Přejít na obsah


Fotka

GgStat - pluginy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
613 odpovědí na toto téma

#81 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 21:52

Tak jeste dalsi dotaz, kdyz uz se vrtam v tom profilu, koukam zase na ten Gorduv profil v "FindsByHours" ma rozliseni na nalezy ve dne a v noci. V dokumentaci jsem nic podobneho u FindsByHours nenalezl. Je na to nejaka feature?
  • 0

#82 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 22:08

S474N napsal/a:
Tak jeste dalsi dotaz, kdyz uz se vrtam v tom profilu, koukam zase na ten Gorduv profil v "FindsByHours" ma rozliseni na nalezy ve dne a v noci. V dokumentaci jsem nic podobneho u FindsByHours nenalezl. Je na to nejaka feature?

Gord už kdesi psal že to je ručně nastavený tag.
  • 0

#83 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 23:22

Arne1: no ciste teoreticky by se dalo "spocitat" treba rozsah kesi odlovenych v zadanem rozsahu. Treba od 7-22 povazovat za denni a zbytek za nocni. Ale nedovedu si predstavit, ze bych si otagovaval rucne vsechny cache v GG :)
  • 0

#84 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 6:37

Neni to rucne nastaveny tag. Mam makro a programek, ktery mi otaguji nalezene kese. (Tag pak pouzivam treba i v upravenem poiexport pri exportu do GPS.) V Template pomoci pluginu GgsExprTag vypoctu prislusna cisla, vastavim je jako promenne pro ggstat a v template mam pro FindsByHours nastaveno neco takovehoto:
COMMENTNEXT <table width="365px" style="margin-top:-15px;"><tr><td width="%FOUNDLIGHTPERC%%" style="font-size:10px; font-weight:bold; background-color:#90cae6;">Nalezy za svetla<br />%FOUNDLIGHT% (%FOUNDLIGHTPERC% %)</td><td style="font-size:10px; font-weight:bold; color:white; background-color:#457f9c;">Za tmy<br />%FOUNDDARK% (%FOUNDDARKPERC% %)</td></tr></table>

Uz jsem tu nekolikrat vysvetloval, jak je to s urcenim "tmy" a proc makro a program nejsou mezi doplnky na araratu. Parkrat jsem tu psal, ze me treba jednou ukecate, abych to zverejnil - dobra, pokud po tom opravdu touzite, tak je to k nalezeni zde.
Jen takova poznamka pro stouraly: makro ma problemy se zobrazenim vice nez cca 20 kesi, ale jinak pracuje spravne. Chybne zobrazeni je vlastnost pouziteho prvku formulare a nijak neovlivni nasledne nastaveni tagu. Nic s tim delat nehodlam protoze:
- vic nez 20 kesi takto zpracovavam naprosto vyjimecne
- opravit chybu v obsluze prvku neumim (a ucut se to nepovazuji za rozumne straveny cas)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#85 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 7:54

Chapu to tedy dobre, ze si to clovek musi "rozsekat" po 20ti kouskach a potom teprve otagovavat? Takze 1000 zaraz otagovat automaticky nejde?
  • 0

#86 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 8:23

Nechapes to dobre. Psal jsem, ze zobrazeni nema vliv na spravnou funkci. Uvidis to tedy ruzne preplacane pres sebe, ale kdyz si informaci ulozis do tagu, bude to ulozeno spravne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#87 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 16:46

Tak jsem to rozchodil tak, ze mi naskoci okno, ja dam zapsat tag a kdyz si nahodne vyberu nalezenou cache, tak ten tag ma prirazen (bud Tma nebo Svetlo). Do statistik jsem si pridal ten radek, ale bohuzel mi to v profilu furt vyhazuje ty promenne a nemuzu prijit na to, kde je chyba. BTW lze nekde editovat rozsah svetla a tmy?
  • 0

#88 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 21:48

Začal jsem si hrát s pluginem GgsCwgList... - dá se někde nastavit počet "sloupců" s obrázky ve výstupu? Je jich tam 6 a myslím že 7 by to vzalo ;) - některé nicky jsou na víc než 1 řádek a pak se obrázek posouvá dolů a nevypadá to hezky. Nedalo by se někde nastavit vypisovat max. první řádek z nicku nebo přidávat automaticky např. 2 prázdné řádky, aby byly všechny obrázky pěkně v řadě? Díky.
  • 0

#89 mbenik

mbenik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 22:09

počet sloupců se dá nastavit v tomto DivWidth normálně je 600 ty si můžeš dát kolik chceš. Já mám nastaveno DivWidth 1000 to dá deset sloupců
  • 0

#90 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2010 - 22:28

volám mistra Gorda... co s tym? Potom ještě vyskočí dialogové okno s chybou "jedna" a tím to skončí
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#91 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 6:16

S474N napsal/a:
Tak jsem to rozchodil tak, ze mi naskoci okno, ja dam zapsat tag a kdyz si nahodne vyberu nalezenou cache, tak ten tag ma prirazen (bud Tma nebo Svetlo). Do statistik jsem si pridal ten radek, ale bohuzel mi to v profilu furt vyhazuje ty promenne a nemuzu prijit na to, kde je chyba.

BTW lze nekde editovat rozsah svetla a tmy?


A vypocitavas ta cisla pouzita v template pomoci pluginu ggsExprTag? Jak jinak by se o nich ggstat dozvedel?

Je to normalni tag, takze editovat lze pochopitelne jako kazdy jiny / prave mysitko, Upravit tagy.
Jaky mas duvod k uprave? Pokud te zajima ypusob vypoctu, tak je uveden zde.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#92 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 6:21

sobikovi napsal/a:
- některé nicky jsou na víc než 1 řádek a pak se obrázek posouvá dolů a nevypadá to hezky. Nedalo by se někde nastavit vypisovat max. první řádek z nicku nebo přidávat automaticky např. 2 prázdné řádky, aby byly všechny obrázky pěkně v řadě?
Díky.


Vzhledem k tomu, ze si muzes definovat svoji sirku karty s CWG, rez pisma, font a velikost, znamena to pomerne narocny vypocet sirky vypisovaneho textu, volbu spravneho mista jeho zalomeni a podobne. To je ukol pro sazeci program, ne pro jednoduche makro. Jestli mas chut, naprogramuj to, ja to tam zaradim.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#93 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 6:28

fremen.cz napsal/a:
volám mistra Gorda... co s tym? Potom ještě vyskočí dialogové okno s chybou "jedna" a tím to skončí

Mistra? Takovy tu neni. ;)

Nekde jsem se ztratil. Po cem vyskoci ta chyba? Pokud chybi parametr -o, znamena to, ze neni jak predat vysledek vypoctu volajicimu. Pouzivas k volani to prilozene makro?

EDIT: problem asi bude s pouzitim cest, ktere obsahuji mezeru. Ja to nepouzivam, tak jsem se s tim nezabyval a ted nejak nemem cas na kontrolu a upravu programu. Poznamenam si to a nekdy casem ...
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#94 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 7:33

No dobra. Tak jsem to (snad) upravil hned. Stahnete si to znovu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#95 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 8:07

mbenik napsal/a:
počet sloupců se dá nastavit v tomto
DivWidth
normálně je 600
ty si můžeš dát kolik chceš.
Já mám nastaveno DivWidth 1000 to dá deset sloupců

Díky, to funguje :)

Předpokládám, že všechna nastavení to bere z template pro statistiky a jen to co je v tom samostatném template pro CWG se přepíše... tedy pokud do template pro CWG dám jiné barvy, rámeček atd. atd. bude to jiné.
  • 0

#96 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 8:26

Chybny predpoklad. Samostany template je pro testy a pokusy. Vse se bere z toho template, ktere pouziva ggstat. V tom template je pak cast pro plugin a vse, co se v teto casti nastavi, se pouzije.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#97 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 9:30

gord napsal/a:
No dobra. Tak jsem to (snad) upravil hned. Stahnete si to znovu.


díky monoho, vyzkouším pak doma... chybu to vyhodilo okamžitě po spuštění, řádky s keškami jsem měl označené a spouštěl to přes seznam pluginů v GG
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#98 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 10:45

gord napsal/a:
A vypocitavas ta cisla pouzita v template pomoci pluginu ggsExprTag? Jak jinak by se o nich ggstat dozvedel?

Je to normalni tag, takze editovat lze pochopitelne jako kazdy jiny / prave mysitko, Upravit tagy.
Jaky mas duvod k uprave? Pokud te zajima ypusob vypoctu, tak je uveden zde.


Uff, tak abych rekl, tak vubec nevim co ta prvni veta znamena a tudiz ani co mam nebo nemam udelat.

Ano, editace tagu mi funguje, to jsem prave psal, ze jsem si tak overil, ze ten tag je opravdu prirazen.

Jenom ciste ze zvedavosti, netusil jsem, ze je to tak "slozite".
  • 0

#99 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 12:11

Tak se mi podarilo dohledat v zkopirovat ggsExprTag.exe do datoveho adresare GG a tim jsem skoncil :-( Procetl jsem i par temat a vubec nechapu o co jde:

gord napsal/a:Vysledne hodnoty si pocitat a pak je predat pres COMMAND: SETVAR ... GgStatu.


Nebyl by nejaky konkretni priklad co a jak kam vlozit?
  • 0

#100 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 15:28

S474N napsal/a:
Tak se mi podarilo dohledat v zkopirovat ggsExprTag.exe do datoveho adresare GG a tim jsem skoncil :-( Procetl jsem i par temat a vubec nechapu o co jde:

gord napsal/a:Vysledne hodnoty si pocitat a pak je predat pres COMMAND: SETVAR ... GgStatu.


Nebyl by nejaky konkretni priklad co a jak kam vlozit?


Konkretni priklad je v dokumetaci pribalene k tomu zipu na araratu. Ale dobre, kdyz jinak nedas ...
PLUGIN .\GgsExprTag.exe
  TAGVALUETYPE ASCII
  # presnost vypisovanych hodnot na 2 desetinna mista
  PRECISION 2
  # pocet kesi, ktere maji nastaven tag SvetloTma=Tma
  LOCALVAR SVETLO SvetloTma COUNT = Svetlo
  LOCALVAR TMA SvetloTma COUNT <> Svetlo
  # pro ciselne porovnani je treba nastavit numericky typ
  TAGVALUETYPE NUM
  EVALLOCALVAR SVETLOPROC %SVETLO%/(%SVETLO%+%TMA%)*100
  EVALLOCALVAR TMAPROC 100-%SVETLOPROC%
  # a ted ty hodnoty vypiseme tak, aby je bylo mozne pouzit dal v Template
  EVALOUTVAR FOUNDLIGHTPERC %SVETLOPROC%
  EVALOUTVAR FOUNDDARKPERC %TMAPROC%
  # pocty vypiseme jako cela cisla
  PRECISION 0
  EVALOUTVAR FOUNDLIGHT %SVETLO%
  EVALOUTVAR FOUNDDARK %TMA%
PLUGINEND
...
...
# pouzijeme je v tabulce
COMMENTNEXT <table style="margin-top:-15px;"><tr><td width="%FOUNDLIGHTPERC%%" style="font-size:10px; font-weight:bold; background-color:#90cae6;">Nálezy za světla<br />%FOUNDLIGHT% (%FOUNDLIGHTPERC% %)</td><td style="font-size:10px; font-weight:bold; color:white; background-color:#457f9c;">Za tmy<br />%FOUNDDARK% (%FOUNDDARKPERC% %)</td></tr></table>
FindsByHours V kterých hodinách nejčastěji hledám
Jak snadno nahlednes, neni to uplne presne to, co mam ve sve statistice, ale domnivam se, ze je to funkci a vypise ti to pod graf s nalezy podle casy dvoubarevny prouzek s poctem nalezu za svetla a za tmy velmipodobne jako to mam v profilu ja.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama