Přejít na obsah


Fotka

Pomozte mi s GCzII


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
795 odpovědí na toto téma

#41 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 27 únor 2010 - 16:13

Mno, ted vyvstala otazka jak naimportovat gpx s vice jak 500 schrankami. Mam celou CR. Nechce se mi to delat po 500, ale rad bych najednou. Mam postupovat tak, ze muzu oznacit vsechna gpx s 500 a dat importovat a neb muzu nekde zmenit neco v registrech, aby to nacetlo vsech 16k schranek? Na strance z GCz je uprava registru pro max 3000, ale to je stale malo. Diky.
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#42 tomec83

tomec83

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2010 - 20:58

Caute ludia, mozme vas poprosit o pomoc s touto super aplikaciou?
Mam Se X2 a GCZii som sa tesil asi tyzden, z nicoho nic mi prestala natahovat cache cez pripojenie mobilneho operatora a vzdy vypise chybu HTTP buffer is overflow \programfiles\GCzII\HTTP_Log\01_LoginAuth.html. Ak vsak pouzijem wifi pripojenie tak mi cache normalne nacita. Pouzivam T-mobile SK. Diky za pomoc
vyriesene, stiahol som nastavenia siete od operatora
  • 0

#43 Ondrabar

Ondrabar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2010 - 18:59

Ahoj, mám problém s GCZII, mám nejnovější verzi, ale když chci stáhnout kešky, tak to píše že jsem stáhl 0 caches, a když chci některou otevřít, tak Cache not Found...nevíte někco co s tím může být? Díky Tak sorry, že jsem otravoval...stačili chvíli hledat. Zjistil jsem, že jsem neměl v IE dovolené cookies
  • 0

#44 cz-cacher

cz-cacher

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 13:01

Ahoj , jak si to prosím vyřešil? Ode dneška mi GCzII začalo dělat stejný problém. CACHE NOT FOUND ...keše v seznamu mám, ale nedají se knim dotáhnout data ...
  • 0

#45 ow-g

ow-g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 16:04

AAAA!!!!!Zase to nejde,já se z toh snad po´´´u..:)
  • 0

#46 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 16:48

V nepravej cas, mizime na Sumavu a do nemecka by se to hodilo, no nakrmil jsem zatim GCZ z PQ, ale chtelo by to stahnout i fotohinty :(
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#47 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 864 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2010 - 17:11

Paci sa mi ako GCzII elegantne vyriesil na malom priestore ako je PDA vsetky potrebne funkcnosti. Pre jeho offline pouzivanie je potrebne pouzit gpx v tvare PQ t.j. s oddelenymi wpt bodmi. To by nebol az taky velky problem. Obrazky vsak museli byt stiahnute samozrejme dodatocne a to uz bol problem pretoze tieto linky GCzII pouziva v modifikovanom tvare podobne ako MoZiGo...ale aj toto je vyriesene, cize kto chce moze nadalej pouzit aj tento sposob. Potom ma napadla elegantnejsia cesta, pouzit listingy, ktore generuje mozigo PC a PDA. Ma to tieto vyhody - listingy su viacnasobne pouzite uz v Kesovadlo, Mozi, IE, Opera ... - obrazky v PDA uz su - samozrejme za predpokladu ze ich v MoZiGo aktivne pouzivame jedno v akom programe v PDA - tieto listingy maju uz sami osebe na konci odkazy na desat najblizsich listingov kesiek v okoli - su tam navyse udaje o nadmorskej vyske,Vote,hodnoteni z cz - samotne gpx je podstatne kratsie pretoze longdescription obsahuje len odkaz na lokalny html listing a teda nacitanie do GCzII je o to rychlejsie - addwpt aj logy som v gpx ponechal aby sa dalo hned z GCz pozriet na tieto wpt alebo logy a nie jhladat to v full html. Doplnim uz skor pisany text este pripomenutim, ze v MoZiGo treba exportovat GPX pre (PQ)...
  • 0

#48 draci tym

draci tym

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 6:51

Ahoj, přeinstalovával jsem PDA a vyskytl se mi následující problém: Po nainstalování GCZ2 jsem tam nahrál databázi starých kešek a kešlistů ze starého GCZ2, ale když chci stáhnout nějaké nové keše tak se mi nic nestáhne, stane se asi tohle: - vyhledám kešky podle nějakého parametru -zvolím Nabídka -> Stáhnout všechny keše - OK - Napíše se mi stahují se data, dokonce se i načítají kB (potažmo MB) a načítají se kešky - ale nakonec to vyhodí hlášku Výsledek stažených keší : 0 cache(s) / 1.0 MB ta velikost je tam podle toho kolik toho stahuju samozřejmě... odpoledne chceme jít lovit a tohle mě trochu paralyzuje, díky za jakoukoli pomoc
  • 0

#49 xkarel

xkarel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 7:39

Viz několik posledních příspěvků. N agc.cz něco změnili a GCZ se teď nechytá. Musíme pár dní počkat na novou verzi.

draci tym napsal/a:
Ahoj, přeinstalovával jsem PDA a vyskytl se mi následující problém:

Po nainstalování GCZ2 jsem tam nahrál databázi starých kešek a kešlistů ze starého GCZ2, ale když chci stáhnout nějaké nové keše tak se mi nic nestáhne, stane se asi tohle:

- vyhledám kešky podle nějakého parametru
-zvolím Nabídka -> Stáhnout všechny keše
- OK
- Napíše se mi stahují se data, dokonce se i načítají kB (potažmo MB) a načítají se kešky
- ale nakonec to vyhodí hlášku Výsledek stažených keší : 0 cache(s) / 1.0 MB
ta velikost je tam podle toho kolik toho stahuju samozřejmě...

odpoledne chceme jít lovit a tohle mě trochu paralyzuje, díky za jakoukoli pomoc


  • 0

#50 draci tym

draci tym

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 7:50

xkarel napsal/a:
Viz několik posledních příspěvků. N agc.cz něco změnili a GCZ se teď nechytá. Musíme pár dní počkat na novou verzi.

draci tym napsal/a:
Ahoj, přeinstalovával jsem PDA a vyskytl se mi následující problém:

Po nainstalování GCZ2 jsem tam nahrál databázi starých kešek a kešlistů ze starého GCZ2, ale když chci stáhnout nějaké nové keše tak se mi nic nestáhne, stane se asi tohle:

- vyhledám kešky podle nějakého parametru
-zvolím Nabídka -> Stáhnout všechny keše
- OK
- Napíše se mi stahují se data, dokonce se i načítají kB (potažmo MB) a načítají se kešky
- ale nakonec to vyhodí hlášku Výsledek stažených keší : 0 cache(s) / 1.0 MB
ta velikost je tam podle toho kolik toho stahuju samozřejmě...

odpoledne chceme jít lovit a tohle mě trochu paralyzuje, díky za jakoukoli pomoc


aha, omlouvám se, topic jsem moc nečetl. To je ale škoda, budeme to muset zvládnout jinak, díky za info
  • 0

#51 LuciusLvicius

LuciusLvicius

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 11:20

Ahoj, potvrzuji, ze i mne nejede. Na prvni strance je odkaz na program gateway gatecatcher, ktery funguje a souhlasim, ze jde o nejblizsi pouzitelnou geoformu, ci nahradu.Tak, nez to pojede, nezoufejte a zkuste tohle.
  • 0

#52 Kal_Kal

Kal_Kal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2010 - 11:40

Tak malé řešení. Pokud si před výletem vyexportujete GPX soubor přeš pocket query na stránce Gecachingu tak ten soubor naimportujete a máte seznam keší, s kterým se dá normálně pracovat. Já si tak natáh 500 keší z okolí kam jedem dnes na výlet a to bude asi stačit. Prozatim.:)
  • 0

#53 geoxreef

geoxreef

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 7:32

S GCZII ver. 040 sa objavili asi pred par dnami zasa problemy... po zvoleni sposobu vyhladavanie cache, casky podla kriteria najde ale ak ju chem otvorit tak mi napise cahce not found... Vie niekto helpnut s tymto problemom? vopred dakujem
  • 0

#54 geoxreef

geoxreef

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 7:46

Kal_Kal napsal/a:
Tak malé řešení.
Pokud si před výletem vyexportujete GPX soubor přeš pocket query na stránce Gecachingu tak ten soubor naimportujete a máte seznam keší, s kterým se dá normálně pracovat.
Já si tak natáh 500 keší z okolí kam jedem dnes na výlet a to bude asi stačit.
Prozatim.:)


SUPER navod, ale funguje asi ib a pre premium members... skoda ze niesom
  • 0

#55 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 10:17

geoxreef napsal/a:
S GCZII ver. 040 sa objavili asi pred par dnami zasa problemy... po zvoleni sposobu vyhladavanie cache, casky podla kriteria najde ale ak ju chem otvorit tak mi napise cahce not found... Vie niekto helpnut s tymto problemom? vopred dakujem


S nejvetsi pravdepodobnosti za to muzou posledni zmeny na GC.com
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#56 meliir

meliir

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 11:06

Zdravím. Chci se zeptat zda existuje nějaká slušná alternativa za googlemaps a jak tyto offline mapy asociovat s programem GCzII. Kolikrát se stane že v přírodě nebo v zahraničí není možnost použít připojení k netu nebo je zoufale pomalé... Díky
  • 0

#57 vkvkvk

vkvkvk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 306 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 12:56

geoxreef napsal/a:
S GCZII ver. 040 sa objavili asi pred par dnami zasa problemy... po zvoleni sposobu vyhladavanie cache, casky podla kriteria najde ale ak ju chem otvorit tak mi napise cahce not found... Vie niekto helpnut s tymto problemom? vopred dakujem

V GCzII jde stahnout kesku, ohlasi, ze nenalezena. V PDA stazena je ve slozce GCzII/TTTP_Log nazev 09_CacheDetail. Da se zobrazit primo z Pruzkumnika souboru. Neni to nic moc, ale dotahnou se i obrazky:). Souradnice pro navigovani si musi clovek prenest rucne:(
  • 0

#58 Kal_Kal

Kal_Kal

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 13:50

geoxreef napsal/a:
SUPER navod, ale funguje asi ib a pre premium members... skoda ze niesom


Je čas se jím stát.:)
  • 0

#59 KOMOVCI

KOMOVCI

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 17:21

Chci se zeptat, pouzival jsem tento program, vse slapalo, ale nyni po kliknuti na nejakou kes ze seznamu kesi v mem okoli mi to napise 'Cache not found'. Je to tedy nejakou upravou na www.geocaching.com a musim cekat na novou verzi programu nebo jsem si tu neco blbe nastavil? Dela to ted i nekomu jinemu?
  • 0

#60 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2010 - 17:25

Ano, je to "opravou" na gc.com...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama