Přejít na obsah


Fotka

Sobota, běžky, Brdy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#61 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 7:50

O hodinu později, ale jdu dělat to samé ;)
  • 0

#62 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 8:10

dobře, tak já taky :D
  • 0

#63 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 18:56

Bomba akce, díky za nakopnutí a svolání tohoto běžkařského minisetkání. Parádní účast a moc rád sem Vám všechny poznal. Bylo to fajn. Musím mazat fotit ten ples takže fotky z Brd a zalogování těch kulatých kovových potvor provedu až někdy v noci nebo zítra. Ještě jednou díky bylo to fajn.
  • 0

#64 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 19:57

TAK A MÁME TO ZA SEBOU... Ráno jsme vyrazili z Prahy, v rychlosti nabrali Kvapu a honem na úvodní souřadnice. Zde už bylo živo. Parkoviště takřka plné, hodně sněhu a soustředěné skupinky běžkařů a kačerů. Setkání se Šamanem, první setkání s Aucoinem, Jakubem, Lucky a spol., Jarmilou, Me2dem09 a dalšími příjemnými geokolegy. Chvíli plkáme a následně startujeme - směr kešu Skalka. Asi po půlhoďce lyžování následuje sjezd ke stánku s čajem a ohněm - na koci kopce jsem se náádherně pokácel :-)) Oldov kešu a pokračujeme na Kytínskou louku. Ta zimní krajina je úžasná, znám to tady pouze z letních výletů na kolech. Těsně před příjezdem k hospodě se Hmyzák koupe ve strouze...V hospodě U Čunčí huby následuje další pauzička na výtečnou držkovou. Zde došlo k vyměně GC a TB, také jsem se s přáteli podělil o své puky a puky některých dalších hledačů. Pokračujeme dále ke kešu Skála na rovinách. Pěkně krok za krokem s Cácorkou a Hmyzákem :-) Cesta ke kešu už vyšlapána mladými vlčáky a vlčicemi :-)), mě sem doprovodil Jakub. Zalogováno... a pokračujeme. Tentokrát směr k hospodě U paviána. V tomto gurmánském stánku ochutnáváme skvělý guláš a zelený čaj. Čekáme, až dorazí partička, která si vyrazila na ještě jednu kešu. Poté se rychle dohodneme, že pojedeme do Řevnic, bo u Paviána bylo opravdu plno... Pokračujeme tedy bílou stopou a Hmyzák padá již podruhé v tomto dni do potoka :-)) Má zakalenou mysl, ovšem vidina zmrzlinového poháru v Řevnicích jej udržuje v duševní rovnováze. Kolem 4té hoďky dorážíme do Řevnic, kde již čekají Šaman a spol.. Naše túra končí, ale já cítím pocit uspokojení ze smysluplného dne stráveného s příjemnými lidmi a v překrásné přírodě. To: Jarmila - nestačil jsem se s Tebou rozloučit :-)) Děkuju moc za nás, že jsi přišla s myšlenkou běžkového dne. Bylo to skvělé... To: Jakub - Jakube, moc díky za vše, projevil ses jako skvělý průvodce :-)) den s Tebou jsme si opravdu užili a děti teď štěbetaj, jak to bylo super. Vojta se už i těm potokům směje... To: Aucoin - taky díky za příjmenou společnost, rád jsem Tě poznal. To Šaman, Kvapa, Me2ved09 (moc díky za přiblížení k a autům), Lucky a spol, Sandra, a všichn ostatní - bylo to super a rádi jsme Vás viděli. Spužva za team. P.S. Přikládám obrázek z iphonu... P.P.S. Jakube, už se moc těším na fotky :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#65 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 20:03

zkouším fotku, leč nějak to nejde.... ... už to snad jde
  • 0
PUNK 4 EVER!

#66 lucky&spol

lucky&spol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 20:18

Taky moc děkujeme za dnešní den. Jarmile za to, že měla ten nápad a celé to zpískala a nakonec jsme se s ní ani nerozloučili. Spužvovi za to, že celé setkání zorganizoval. Jakubovi a Me2ved09 ze to, že nám dělali průvodce. Bez Vás bychom i s GPS pořádně bloudili. Kvapovi, Sandře, Nadak, Aucoinovi, Šamanovi a všem dalším za bezva společnost.
  • 0

#67 Aucoin.J

Aucoin.J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 20:22

Spuzvuv log k dnesnimu bezkarskemu dni je vycerpavajici a vserikajici. Ale i ja musim vsem podekovat, zejmena obema pruvodcum, ale take Jarmile ktera s napadem prisla. Moc rad jsem poznal nove fajn lidicky a uz se tesim, ze se potkame zase nekde jinde. Aucoin/Jirka
  • 0

#68 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 22:51

Mé včetejší náhle rozhodnutí balo skvělé. Po pěti létech opět na běžkách, naštěstí stopa byla docela dobrá a tak jsem se tolik netrápila. Díky za skvělý nápad, trochu jsem fotila... Příští akci Brdy na běžkách by mohla být i Eventová..:)
  • 0

#69 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 23:01

další obrázek z akce
  • 0

#70 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 23:07

i Aucoin sportoval a šlo mu to skvěle :P
  • 0

#71 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 23:10

další účastníci brdské akce
  • 0

#72 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2010 - 23:14

různé styly, jak se dostat dolů z kopečku
  • 0

#73 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 0:07

Máte super fotky, parádička. Taky už jsem postahoval a najdete je zde: http://www.fotokencl...2010/index.html
  • 0

#74 pipidp

pipidp

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 8:30

Diky Jarmile za napad, do posledni chhvile jsem nevedela, jak mi to vyjde, ale i kdyz jsem dorazila pozde, takovahle skupinka nesla prehlednout :). Bohuzel jsem musela brzy zpatky, tak jsem se s nekterymi ani nestihla rozloucit. Ale i tak to bylo prima
  • 0

#75 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 9:58

Kdo by si potřeboval stáhnout fotky jednotlivě, tak pravým na velký obrázek - zobrazit obraz v novém okně - uložit obrázek. Když to chce vše nechť sosá http://www.fotokencl.com/geobrdy.zip
  • 0

#76 Jarmila von Barrandoff

Jarmila von Barrandoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 12:55

Také díky všem. Plus omluvu, za to že jsme se Vám neplánovaně ztratili. Od Čunčí huby jsme začali stíhat velkou skupinu kačerů a až na další křižovatce jsme zjistili, že stíhame mudly... A pak jsme pokračovali rovně. Chyba, Stožec a bludný kámen mají mnoho společného:) Pevně doufám, že jste si to užili stejně jako my!
  • 0

#77 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 22:58

I já se přidávám. Díky všem za perfektní akci. Příště s tak bezva "tlupou" opět moc rád vyrazím;)
  • 0

#78 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2010 - 23:54

Příště jedu s váma. Brdy s vojákama, raketama a skororadarem se mi jeví jako zcela bezpečná oblast;) Dnes večer se vracíme s manželkou na běžkách od známýho (krapet jsme se zakecali, takže nazpět pěkně potmě a s čelovkami), aby po nás začal střílet z posedu nasranej myslivec:o Tedy řeknu vám, to byl panečku pořádnej adrenalin!
  • 0
Retired slowcacher

#79 kvapa

kvapa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 11:00

Taky jsem vylovil z telefonu jednu fotku. kvapa.net/DSC00256.JPG
Diky vsem. Prima akce.
Prikladam odkaz na zaznam trasy z GPSky. Ujeli jsme skoro 27km :). Juchuu.
http://utrack.crempa...12bb6d265571189
  • 0

#80 brhel

brhel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 18:33

a nepojede někdo tuhle sobotu 23.1. ??? já bych jel až teď
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama