Přejít na obsah


Fotka

GgStat - pluginy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#61 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 8:27

Co ta carka na konci kazde souradnice?
  • 0

#62 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 9:36

HaLuMa: ta carka me taktez samozrejme zaskocila, jenze jak rikam, ja do niceho nevrtal a nic nemenil. V template to mam v tomto tvaru:

HOMECOORDINATES 50.xxxx, 14.yyy

Tam ta carka je a byla celou dobu.
  • 0

#63 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 11:09

Ale ta carka tam rozhodne nepatri
  • 0
MaFa

#64 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 11:18

MaFa: ok, odstranil jsem ji, ale nechapu kde se tam vzala a ze to zacalo "zlobit" az ted, kdyz jsem si dodelal podporu CWG v profilu.
  • 0

#65 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 12:04

Mohu poprosit o drobne popostrceni ohledne pouzivani pluginu GgsExprTag? V no-silent modu vidim, ze se spousti. Zkopiroval jsem ten blok kodu z napovedy (GgsExprTag.txt) do sve sablony. Napred se to ani nespoustelo. Kdyz jsem to presunul az za prikaz START, tak se dle vypisu zacal plugin spoustet. Ale ve statistikach se nijak neprojevuje. Tag Elevation v databazi samozrejme mam. Mam ty jednotlive casti prikladu presunout na jina mista sablony? Zkousel jsem pridat ty LANG_NUMBERS na konec bloku ostatnich LANG_NUMBERS a par jinych presunu, ale nic se nezmenilo. Nebo je k tomu nekde sepsany help, ktery jsme neobjevil? Predem diky
  • 0

#66 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 17:39

Ano, kazdy plugin musi byt pouzit za prikazem START. Ale z tveho popisu mi neni jasne, co delas a jak se to ma projevit. Plugin slouzi pouze k "vypoctum" nad tagy, ale sam od sebe nic ve statistikach nezobrazuje. Maximalne preda hodnotu jako promennou zpet do ggstatu, ktery ji muze nekde vypsat. Asi bude nejlepsi sem (nebo pmne pres SZ ci mail) dat prislusnou cast template souboru.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#67 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 18:25

Nez zacnu tvorit neco sveho, tak jsme chtel vyzkouset a pochopit funkcnost jiz hotoveho. V souboru GgsExpTag.txt obsazenem ve stazenem archivu je na konci ukazka, kterou jsem pouzil. Cely nasledujici text, tak jak je, jsem vlozil do sveho templatu. #----------------------------------------------------------------------------- PLUGIN .\GgsExprTag.exe PRECISION 0 OUTVAR VYSOKO Elevation COUNT > 1000 OUTVAR PRUMER Elevation AVG PLUGINEND # pouzijeme vypoctene hodnoty pro doplneni tabulky zajimavych cisel LANG_NUMBERS_MyVysokoHeader V horách: LANG_NUMBERS_MyVysokoData <b>%VYSOKO%</b> keší jsem našel nad 1000 m/m DEFINENUMBERS NumbersMyVysoko LANG_NUMBERS_MyVysokoHeader LANG_NUMBERS_MyVysokoData APPEND_NUMBERS NumbersMyVysoko LANG_NUMBERS_MyPrumHeader Průměrně: LANG_NUMBERS_MyPrumData <b>%PRUMER%</b> keší jsem našel nad 1000 m/m DEFINENUMBERS NumbersMyPrumer LANG_NUMBERS_MyPrumHeader LANG_NUMBERS_MyPrumData APPEND_NUMBERS NumbersMyPrumer #-----------------------------------------------------------------------------
  • 0

#68 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 20:24

Pokud je toto vsechno, co jsi vlozil, pak se obavam, ze toho nebude ve statistice vic. Tady chybi ukonceni pluginu. Potom plugin vraci (nastavuje) ggstatu nejake promenne, ktere je ggstatem potreba zobrazit. Tvorit neco sveho neznamena naucit se udelat to, co uz udelano je. Kazdy plugin ma vlastni nastaveni, vlastni funkce a podobne. Zalezi na tom, jak jej autor udelal. Neni potreba jej znat ani pochopit k tomu, abys zacal delat neco sveho. Dulezitejsi je pochopit komunikaci pluginu s GgState. Pojdme dal na toto tema komunikovat soukrome. Ozvi se mi na mail, icq nebo pres SZ.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#69 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 18:06

Dneska jsem si vsiml, ze v profilu nejsou u CWG funkcni tlacitka na trideni dle datumu, jmena apod. Tak jsem se podival do zdrojaku a porovnal jsem to s tim, co je u Gorda a podle me tam chybi uplne vsechny ty javascripty. V GgsCwgTemplate.cz ani v GgsCwgReadme.html o tom neni ani zminka.

EDIT: tak odvolavam co jsem odvolal a slibuji co jsem slibil, uz jsem to nasem v changelogu:

+- SortButtons ma implicitne hodnotu No, protoze GC.com v profilu nepovoluje
javascript a talcitka jsou tedy funkcni jen pokud je profil nahran na
jiny server


A nasledne i v sablone, nechapu, proc mi to predchozi vyhledavani nenaslo :-(

EDIT2: no stejne jsem narazil na jednu nesrovnalost. V souboru changelogu se pise, ze jsou defaultne vypnuta, ale v tom GgsCwgReadme.html se zase pise o tom, ze jsou defaultne zapnuta (stejne jako ve vzorove sablone), takze mensi renonc.
  • 0

#70 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 19:34

Problem je na strane gc.com, ktery profil filtruje a javascript nepropousti. To je take duvod, proc je implicitne tato funkce potlacena. U me to funguje proto, ze muj profil je ulozen na jinem serveru.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 20:18

Ted jsem narazil na dalsi problem v me sablone. Snazim se rozchodit "Graf nálezů podle typu cache". Dival jsem se do dokumentace a udelal presne vse, tak jak ma byt a stejne se mi v profilu zadny graf nezobrazuje. Pro jistotu jsem i zdvojil i definici pred START, takze v sablone mam konkretne toto:

LANG_SUMMARY_Summary Nálezů celkem
LANG_SUMMARY_Yearly  Nálezů za rok

LANG_SUMMARY_Summary Nálezů celkem
LANG_SUMMARY_Yearly  Nálezů za rok
.....
.....
.....
START
.....
.....
.....
FindsSummary Graf nálezů celkem a za jednotlivé roky

DEFINE_DATASET Traditional Cache 97B883
DEFINE_DATASET Multi-cache FFDE19
DEFINE_DATASET Unknown Cache 243C97
FindsSummary Graf nálezů podle typu cache

Vubec to nechapu, zkousel jsem x variant porad nic :-(
  • 0

#72 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 20:29

Mě to z tvého profilu hlásí URI too large, takže je tam prostě moc dat. Zkus přidat HIDEYEARLY, případně ubírat datasety. Zřejmě budu muset přejít na kódování čísel abych ušetřil místo.
  • 0
MaFa

#73 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 20:37

Aha, uz to taky vidim a ja si furt rikal, ze delam neco blbe :-) Takze "problem" u Google, nejak to nestihaji zpracovat. No je fakt, ze ta URL nad tim je o dost kratsi. BTW zajimave je, ze Gordovi to facha i bez HIDEYEARLY.
  • 0

#74 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 20:49

Gord tam ma zhruba 2,5 roku a ty skoro 5, takze tvoje data jsou cca 2x vetsi.
  • 0
MaFa

#75 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 20:54

Krome toho to ma gord na svem vlastnim serveru a neni omezovan kr**ens*ymi limity.
  • 0

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 20:58

medwyn_cz: tak v tomhle pripade asi nehraji roli limity GC.com, ale spise samotneho Google, ne? MaFa: myslis, ze to pujde nejak vyresit? Zkusim jeste ted s tim HIDE.
  • 0

#77 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 21:00

Krome toho to ma gord na svem vlastnim serveru a neni omezovan kr**ens*ymi limity.


Ale je, tohle je limit na velikost URI, na google chart API pisou, ze limit je cca 2k. gc.com s tim nema nic spolecnyho.
  • 0
MaFa

#78 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 21:03

MaFa: tak jsem tam hodil to HIDE a facha to alespon tak ;)
  • 0

#79 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 21:05

MaFa: myslis, ze to pujde nejak vyresit? Zkusim jeste ted s tim HIDE.


Trochu pomoct muze jedine prechod na Extended Encoding Format http://code.google.c...ta_formats.html, ale je docela pakarna to programovat. Kazda datova rada pro jeden rok by pak mela vzdy 24 znaku, momentalne je to od 24 do 60 znaku.
  • 0
MaFa

#80 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 21:07

Ah sorry, nepozorne jsem cetl, o cem se bavite. Predpokladal jsem, ze o delce vkladaneho HTML. Mea culpa.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka