsem Jakub :) Pokud budete vyrážet kolem 8 z Prahy, tak můžeme dát sraz v 9 na tom parkovišti a bude to na pohodu :) me2d09: my si můžeme dát spicha na náměstí u Rysů v 8:45 (když tak mobil je šestnuladvatřijednadevětdvanulatři) Spuzva: už se těším na puka, také ti dovalím něco na topení :-) Děti klidně vem, žádná křeč. Když ukecám dceru, tak ji vezmu také. Ostatně první občerstvení není daleko :-)))
  • 0

#23 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 13:51

Tak jsem si to načrtnul v mapsource a tady je přibližná kilometráž. A ) Parkoviště - Skalka - Skála na Rovinách a zpět - Maják = cca 16km B ) A + okruh k Senochrupce II = cca 21 km C ) A + B + cesta na Stožec a zpět = cca 30 km
  • 0

#24 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 16:43

jakubkencl napsal/a:
Tak jsem si to načrtnul v mapsource a tady je přibližná kilometráž.
A ) Parkoviště - Skalka - Skála na Rovinách a zpět - Maják = cca 16km
B ) A + okruh k Senochrupce II = cca 21 km
C ) A + B + cesta na Stožec a zpět = cca 30 km


jakube, sorry, zkoušel jsem Ti volat, ale volané číslo neexistuje... ?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#25 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 16:50

To: All - tak jsem mluvil s Jakubem a budeme asi v sobotu ráno v 9 hod na parkovišti, kde začíná ta kešu Maják. A asi bereme i dětičky, takže trasa kolem dvacky bude asi akorát. Beru garmina a lopatku a kurevsky se těšííím :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#26 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 17:33

taktéž se těším... Jakub: budu u Rysů v 8:45, kdyžtak mobil: 737 202 190
  • 0

#27 Jarmila von Barrandoff

Jarmila von Barrandoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 19:48

spuzva napsal/a:
To: All - tak jsem mluvil s Jakubem a budeme asi v sobotu ráno v 9 hod na parkovišti, kde začíná ta kešu Maják. A asi bereme i dětičky, takže trasa kolem dvacky bude asi akorát. Beru garmina a lopatku a kurevsky se těšííím :-)


OK, prohlašuji 9:00 na parkovišti za oficielní sraz.
Děkuji Spuzvovi za organizaci.

Neoficielne: pokud by ne nekdo mohl z prahy svezt, budu rada, pokud vidim dobre, nejblizsi mhd je 4km od srazu (neni to problem, ale ...). Jinak se hlasim k sekci vecnych zacatecniku a take bych to videla spise ke 20km.
Tesim se!
  • 0

#28 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 20:36

Ahoj, rádi bychom s k Vám s Michalem přidali, ještě upřesníme v pátek večer, předpokládáme, že bychom byli v 9:00 na parkovišti u Majaku. Pokud by chěl jet někdo z okolí Slaného nebo Kladna, tak budeme mít 2 volná místa v autě.
  • 0

#29 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 21:57

... se nám to pěkně rýsuje. Takže v pátek večer tady na tom vláknu kdyžtak final decision. Já jedu z Měcholup a asi naberu Kvapu. Pojedu s mudlomanželkou a geodětma :-) To: Jarmila - dojed MHD a já tě pak ty 4 km stáhnu, nemám s tím trabl. To: Jakub a Medvěd 09 - nahrál jsem to gps tak snad nějaký pixle padnou :-) To: All, máte u mně PUK, tak se těšte :-) Pokud někdo sbírá puky, mám jich tolik, že se do kamen nevejdou, tak Vám nějaké přivezu, chcete-li. A fakt se moooc těšíme :-)) Jarmila měla skvělý nápad. A na Knínské louce dáme čaj a polévku Mějte se a kdybyste potřebovali, tak na mně spojení máte, nebo přes profil. Ahoj Spužva
  • 0
PUNK 4 EVER!

#30 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 23:50

Zdravím. Tak to vypadá na celkem slušný "event" :D Zítra zjistím co a jak bude o víkendu a napíšu jestli 100% jedu ;) To: jakubkencl a me2d09 - Našlo by se prosím kdyžtak u vás v autě ještě jedno místečko? To: me2d09 - pomož mi překecat Ondru Sema ať jeda s námi, to budeme mít o zábavu postaráno :D :D :D P.S. Geopuky beru také ;)
  • 0

#31 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 7:24

Loschuanos napsal/a:
Zdravím. Tak to vypadá na celkem slušný "event" :D Zítra zjistím co a jak bude o víkendu a napíšu jestli 100% jedu ;)
To: jakubkencl a me2d09 - Našlo by se prosím kdyžtak u vás v autě ještě jedno místečko?
To: me2d09 - pomož mi překecat Ondru Sema ať jeda s námi, to budeme mít o zábavu postaráno :D :D :D

P.S. Geopuky beru také ;)


copak je Ondra zač?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#32 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:30

Loschuanos: není problém, jeden kačer se ještě vleze Spuzva: puky vem. Když by je nikdo nechtěl, tak u občerstvení na Skalce bývá oheň a pečou se zde buřty (k dostání u stánku), tak budeme mít čím přikládat ;-) Néé vážně, rád rozšířím svoji skromnou sbírku Jarmila: z Mníšku tě když tak stáhneme, není problém. Beru s sebou dva GC
  • 0

#33 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:32

spuzva napsal/a:

Loschuanos napsal/a:
Zdravím. Tak to vypadá na celkem slušný "event" :D Zítra zjistím co a jak bude o víkendu a napíšu jestli 100% jedu ;)
To: jakubkencl a me2d09 - Našlo by se prosím kdyžtak u vás v autě ještě jedno místečko?
To: me2d09 - pomož mi překecat Ondru Sema ať jeda s námi, to budeme mít o zábavu postaráno :D :D :D

P.S. Geopuky beru také ;)


copak je Ondra zač?

Ondra je spuluzák ze střední, kvůli kterému jsem začal být na geocachingu zavislý ;) Fajn človíček s kterým se nikdy nikdo nenudí :D
  • 0

#34 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 10:37

To: jakubkencl - Díky moc. V 8.45hod budu u Rysů. Těším se.
  • 0

#35 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 12:52

Ako je to teda s miestami v aute z Pha? Spuzva berie mna alebo Kvapu, tym padom postradame este jedno miesto. Nenajde sa?
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#36 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 13:03

Saman napsal/a:
Ako je to teda s miestami v aute z Pha? Spuzva berie mna alebo Kvapu, tym padom postradame este jedno miesto. Nenajde sa?


Ja to pochopil tak, ze Spuzva bere Kvapu a Samana.
  • 0

#37 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 14:59

kvapa napsal/a:

Saman napsal/a:
Ako je to teda s miestami v aute z Pha? Spuzva berie mna alebo Kvapu, tym padom postradame este jedno miesto. Nenajde sa?


Ja to pochopil tak, ze Spuzva bere Kvapu a Samana.

dnes som si s nim pisal sms, je to takto - asi kvoli rodine, ktora s nim ide, ma len 1 volne miesto
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#38 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 15:11

2 Saman. Aha tak to je jina. Pokud by se nikdo nenasel, muzem se domluvit tak, ze vezmu moje auticko a pojedeme spolu.
  • 0

#39 Aucoin.J

Aucoin.J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 15:16

To Kvapa / To Saman: panove pokud stihnu zitra vecer pujcovnu lyzi, tak v so jedu a muzu Vas vzit. Vice budu vedet az zitra vecer, ale verim si. Tos asi tak, Jirka
  • 0

#40 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2010 - 21:50

To SAMAN, KVAPA AUCOIN - chlapi, tak situace se má následovně. Ted jsem mluvil se Šamanem a dohodli jsme se tako: Pokud by Aucoin nejel, tak můžeme v so ráno nabrat Kvapu a stavit se pro Šamana na Smíchově, nemám problém. Pokud AUcoin pojede, pak si dejte vědět navzájem, jedem sami a potkáme se na koordinátech toho parkoviště... Šamane, dle našeho rozhovoru, dohodni to, prosím, s Aucoinem a dej vědět Kvapovi. Pokud pojedete se mnou, dej mi vědět zítra večer. :-) To JARMILA - hlavní organizátorka - dej m vědět, jak dojedeš MHD a kam. Psala si, že MHD jezdí do 4 km vzdálenosti od WP. Pak mi napiš, prosím, kdy a kde bych Tě měl v sobotu ráno nabrat, Šamane - zařid SLUNÍČKO, prosím, když jsi ŠAMAN :-)) Ahoj všichni
  • 0
PUNK 4 EVER!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama