Přejít na obsah


Fotka

Geoget a multidatabaze


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#41 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 14:10

Taky na svém stolním pc používám portable instalaci. V začátcích s GeoGetem mi to ušetřilo spoustu problémů se sprovozněním statistik a ostatních fičurek
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#42 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 18:03

nikdy sem GeoGet jako portable neinstaloval a taky vzdy vse fungovalo bez problemu.. i na tu flesku jsem si zkopcil GeoGet z programfiles a data z profilu a aupravil ini..
jinak na to mit na notebooku a PC to same.. co treba Dropbox?

EDIT: opraven odkaz na dropbox
  • 0

#43 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 18:42

Ta portable verze neni o nicem jinem nez o vychozim umisteni datoveho adresare. Ve skutecnosti pri te volbe instalator jen vygeneruje geogetboot.ini. Zadna veda! :D Normalne se umistuji data do uzivatelova profilu, coz je nejlepsi moznost, pokud clovek nema na pocitaci velka prava, pokud pocitac sdili s vice lidmi (kazdy ma svuj profil), nebo pokud je treba na terminalu. Ma to sve duvody a sve vyhody. Samotny obsah datoveho adresare je relokovatelny, tedy da se zkopirovat kamkoliv, a pokud se i Geogetu rekne, kde ma data hledat, bude to fungovat.
  • 0

#44 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 14:42

mikrom napsal/a:
nikdy sem GeoGet jako portable neinstaloval a taky vzdy vse fungovalo bez problemu.. i na tu flesku jsem si zkopcil GeoGet z programfiles a data z profilu a aupravil ini..
jinak na to mit na notebooku a PC to same.. co treba Dropbox?


Mám GG jako portable ve složce Dropbox a je to podle mě ideální řešení.
Update programu instaluju jen jednou a ten se mi pak synchronizuje na další PC. Totéž výběry, filtry, makra atd... A obrovské množství souborů v offline složce dropbox bez problémů zvládá.

Viz http://hrus.wordpres...ox-a-live-mesh/
  • 0

#45 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 19 únor 2010 - 14:28

_Tom: presne tak jsem to myslel.. respektive puvodne jsem to zamyslel tak, ze by v dropboxu byla jen slozka \data\ ale to uz je kosmeticka vec..
asi neco takovyho taky rozjedu az povysim notebook.. precijen s 512MB RAM, kde kolem 300MB zere permanentne otevreny FF se spoustou tabu si nemuzu dovolit moc veci nechat bezet na pozadi :D (ne ze bych neuvazoval o pridani RAM, ale ty SD-RAM co v tom IBMku sou sou drahy jak slak!)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama