Přejít na obsah


Fotka

GgStat - 1.1.26


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
125 odpovědí na toto téma

#1 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:21

Nová verze GgStatu je opět na svém místě http://geoget.ararat...doc:user:ggstat

* možnost nastavení vlastních proměnných SETVAR
* možnost spouštění pluginů PLUGIN, PLUGINEND
* možnost definování pořadí v SomeNumbers pomocí NUMBERSTABLE, APPEND_NUMBERS
* Možnost definice vlastních čísel pomocí LANG_NUMBERS_*,DEFINENUMBERS
* opravena chyba v nastavení parametrů SORTTAGTABLE

Připomínky, dotazy na GgStat pouze do tohoto vlákna, nic jiného nečtu a tudíž ignoruju
  • 0
MaFa

#2 Unkas

Unkas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:33

MaFa napsal/a:

Připomínky, dotazy na GgStat pouze do tohoto vlákna, nic jiného nečtu a tudíž ignoruju


Sypes do nas nove verze pekne rychle, jen co je pravda. A ja opetovne budu skemrat o zdrojacek. Prosim, prosim. Psal jsem ti me pohnutky pres gc.com, ale ani nevim, zdali ma zprava dorazila k cili. Diky!
  • 0

#3 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:40

Sypes do nas nove verze pekne rychle, jen co je pravda. A ja opetovne budu skemrat o zdrojacek. Prosim, prosim. Psal jsem ti me pohnutky pres gc.com, ale ani nevim, zdali ma zprava dorazila k cili. Diky!

Ono to je na dlouhou dobu asi posledni, at se taky chvili snazi jini. Tvoje zprava k cili dorazila, moje odpoved z 11.1. asi ne.

Jak zvýšit mojí motivaci je dost podrobně popsáno na stránce GgStatu.
  • 0
MaFa

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2010 - 21:55

Dík za novou verzi. Chci se zeptat, zda se dá někde nastavit formát datumu. Rád bych ušetřil ty dva znaky, takže bych si rád někde nastavil výstupní datum na dd.mm.yy
  • 0

#5 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 7:32

Unkas napsal/a:
Prosim, prosim. Psal jsem ti me pohnutky pres gc.com, ale ani nevim, zdali ma zprava dorazila k cili. Diky!

Chapu MaFu, ze chce, aby po svete behal jediny program a ne nejake jeho dalsi verze. Take jsem pouzival zdrojak se svymi upravami a uz to nepotrebuji. Zatim vse, co jsem si do zdrojaku dodelaval jsem udelal PLUGINem. Chapu, ze takto nemusi jit udelat vsechno, ale urcite ta myslenka pujde nejak ohnout, aby se dalo udelat neco kompromisniho.

Dekuji za dalsi verzi a vrham se do jejiho viru. :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#6 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 11:02

Dekuji za novou verzi. Rad bych se zeptal, zda-li je nejak mozne vyscitat pocet radku tabulky: SORTTAGTABLE DATE D.M.Y SORTTAGINDEX 1 TAGTABLE Date Code Icon Terrain Distance Name TagCustomizedList TagFTF Seznam %ALLCACHES% %TOTALVALUE% ti FTF Promenna ALLCACHES je naplnena jednou pro vzdy pochopitelnou hodnotou vsech nalezenych kesi, a promenna TOTALVALUE celkovym poctem radku PREDCHOZI tabulky, nikoliv te, kterou vypisuji prave ted, a pocet jejichz radku bych chtel miti v zahlavi. Dekuji za odpoved.
  • 0
Via est scopus!

#7 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 15:07

Tak se zdá, že po změnách na GC.COM mně přestala korektně fungovat některá diakritika na mém profilu :( Nenapá někoho, čím by to mohlo být? UPDATE: Myslel jsem, že to případně vyřeší update makra ke statistikám, ale nic :(
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#8 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 18:42

Promenna ALLCACHES je naplnena jednou pro vzdy pochopitelnou hodnotou vsech nalezenych kesi, a promenna TOTALVALUE celkovym poctem radku PREDCHOZI tabulky, nikoliv te, kterou vypisuji prave ted, a pocet jejichz radku bych chtel miti v zahlavi.

Jelikoz se nejdrive vypisuje zahlavi a pak teprve tabulka (kdy se teprve počítají řádky) tak to nejde. Můžeš tedy tuto hodnotu přidat pouze do zápatí.

Chci se zeptat, zda se dá někde nastavit formát datumu.

Nedá
  • 0
MaFa

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 18:49

MaFa napsal/a:

Chci se zeptat, zda se dá někde nastavit formát datumu.

Nedá

A neuvažuješ o tom doplnit to v nějaké další verzi?
  • 0

#10 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 18:59

Tak to napiš do TODO listu, občas se na něj podívám. Nicméně to určitě nebude řešit datumy uložené v Tagu.
  • 0
MaFa

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 19:44

MaFa napsal/a:
Tak to napiš do TODO listu, občas se na něj podívám. Nicméně to určitě nebude řešit datumy uložené v Tagu.

Omlouvám se, ale netuším, že by byl nějaký veřejný todo list na který se dá něco připisovat...
  • 0

#12 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2010 - 19:57

Omlouvám se, ale netuším, že by byl nějaký veřejný todo list na který se dá něco připisovat...

Jasně že je, přímo na stránkách GgStatu.
  • 0
MaFa

#13 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 8:30

Měl bych takovou prosbu.... nedala by se vyklonovat a lehce upravit statistika nálezců na mých keších pro variantu vyhodnocení nálezců mé série? Spousta kačerů má svoje série keší a tohle by bylo do statistik zajímavé. Myslím, že je to jednoduchá úprava - místo brát keše ze seznamu own, tak je brát ze seznamu podle kodu wpt...
  • 0

#14 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 19:01

nedala by se vyklonovat a lehce upravit statistika nálezců na mých keších pro variantu vyhodnocení nálezců mé série?

To je přesně úkol pro plugin, já momentálně nemám čas ani na kešky ani na programování. Třeba se najde někdo, kdo to naprogramuje.
  • 0
MaFa

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 7:23

sobikovi napsal/a:
Měl bych takovou prosbu.... nedala by se vyklonovat a lehce upravit statistika nálezců na mých keších pro variantu vyhodnocení nálezců mé série? Spousta kačerů má svoje série keší a tohle by bylo do statistik zajímavé. Myslím, že je to jednoduchá úprava - místo brát keše ze seznamu own, tak je brát ze seznamu podle kodu wpt...

Abych rekl pravdu, tak jsem ten "jednoduchy" pozadavek nejak nepochopil. Ale, jak pise MaFa, neni problem udelat vlastni plugin, ktery ti vypocita/vypise prakticky cokoli. Takze pokud mi nejak rozumne popises, co by to melo delat a nebudes na to nejak moc spechat, tak bych to treba mohl zkusit udelat.
Nebo lepe: co kdybych ti delal pruvodce po programovani pluginu a ty by sis to udelal sam? To by sis pak fakt mohl delat cokoli. Nebylo by to super? ;)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 8:38

Šlo mi o to, že někteří máme vlastní keše sestavené do nějaké série např. Židovská Praha, Vzácné stromy, Malše atd. Ve statistikách existuje statistika nálezců s počtem našich nalezených keší (own). Chtěl jsem toto upravit tak, aby statistika nebrala všechny own keše, ale jen keše definované jako "série". Takže si někde vytvořím seznam keší do série (tag v GG, seznam wpt do template,...), u těchto keší musím mít samozřejmě staženy všechny logy (stejně jako u skriptu maintenance) a pak statistika projede tyto logy, vytvoří seznam kačerů a každému za nalezenou keš přičte bodík :) Výsledná statistika by měla být seřazena podle počtu nálezů sestupně a se stejným počtem bodů dle abecedy...
  • 0

#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 9:10

Resme to soukrome SZ nebo mailem, sem to dle meho nepatri. Nevidim v tom nic tezkeho, klidne te budu navigovat, jak to vytvorit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 16:05

Už jsem to tady někdy v minulosti zmiňoval, ale myslím, že se k tomu nikdo nevyjadřoval. Od poslední (nebo posledních?) verze GgStatu (1.1.26) se mně nekorektně zobrazuje některá diakritika. Všiml jsem si toho už u více profilů. Neví někdo, jak by s tím šlo zatočit?
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#19 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 17:43

A zkoušel jsi jak to vypadá u tebe na lokálním disku než to pošleš na gc.com? Já viděl jenom nějaký chybějící háčky a to vypadá spíš na novou verzi gc.com než na GgStat. Například Gordovi funguje čeština úplně bez problému - profil totiž nemá uložen na gc.com.
  • 0
MaFa

#20 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2010 - 19:47

No jo - máš pravdu! Lokálně přes browser je to vše ok. Takže to bude těma změnama, co se naposled udály na GC.COM. Hmmm... tak to se asi s nějakou opravou počítat nebude, že?
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama