Přejít na obsah


Fotka

Waymarky - kdo hledá nebo zakládá?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
488 odpovědí na toto téma

#61 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 18:18

Jen tak na okraj: V Brně (i v centru) je ještě hodně míst bez svého waymarku, tak kdyby vás svrběla ruka...(mám už skoro vše oběhané) :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#62 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 21:54

Voláš jako na zavolanou,dneska jsem založil nový WM..ale musíš jít až nahoru,jinak to neuznám.. :P Je tam opravdu krásně,byl jsem tam jen tak a musím jen doporučit.

http://www.waymarkin...v_Brno_panorama
  • 0
Cogito ergo sun ...

#63 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 22:12

nejlepsi je boruvkova kategorie, pac clovek se u DNF treba aspon nazere :)

a prave ted na jednom libereckym waymarku sleduju, ze u nas mrzne az prasti :D
  • 0

#64 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 22:24

AgentJ napsal/a:
nejlepsi je boruvkova kategorie, pac clovek se u DNF treba aspon nazere :)
...


No já nevím - určitě jako já znáš různé záludné ownery;) - aby to nebyl WM uprostřed pláně vraních ok :D
Jestli není lepší to GC/WM školící centrum, tak se člověk aspoň nažere z (relativně) jistého zdroje :D:D
  • 0
Retired slowcacher

#65 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 23:51

polas_CZ napsal/a:
Voláš jako na zavolanou,dneska jsem založil nový WM..ale musíš jít až nahoru,jinak to neuznám.. :P Je tam opravdu krásně,byl jsem tam jen tak a musím jen doporučit.

http://www.waymarkin...v_Brno_panorama


...sakra, tak Štatl jsem pros..l :D:D, a to jsem se chystal vám to tam po švédsku vyplenit (protože se tam nic nedělo...) a teď to vypadá, že na jaře už bude pozdě a zbydou na mne tak akorát KFC a McD :o:o:D:D
  • 0

#66 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 23:55

:)))) Je nejaka kategorie turistickych pribytku / nouzovych pristresku? Prozatim je pro me wm web porad dost neprehledny...
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#67 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2010 - 23:58

honny napsal/a:
:))))

Je nejaka kategorie turistickych pribytku / nouzovych pristresku? Prozatim je pro me wm web porad dost neprehledny...


myslím že není, koukej jí udělat :)
  • 0

#68 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 0:09

AgentJ napsal/a:
a prave ted na jednom libereckym waymarku sleduju, ze u nas mrzne az prasti :D


ježíš tam je kossssaaaa brrrrr
  • 0

#69 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 8:05

honny napsal/a:
Je nejaka kategorie turistickych pribytku / nouzovych pristresku? Prozatim je pro me wm web porad dost neprehledny...

Remote Backcountry Shelters
Daji se tam waymarkovat treba utulne v Nizkych Tatrach.
  • 0

#70 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 16:31

AgentJ napsal/a:
nejlepsi je boruvkova kategorie,

tak na tuhle kategorii jsem jeste neprisel
to se mi moc libi, takovych mist bude jenom pribyvat ;)
a jen tak mimochodem: jak vlastne muzou byt waymarky od sebe vzdaleny. u GC je to cca 161 m, ale co u WM? Protoze to by pak WM boruvkovy mohl byt u kazdeho trsu :D
  • 0
at se dari

#71 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 637 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 16:35

Myslim, ze to tady neni nijak omezeny. Jeden objekt muze byt zaroven v nekolika kategoriich, jak jsem se s tim setkal..
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#72 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 27 leden 2010 - 22:28

Colonel74 napsal/a:
Myslim, ze to tady neni nijak omezeny. Jeden objekt muze byt zaroven v nekolika kategoriich, jak jsem se s tim setkal..

Ano, jde to. Může to být ale problém mít na jedněch souřadnicích několik "stejných" WM" v různých kategoriích....
  • 0

#73 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 8:02

Ja vim, ze muze byt vedle sebe nekolik kategorii WM. Me spis napadla akademicky-debilni otazka: jak daleko od sebe muzou byt WM stejne kategorie? Neberte tu otazku vazne, abych nebyl kamenovan, ale spise zamysleni nad tim, jestli takovy boruvkova kategorie nebude mit WM u kazdeho trsu boruvci. Tim by bylo najednou WM na určitych mistech spousta. :D Mozna by tahle otazka mela smerovat na etiku WM.
  • 0
at se dari

#74 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 8:18

kladina napsal/a:
Ja vim, ze muze byt vedle sebe nekolik kategorii WM. Me spis napadla akademicky-debilni otazka: jak daleko od sebe muzou byt WM stejne kategorie? Neberte tu otazku vazne, abych nebyl kamenovan, ale spise zamysleni nad tim, jestli takovy boruvkova kategorie nebude mit WM u kazdeho trsu boruvci. Tim by bylo najednou WM na určitych mistech spousta. :D
Mozna by tahle otazka mela smerovat na etiku WM.


system te upozorni, na kolizi "pul mile" ve stejne kategorii - ale jen informativne, abys nezakladal nahodou uz jednou zalozene. takze to muzes preskocit.

a pri schvalovani to approvera upozorni na to same - opet informativne. takze v pripade boruvek to bude na nazoru schvalovace prislusne kategorie, jestli uz je to jina plantaz, dostatecne vzdalena a dostane dalsi WM :)
  • 0

#75 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 8:29

diky za info okna o moznych kolizich jsem si uz vsiml, takze to uz je vse jasne. Me opravdu spise slo o etiku veci nez nejake rejpani.
  • 0
at se dari

#76 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2010 - 8:57

vsak te taky z rejpani nikdo nepodezriva, to uz bych napsal :) ono s tou blizkosti je to proste na zvazeni jak zakladatele - jestli uz je to jiny "objekt" stejne kategorie, tak potom hlavne schvalovace, jehoz je to kategorie a on o ni ma nejakou predstavu.
  • 0

#77 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 11:43

Jak je to s těmi vlajkovými waymarky ? Vlajku IKEA, jak jsem pochopil, si asi mohu zalogovat kdekoliv na světě. Jak je to ale s Lukoilem co udělal haggaeus - vlajka je definovaná že má nápis v ruštině. Takže pokud by byla vyvěšena náhodou někde u nás, tak asi v azbuce nebude a tudíž nepůjde zalogovat ?
  • 0

#78 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 15:46

Arne1 napsal/a:
Jak je to ale s Lukoilem co udělal haggaeus - vlajka je definovaná že má nápis v ruštině. Takže pokud by byla vyvěšena náhodou někde u nás, tak asi v azbuce nebude a tudíž nepůjde zalogovat ?

Je to jina vlajka stejne organizace, uz se me ptal nekdo z Opavy, tam maji vlajky cervene a s napisem v latince. Preposilal jsem dotaz leaderovi kategorie, a ze pry je oboji ok: zalozit novy waymark pro tuhle mutaci vlajky, nebo s tou zdejsi vlajkou "navstivit" reditelstvi Lukoilu v Moskve na Turgenevske.
  • 0

#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 21:04

haggaeus napsal/a:
Je to jina vlajka stejne organizace, uz se me ptal nekdo z Opavy, tam maji vlajky cervene a s napisem v latince. Preposilal jsem dotaz leaderovi kategorie, a ze pry je oboji ok: zalozit novy waymark pro tuhle mutaci vlajky, nebo s tou zdejsi vlajkou "navstivit" reditelstvi Lukoilu v Moskve na Turgenevske.

Nebylo by jednodušší opravit listing, že nápis je v ruštině nebo v latince, nebo ještě lépe tu zmínku o ruštině vypustit ?
  • 0

#80 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 22:08

Arne1 napsal/a:
Nebylo by jednodušší opravit listing, že nápis je v ruštině nebo v latince, nebo ještě lépe tu zmínku o ruštině vypustit ?

ok, pridany Visit instructions. Prislo mi legracni logovat navstevu ruskeho waymarku na ceske pumpe, tak bych preferoval navstevu.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama