Přejít na obsah


Fotka

Sobota, běžky, Brdy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
81 odpovědí na toto téma

#1 Jarmila von Barrandoff

Jarmila von Barrandoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2010 - 21:46

Ahojky! Sníh, který se pokojně snáší za okny mne čím dál tím víc láká vzít běžky a zamířit z Prahy do brdských lesů. Pokud by jste se přidali: jsvobodo(at)antonio.cz
  • 0

#2 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 10:04

Jarmila von Barrandoff napsal/a:
Ahojky!
Sníh, který se pokojně snáší za okny mne čím dál tím víc láká vzít běžky a zamířit z Prahy do brdských lesů. Pokud by jste se přidali: jsvobodo(at)antonio.cz


Já bych se přidal, pokud by byl zájem?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#3 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 13:06

a toz to ja mozna taky :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#4 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 13:58

Saman napsal/a:
a toz to ja mozna taky :)


Šamanskej, mam velkou káru, vejde se nás tam dost, dej mi vědět, jo? A to bysme hledali taky ty pixle (kešu) nebo jen hřeben a putyka?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#5 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 13:59

Jarmila von Barrandoff napsal/a:
Ahojky!
Sníh, který se pokojně snáší za okny mne čím dál tím víc láká vzít běžky a zamířit z Prahy do brdských lesů. Pokud by jste se přidali: jsvobodo(at)antonio.cz


tož Jarča, ozvi se, dej vědět, kolik vás bude, ok?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#6 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 15:18

spuzva napsal/a:

Saman napsal/a:
a toz to ja mozna taky :)


Šamanskej, mam velkou káru, vejde se nás tam dost, dej mi vědět, jo? A to bysme hledali taky ty pixle (kešu) nebo jen hřeben a putyka?

toz jako jestli mas lopatu nebo plamenomet, i pixly se daji :)
i Kvapa by se asi pridal
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#7 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 15:39

Saman napsal/a:

spuzva napsal/a:

Saman napsal/a:
a toz to ja mozna taky :)


Šamanskej, mam velkou káru, vejde se nás tam dost, dej mi vědět, jo? A to bysme hledali taky ty pixle (kešu) nebo jen hřeben a putyka?

toz jako jestli mas lopatu nebo plamenomet, i pixly se daji :)
i Kvapa by se asi pridal


tak mi kdyžtak napiš sms a domluvíme se. ok?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#8 Jarmila von Barrandoff

Jarmila von Barrandoff

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 21:07

Clovek chvili neni na netu, a deji se veci! Brdy neznam, takze do planovani trasy moc mluvit nechci. me2d09 navrhuje okoli Řevnic. Krabicky jsou fajn, i par sneznych kousku mam na svedomi. Proti zastavce v hospudce taky nic nenamitam. Ale ja se budu nejvic tesit na ten zasnezeny les, ju ;)
  • 0

#9 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 21:52

To: Jarmila a Šaman a další - takže jestli dobře chápu, chuť by byla, ale je třeba to poladit. Já bych docela rád věděl, kolik by nás jelo. jsem celkem přizpůsobivej týpek, mám běžky staré 20 let, ale dobře jedou.. :-) Kešům se nebráním, ale netlačím taky. Dejte vědět, pokud pojedou děti, neb nikoliv. A ještě dotaz - kdo to bude organizovat? Jarmila? Zadáš souřadnice nástupu?? Šamane, dej taky vědět, kdyžtak vemu mapu do ruky a něco naorganizuju. Jak pravila Jarmila, největší paráda budou zasněžené Brdy. Ozvěte se, jo? Ahoj Spužva
  • 0
PUNK 4 EVER!

#10 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:24

ja som zajtra na horach, take tie sirsie lyze, obrateny smer ako Lukas Bauer zvykne :-D Takze nebudem online. Kludne Spuzvatko naplanuj a my sa pridame :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#11 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2010 - 23:54

Rád se také připojím, pokud se půjde nějak okolo. Lépe řečeno, rád bych vyrazil z domova (=Řevnice) či se připojil třebas v hostinci u Paviána, který se snad na Brdech ani nedá vynechat.
Takže pokud se to Spužvovi či Jarmile či někomu jinému podaří naorganizovat někudy tudy, budu potěšen. Proti hospůdce ani krabičkám nic nemám, nejvíc mi jde ale taky o ten sníh a les.
  • 0

#12 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 7:44

Nepojedu s Vami, ale pridam sem jeden obrazek z Brd z vrcholove cesty z minule soboty. Je to z oblasti Hvizdince nad Revnicemi.

Vložený obrázek

Vlevo pesaci, vpravo bezkari
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#13 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:36

Přidal bych se též, jen pro mě je přijatelnější nástup o nějakých cca. 50km jihozápadněji, kolem Třemšína, popř. Padrťské rybníky, Tok, ....
  • 0

#14 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 9:42

Pokud pojedete vozmo, tak asi nejlepší nástup bude z parkoviště na hřebenu na komunikaci II/116 - viz nástup na Maják http://www.geocachin...f5-c91ab18145d2. Pak je to všude po rovině, ať se rozhodnete pro výlet na Černolice či na Stožec. S lyžema na nohou se dá pak v pohodě odlovit http://www.geocachin...84-c419bb770378, http://www.geocachin...1b-662c7da8ef13, http://www.geocachin...92-90a8a6e4d1cb a večer při návratu k autu pak ten Maják.
Pokud pojedete vlakem, tak pak výstup přes http://www.geocachin...d0-63d004466e07 a pak už na lyžích k Paviánovi, dále na http://www.geocachin...4e-35b556304f92. A pak už je to jen na chuti a síle :-)
Pokud by vás to neurazilo tak bych se možná také přidal a protáhl tělo - mohl bych pak vzít i me2d09 autem nahoru na Skalku. O krabičky mi nejde, neb to tu mám již odloveno, ale rád budu nápomocen při dohledávkách :D Nejsem žádný Bauer, ale nějakej ten kilometr odšourám ;)
  • 0

#15 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:26

To: šaman, kvapa - počítám teda s odjezdem v sobotu někde tak kolem 8 ráno. To: Jarmila - odkud pojedeš? Zkoušel jsem Ti volat, kdyžtak se zkus ozvat, abychom pořešili nástup a čas. To: Jabkubkencl - díky za doporoučení, pojedeš s námi?? To: ALL - chcete hodně makat nebo na pohodu? Já bych s sebou možná rád vzal dětičky, tak abychom si upřesnili záměry. Mějte se všicky, už se těším na sobotu :-)) P.S. Vemu vám svoje puky, jestli chcete, jo? :-))
  • 0
PUNK 4 EVER!

#16 Aucoin.J

Aucoin.J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:29

Ahoj, chystam se ted v nedeli po mnoha letech zase na bezky. Pojedeme do Jizerek, ale proc si potrebny equipment nepujcit o den drive a vyrazit v sobotu i s Vami. Rozhodnuti udelam az v patek a tim padem bych pripadne jel po vlastni ose (nekoho nekde muzu nabrat). Jinak "jakubkenclem" udavane parkoviste bych povazoval za dobry a vychozi bod. To Spuzva: budu rad, kdyz se udrzim na lyzich a zadne supr dlouhe vzdalenosti neplanuji. Opravdu jsem na bezkach nestal mnoho let..... A.
  • 0

#17 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:33

Aucoin.J napsal/a:
Ahoj,

chystam se ted v nedeli po mnoha letech zase na bezky. Pojedeme do Jizerek, ale proc si potrebny equipment nepujcit o den drive a vyrazit v sobotu i s Vami. Rozhodnuti udelam az v patek a tim padem bych pripadne jel po vlastni ose.

To IreVem udavane parkoviste bych povazoval za dobry a vychozi bod.

A.


Ahoj - a do Jizerek jedete na 1 den?? nebo na déle? Bylo by možný se připojit?
  • 0
PUNK 4 EVER!

#18 Aucoin.J

Aucoin.J

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 133 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:42

Ahoj Spuzvo, jedeme v nedeli, pouze na jeden den. Omlouvam se, ale mozne to nebude. diky za pochopeni, jirka
  • 0

#19 me2d09

me2d09

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:45

Jak navrhuje Jakub, tak mi to absolutně vyhovuje, dokonce z odkazovaných krabiček mám nějaké neodlovené :). Nahoru na PK1HJHR se dostanu buď běžmo a nebo lépe s jakubkencl jestli taky pojede, lenost je lenost (jakub: díky za velkorysou nabídku). Tak prosím určete čas srazu. Spuzva: tempu se přispůsobím... PS: už kvůli Earl puku se vyplatí vyrazit :)
  • 0

#20 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2010 - 10:53

me2d09 napsal/a:
Jak navrhuje Jakub, tak mi to absolutně vyhovuje, dokonce z odkazovaných krabiček mám nějaké neodlovené :). Nahoru na PK1HJHR se dostanu buď běžmo a nebo lépe s jakubkencl jestli taky pojede, lenost je lenost (jakub: díky za velkorysou nabídku).
Tak prosím určete čas srazu.
Spuzva: tempu se přispůsobím...
PS: už kvůli Earl puku se vyplatí vyrazit :)


neznám vás jmény, kdo je Jakub? Já jsem se domlouval se Šamanem a s Kvapou. Tak by bylo asi fajn, kdyby tomu někdo zavelel. Earlovy puky budou připravený :-)))
  • 0
PUNK 4 EVER!




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama