Přejít na obsah


Fotka

jak na to?


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
51 odpovědí na toto téma

#41 DarkLord Reviewer

DarkLord Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 14:23

VasaM napsal/a:
Ahoj, mám dotaz trochu mimo téma. Napsal jsem listing keše, odklikl jsem aktivaci keše, potom mi přišel email, že keš bude schvalena do 3 dnů. Už jsou to dua týdny, a pořád se nic neděje. Konkrétně jde o bonus v Samotiškách.


Keš měl zaholdovanou reviewer, který normálně Olomoucký kraj nespravuje. Evidentně to bylo ukliknutí, neboť si nenastavil ani watchlist, takže mu Reviewer note od tebe nechodily.
Cache jsem tedy odholdoval, teď si ji snad již patřičný kolega všimne a převezme ji z fronty.
  • 0

#42 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 16:28

Já bych to viděla ještě trošku jinak. Kdo nezvládne do hry vstoupit řádnou registrací a seznámením se s prostředím, není dostatečně vyzrálý hrát tuto hru. Osobně mám plné zuby vodění za ručičku a utírání zadků lidem, co mají jinak stále plnou papulu vlastní nezávislosti a dospělosti. To není zdaleka věc pouze geocachingu. Přečíst si návod a optat se na dodatečné osvětlení něčeho co jsem nepochopil je OK. Na to se zde odpoví vždy slušně. Ptát se na každou pí*****u je ukázkou vlastní neschopnosti a pohrdání ostatními. Neúctou k jejich času. To, že je kdosi si líný přečíst návod a bezohledně plýtvá místo toho časem jiného, od kterého žádá vysvětlení je drzost a nevychovanost. Asi taková jako vlézt do hospody se štítem Pilsner Urquell a ptát se hostinskýho jestli točej Plzeň. ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#43 ToRo61

ToRo61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 19:16

Já souhlasím se Zeggou. Jako velký problém vidím ale v tom, že i v 'hloubi tohoto fora' je mezi cca 70% balastu skryto 30% cenných informací. To je ale obecný problém většiny dobrovolných/otevřených projektů. Ideální je obecně platné informace 'vytáhnout' z fóra do wiki. Existují zde vlákna o cca 500-1000 příspěvcích. Prokousat se tím je skoro masochismus. Rozbředlost fóra může eliminovat administrátor, ale ten je taky dobrovolník ;) (rád bych jim proto vysekl poklonu a uznání ;):)) Je to tedy především o disciplíně jednotlivých účastníků komunity. Pokud nemám k předmětu co přínosného sdělit, tak raději mlčet.
  • 0

#44 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 19:41

kolombo napsal/a:
Možná by bylo lepší schovat víc možnost psát hned do fóra.

Myslíš povolit fórum až poté, co složí test z obsahu GEOWIKI? :D Obávám se, že ani to by v některých případech nepomohlo.:@
  • 0

#45 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 21:25

Ze Zeggou nesouhlasím - štít Pilsner Urquell mi bohužel v našich hospodách pivo Plzeň nezaručí... ;)
  • 0

#46 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 22:37

Pitrus napsal/a:
Ze Zeggou nesouhlasím - štít Pilsner Urquell mi bohužel v našich hospodách pivo Plzeň nezaručí... ;)


Tušila jsem že se najde "vtipálek" co se bude točit na frázi přirovnání. :-/
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#47 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 23:26

To nebyl vtip Zeggo. Je obdivuhodné, že jsi to tušila. Jen ještě dodám, že se mi moc nelíbí taové to mazácké rozdělování dotazů na to, co je "pí*****a" a co není. On to třeba začátečník vidí jinak než zkušenej kačer. Když máš "plné zuby vodění za ručičku a utírání zadků lidem, co mají jinak stále plnou papulu vlastní nezávislosti a dospělosti" tak prostě jejich otázky ignoruj, neboli tvým nabroušeným jazykem - za ručičku je nevoď a zadek jim neutírej.
  • 0

#48 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 6:20

To není o mazáckém rozdělování. Když se někdo zeptá na věci, na které jsou zvýrazněné odkazy přímo na homepage a navíc se na to ptá i poté, kdy byl upozorněn, že tam ty odkazy jsou, tak to už hraničí s demencí. A nevidím jediný důvod to pořád omlouvat.
  • 0

#49 StanB99

StanB99

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 164 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 11:23

pepa.z.pocernic napsal/a:
To není o mazáckém rozdělování. Když se někdo zeptá na věci, na které jsou zvýrazněné odkazy přímo na homepage a navíc se na to ptá i poté, kdy byl upozorněn, že tam ty odkazy jsou, tak to už hraničí s demencí. A nevidím jediný důvod to pořád omlouvat.

Teď si dovolím nesouhlasit zase já .... RPT se zeptal jednou, dále už v podstatě ani "nemuknul" natož aby svůj dotaz zopakoval. Jen se zde rozjelo nesmyslné třístránkové vlákno na téma "co si to ten RPT vlastně dovoluje". A přisprostlé komentáře rozhodně neukazují na mazactví (spíš něco jiného).
  • 0
Ranní ptáče hlavou zeď neprorazí.

#50 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 11:33

StanB99

Opravdu jenom jednou? Hlavně z toho popravdě mám velice podobný pocit, jako byl někým vyjádřen ve druhém z jeho tří vláken. Ale nic to nemění na faktu, že rozvíjet o tom diskuzi na několik stránek je úplně k ničemu.
Odpovědět/ignorovat, zamknout, zapomenout. Maximálně pro zajímavost ještě kouknout na IP.
  • 0

#51 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 11:35

Asi nejsi v obraze. RPT poté co byl upozorněn na zdroje informací pro nováčky (zvýrazněné odkazy na homepage) založil další vlákno, kde se ptal, jak se registruje. Kdyby kliknul na ten zvýrazněný odkaz na homepage, na který ho lidi odkazovali, tak je to jedna z prvních položek. Jak bys to nazval?
  • 0

#52 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 11:44

Zámek
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama