Přejít na obsah


Fotka

thunderbird 3.0 a bartik.eu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 13:08

Zkusil jsem novou verzi thunderbirdu a nyni mi chodi e-maily o novych cache z bartika celkem 27 krat.... Problem se mi nedari diagnostikovat, ve starem thunderbirdu verze 2.0.0.23 (20090812) se vse chova korektne... Má nekdo podobný problém, případně řešení?
  • 0

#2 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 13:23

Novej thunderbird je nejakej nemocnej. Prestalo mi fungovat stahovani posty pres pop3 z firemniho mailu a nejsem schopnej zjistit, cim to je. Veskere nastaveni identicke, jak ve stare verzi. Jedinej rozdil je, ze mi to nefunguje. Takze ze sve zkusenosti bych hledal chybu na strane thunderbirdu.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#3 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 18 leden 2010 - 13:38

Thunderbird v.3 už nějaký čas používám, bez problémů. Jedinou lumpárnu, kterou mi aktualizace na tuto verzi provedla, bylo, že se zatrhlo používat jméno a heslo u SMTP serveru. Ale to se týká odesílání pošty, takže to zřejmě souviset nebude ...
  • 0

#4 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 0:49

Thunderbird 3 jsem před 2 měsíci zkusil a těžce litoval. Kdyby mi každý mail přišel pouze 17x, to by bylo ještě dobrý, ale mně se každej mail ve schránce usadil asi 100x. Takže Thunderbird je více než nemocnej, problém asi souvisí s IMAPem, kdy špatně funguje synchronizace se serverem. Po pár dnech mi Thunderbird zboural poštovní schránku a nešlo se do ní vůbec přihlásit. Po řešení potíží s providerem mi bylo oznámeno, že jsem měl ve schránce přes 10.000 e-mailů a proto to neustála. Takže rychle pryč od verze 3 a hezky pěkně zpátky na dvojku a jsem nadále happy. Navíc ta trojka neuměla ani při smazání zprávy smazat jí zároveň ze serveru. No prostě humus, těžká alfa verze, ruce pryč od toho.
  • 0

#5 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 7:26

eMenthal napsal/a:
Thunderbird 3 jsem před 2 měsíci zkusil a těžce litoval. Kdyby mi každý mail přišel pouze 17x, to by bylo ještě dobrý, ale mně se každej mail ve

TB3 používám od okamžiku co vyšel, v práci na WinXP, doma na Ubuntu Linux, v obou případech bez nejmenších problémů.
Opravdu je problém tam, kde si myslíš? :) :P
  • 0

#6 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 8:10

pavels napsal/a:

eMenthal napsal/a:
Thunderbird 3 jsem před 2 měsíci zkusil a těžce litoval. Kdyby mi každý mail přišel pouze 17x, to by bylo ještě dobrý, ale mně se každej mail ve

TB3 používám od okamžiku co vyšel, v práci na WinXP, doma na Ubuntu Linux, v obou případech bez nejmenších problémů.
Opravdu je problém tam, kde si myslíš? :) :P

Problémy TB3 s prací s IMAPem mohu potvrdit. Také jsem viděl zprávy několikrát.
  • 0

#7 oldtulak

oldtulak

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 10:22

TB3 používám na WinXP a W7 v práci i doma. doma POP3 na několik účtů, v práci kombinaci POP3 a IMAP na několik účtů a žádný problém jsem nezaznamenal (samozřejmě jsem odinstaloval všechny staré doplňky a nainstaloval nové)
  • 0

#8 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 15:05

tak to gratuluji, ja prave zjistil, ze po tydnu pouzivani mam v data aplikaci adresar thunderbird o velikosti 553 GB!!!!! parada - uz se odinstalovava trojka a vracim sse ke dvojce
  • 0

#9 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 16:55

TB3 používám od prvního dne vydání a bez potíží....Napojeno 15 schránek, 7 z nich IMAP, zbytek POP3....Vse ok bez jedinyho problemu kabukiman_CZ: treba mas tak obsahlou mailovou schranku a TB3 v ramci zrychleni hledani stahuje vsechnu postu (muzes si to ovsem nastavit, jestli ano, ne a kolik)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#10 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 18:26

nene, tak velikou postu opravdu nemam... o tom nastaveni vim, nastavil jsem si to myslim spravne, bohuzel nektere slozky stale bez prestani indexoval a stahoval dokola a dokola - jednalo se o IMAP server
  • 0

#11 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2010 - 22:30

nevim ale nekde je problem. ja vim, ze kdyz jsem ho prvne pustil, tak cca 10 hodil stahoval a pote indexoval postu a od te doby klid a hlavne vyhledavani bezi jedna basen (dokonce i v textu..)
  • 0
ty,ty,ty a golfy

#12 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 0:50

pavels napsal/a:
TB3 používám od okamžiku co vyšel, v práci na WinXP, doma na Ubuntu Linux, v obou případech bez nejmenších problémů.
Opravdu je problém tam, kde si myslíš? :) :P


No, když u mě hned po instalaci nastaly zmíněné problémy a nebyl jsem sto je sám vyřešit, nastalo googlení a nakonec jsem skončil u pročítání bugzilly (oficiálního bug listu). A nestačil jsem valit oči, kolik věcí tam s tématem IMAP bylo. A taky jak starý a stále neopravený bugy tam jsou. Takže následný rozhodnutí o vrácení se k verzi 2 netrvalo dlouho. Ta funguje k mé všobecné spokojenosti.
  • 0

#13 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 11:46

TB 3.01 u mně zcela bez problémů, 2 účty najednou. Automatický přechod z posledního buildu TB 2.XX zvládl bez problémů, jen se mi zdá s malinko pomalejší odezvou
  • 0

#14 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 14:35

No, nějak moc jsem to nestudoval, ale na kterémsi linux fóru TB3 dost zepsuli, označili celou verzi za jednu velkou chybu, takže já raději zůstávám u TB2 bez nějakých extravagancí ;)
  • 0
Don't panic!

#15 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2010 - 20:13

Hickos napsal/a:
No, nějak moc jsem to nestudoval, ale na kterémsi linux fóru TB3 dost zepsuli, označili celou verzi za jednu velkou chybu, takže já raději zůstávám u TB2 bez nějakých extravagancí ;)

Ahojky
TB3 používám od prvního dne vydání a bez potíží. 1 je IMAP, zbytek POP3....Vse ok.

Byl vydán Thunderbird 3.0.1. Tato verze poštovního klienta přináší opravy řady chyb – jejich seznam naleznete v changelogu. ...
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#16 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 18:01

eMenthal napsal/a:
Thunderbird 3 jsem před 2 měsíci zkusil a těžce litoval. Kdyby mi každý mail přišel pouze 17x, to by bylo ještě dobrý, ale mně se každej mail ve schránce usadil asi 100x


Tak se zdá, že problém nebyl ani tak v Thundebirdu 3, jako spíše v Esetu. Dle changelogu k betaverzi Eset smart security v4.2 docházelo v původní verzi v4.0 k duplikaci příchozí pošty přes IMAP. Nainstaloval jsem tedy ESS 4.2 beta a jdu znovu TB3 zkusit...dám report, jak to dopadlo ;-)
  • 0

#17 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 18:42

eMenthal napsal/a:
Nainstaloval jsem tedy ESS 4.2 beta a jdu znovu TB3 zkusit...dám report, jak to dopadlo ;-)


Tak kombinace ESS 4.2 a TB3.0.4 pracuje na výbornou. Je to rychlý a vypadá to opravdu dobře.
Tož nyní jsem spokojen ;-)
  • 0

#18 hledac14

hledac14

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2014 - 21:20

Ahoj, pomohli by ste mi nekdo prosim jak nastavuk thunderbirda aby mi delal notifikace ?

 


  • 0

#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 450 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2014 - 21:43

Ahoj, pomohli by ste mi nekdo prosim jak nastavuk thunderbirda aby mi delal notifikace ?

nijak, tenhle web už dávno nefunguje


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama