Přejít na obsah


Fotka

Podivna kes: Lentilky - GC2155E


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
43 odpovědí na toto téma

#1 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 13:17

Vcera se objevila tato kes: GC2155E Mate uz nekdo vylustino? Co si o tom myslite? Me na tom zarazi autoruv nick, profil a take hint u te kesky je podezrely, tak nevim. Prozatim zadny Found it, zatim jen rozpacite poznamky a dve DNF, coz je na kesku v Praze slabota. Bud si nekdo z nas dela pr.el, nebo je to pekne tezka mysterka, ale pak by asi mohlo byt i vice hvezdicek na obtiznosti.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 13:21

hint u kesky je to jedine, co je logicke a jasne ;) tys nikdy neslysel fantomase? :D
  • 0

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 13:37

Když lentilky máš v dlani, patří ti celý svět!
Však ono se to nějak vyvrbí, na mnou vypočteném místě jsem také nic nenašel a vůbec nepropadám skepsi. Si to najdu třeba za měsíc, rok ... ;)
  • 0

#4 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 13:43

Jj, ono se to ukaze, byl jsem jen tak nejak zvedavej, jestli to uz nekdo rozlousknul.Jinak pro zajimavost obrazek pochazi z wikipedie.
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#5 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 14:27

lubik napsal/a:
Jj, ono se to ukaze, byl jsem jen tak nejak zvedavej, jestli to uz nekdo rozlousknul.Jinak pro zajimavost obrazek pochazi z wikipedie.


Mam dojem ze v obrazku nic neni, obvzlast kdyz je z wikipedie a lezi tam uz od roku 2007.

Zvlastni ze za poslednim Ha jsou jen 3 tecky, ale N 50° 04.443 E 014° 19.443 na nic neni aspon podle mapy.

Zvlastni je ten lookup u wpt, ale na to aby to bylo sestnactkove cislo je to nejak moc. Netusim ja jsem na mysterky tupej.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 16:17

Tyhle mysterky fakt nemusím... je to takové věštění z koule. Bohužel to většinou končí na tom, že klíčem je barva lentilky, kterou má Fantomas nejradši apod. Možná je číselný vstup taky někde tady http://www.lentilky....h-produkty.html
  • 0

#7 radims

radims

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 16:24

Já bych to neprožíval. Když na to nepřijdu, tak ji holt nenajdu... Na druhou stranu, fandím nasemuFantomasovi. FTFkaři už druhý den nepřetržitě sedí u monitoru a čučí na krabičku lentilek :D
  • 0

#8 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 22:06

Tak pro ty co to nesledujete, keška je pokořená. Myslím ale že já jí aspoň tři, čtyři roky nevyluštím. To by mě někdo musel hooodně nakopnout do zadku !
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 22:30

Pánové, a je tohle ještě geocaching? O co tady jde? Dostat se na zajímavé místo, dozvědět se něco zajímavého a užitečného? NE. Někde jsem narazil na podobnou soutěž pro Menzu, možná by mohla být zajímavá nějaká nová odnož geocachingu typu menzacaching -> jediná povolená keš je typu mystery > 4/4
  • 0

#10 Kvety

Kvety

    Lezec

  • Members
  • PipPipPip
  • 365 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 22:41

Sobiku tak jí odlov, pak můžeš povědět jestli je zde něco zajímavého. Možná se ti celou noc budou zdát barevné sny. Aspoň to. Jinak ale s tvým příspěvkem souhlasím (nehledě na to, že další příspěvky budou typu: když se ti to nelíbí, tak si toho nevšímej) ale na to jsme přeci zvyklí.
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 23:03

Ne, keše podobného typu mne nechávají v klidu. Samozřejmě, že se člověk snaží přijít na to, co zase autor vymyslel, ale nějak to neřeším, když se nedaří. A kupodivu je nedávám ani na ignore list, prostě mám na mapě keše které asi nikdy neodlovím. Moje myšlenka byla v té rovině, jestli je geocaching o tom poznávat zajímavá místa, dozvídat se zajímavé věci nebo prostě luštit podivuhodné šifry apod. které spíš přísluší jiné skupině hráčů. To je všechno. Nemusím mít všechny keše na mapě a taky je mít nebudu, jsem v klidu.
  • 0

#12 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 23:13

Otazníky ve volné krajině mě mrzí. V pátek odjíždím do Českého Švýcarska a tam ty petelíkovy otazníky mrzí obvzlášť. Moc tradičních krabiček mi tam už nezbývá a na ty jeho pixly až na tu jednu vyjímku prostě nemám. Nechci si vykloubit mozek. Jedu tam abych na ty 3 dny vypnul. Vypadá, že asi budu jen fotit, no ulovím aspon tu earthku ve Vinném sklepě, kde jsem se minulý rok nechtěl zprasit. ;) Kolem HC jsem už ulovil pár pixel jen proto aby nezacláněly na mapě a překvapivě ty dlouho odkládané přinesly zajímavý zážitek. Ono prostě platí že věcí co získáme snadno si nevážíme tolik jako těch na které jsme se nadřeli. Bez vyluštění Lentilek se nedozvím jestli je to jen blbost co za námahu nestojí a nebo jestli je tam nějaký zajímavý nápad. Ten minimální listing mě ale hodně dráždí. Chtěl bych přijít na to co zatím je, ale hlava mi to nebere :o
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#13 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 23:31

No dokud ji neodlovis, tak nemas pravo na to rikat, ze te nedostala na zajimave misto. A diskuse o cem je nebo neni geocaching uz tu byly Xkrat a je to akorat flame o nicem. Geocaching je o nas.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#14 lubik

lubik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 23:46

Tak nam tam krome jednoho Found it pribyl take jeden atribut, rano tam bylo pouze 24/7 a ted uz je tam i Takes Less Than an Hour, no a kdyz si prectu log takoveho zkuseneho kacera jako je MarHan tak nevim, co si o tom atributu mam myslet. Mozna se dockame jeste nejakych zmen :-) osobne si ale myslim, ze by mela mit minimalne o hvezdu vic.Je mozne, ze misto ulozeni kese je opravdu zajimave, ale celkove na me ta kes pusobi spise negativne. No nic, FTF padlo, tak muzem sledovat dalsi logy.Tady to tu necham jeste chvily bezet a pak to zamknu at se to zas nezvrhne nekam kam nechcem ;);) .Nejake nazory jsme si napsali, tak uvidime, jak se kes bude vyvijet ;););)
  • 0
Nas team: Lubik, Peta a Lubik junior Nase pristrojecky: Garmin Oregon 300 FW 4.20, Samsung Galaxy Y + a: drake, c:geo, Geocaching from GS, PC + Geoget

#15 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 23:58

No nazory jsou fajn. Ale reseni tu nepadlo. Preci to nebude o prumerne hmotnosti lentilky nebo prirodnim barvivu na cokolade?! Horim zvedavosti! :)
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 6:22

semik75 napsal/a:
No nazory jsou fajn. Ale reseni tu nepadlo. Preci to nebude o prumerne hmotnosti lentilky nebo prirodnim barvivu na cokolade?! Horim zvedavosti! :)


Tak reseni mysterek na gc.cz se ti zachtelo. :D toz to muzeme zacit tou jednou neprolomitelnou v Dejvicich. ;);)
  • 0

#17 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 8:42

lubik napsal/a:
... Bud si nekdo z nas dela pr.el, nebo je to pekne tezka mysterka,....

No pokud se chovaji revieweri ke vsem stejne, tak to reseni mit musi. Protoze ja jsem pred schvalenim posledni mysterky musel revierowi vysvetlovat, jak se lusti. Vy ne? :o
Jinak takoveto cache jsou opravdu zajimave pro par FTF lustitelu. Pak, jak se zacnou hromadit normalni "navstevy", tak se v lozich zacnou objevovat naznaky... Chce to cas... :P:p:p
P.S. Jeste krome barev lentilek jsou cisla na krabicce, orion se sklada ze souhvezdi a hint se da napsat cislama... :D:D:D:D:D
  • 0

#18 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 9:02

petegeo napsal/a:
Protoze ja jsem pred schvalenim posledni mysterky musel revierowi vysvetlovat, jak se lusti. Vy ne? :o

Tvoje mysterky se řeší jinak než BF??? ;)
Mne vždycky fascinuje, jaký se spustí poprask kvůli mysterce kterou nejde během krátké doby prolomit, přijít Čmuchal s Uhlířovým pokladem dnes tak by dostal pěknou sodu co to je za blbost... :@ Na druhou stranu vím o mysterce která má téměř všechny odlovy BF a je ticho po pěšině protože to není v Praze.
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#19 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 9:16

petegeo napsal/a:

P.S. Jeste krome barev lentilek jsou cisla na krabicce, orion se sklada ze souhvezdi a hint se da napsat cislama... :D:D:D:D:D


no skutecnost je uplne jina - v kazde 2156te lentilce jsou souradnice. takze proto v posledni vete marhan pise, ze z toho nema obzvlastni radost, protoze se jich logicky za ty dva dny prejedl a ted je mu soufl ;) :D
  • 0

#20 vasFANTOMAS-36162

vasFANTOMAS-36162

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 10:38

Luštění je velmi jednoduché Ha...ha...ha... ;);)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama