Přejít na obsah


Fotka

Sobota, běžky, Brdy - REPETE !!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 12:31

Navazuji na předchozí vlákno, které založila Jarmila von Barandoff. NEMÁTE CHUŤ SE ZNOVU PROJET??? Termín: 6.2.2010 - sobota
  • 0
PUNK 4 EVER!

#2 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 13:38

No klidně bych zase jel, ale bohužel jsem 6.2. v práci :( Jó kdyby to bylo o týden později, tak se mnou můžeš počítat ;)
  • 0

#3 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 13:59

Loschuanos napsal/a:
No klidně bych zase jel, ale bohužel jsem 6.2. v práci :( Jó kdyby to bylo o týden později, tak se mnou můžeš počítat ;)


a neděle??
  • 0
PUNK 4 EVER!

#4 kremrole

kremrole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 18:27

Ja bych jela v nedeli...Odkud - ze Skalky?
  • 0

#5 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 31 leden 2010 - 21:23

jaká je trasa? a výchozí bod výběhu? A kolik je to km, abych to případně zvládl? nějaká keš při cestě?
  • 0

#6 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 11:53

ja bych taky jel - akorat se mi moc nechce opakovat stejnou trasu, nezkusime nejakou jinou lokalitu?
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#7 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 16:16

Saman napsal/a:
ja bych taky jel - akorat se mi moc nechce opakovat stejnou trasu, nezkusime nejakou jinou lokalitu?


Šaman . já jsem pro, spojím se s Jakubem Kenclem... ok? Sledujte vlákno
A hodilo by se Ti víc so nebo ne??
  • 0
PUNK 4 EVER!

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 16:19

Kruci, na Brdy bych s vami vyrazil ale bezky nemam a ani na nich moc neumim. No nic, pockam az roztaje a bude "Epizoda III." v pesi podobe .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#9 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 16:50

spuzva napsal/a:

Saman napsal/a:
ja bych taky jel - akorat se mi moc nechce opakovat stejnou trasu, nezkusime nejakou jinou lokalitu?


Šaman . já jsem pro, spojím se s Jakubem Kenclem... ok? Sledujte vlákno
A hodilo by se Ti víc so nebo ne??

zatim mi to je jedno, akurat bych to potreboval vedet tak do ctvrtka..
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#10 c.jirin

c.jirin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 17:12

Také bych rád jel.Radši bych ale sobotu.;)
  • 0

#11 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:46

Starý dobrý kotelník z pukové kotelny mi volal, a tak jsem zde s návrhem trasy. Tentokráte se jedná o severovýchodní variantu s délkou cca 15km a s možností pár hardcore úletů mimo stopu pro nějaké ty kabičky.
Výchozí bod je stejný jako minule = parkoviště na hřeben na silnici mezi Mníškem a Řevnicemi. Po červené na severovýchod (na druhou stranu než minule) směrem na Hvíždinec. Na rozcestí se žlutou (Na Pláštíku) se spadne dolů po neznačené cestě ke keši U Mužíkoviště a bude se pokračovat po vrstevnici (asfaltová svážní cesta) až nad Všenory. Dále pak do kopce na Černolické skály (keš Černolické skály - nevím jak je na tom v zimě) a dále po červené ke keši Černolice a stále po červené zpět až na hřeben na rozcestí se žlutou. A pak je to po stejné trase až na parkoviště s malou odbočkou na Pú - cache. To je oněch 15 km
Tvrdší nátury si mohou odběhnout směrem k Bradejsově hrobce, Bučině či na druhou stranu na Yellou rocks nebo Vodopád v kejné. Tyto odbočky ale s největší pravděpodobností znamenají běžky dolu a pohory na nohy - alespoň v některých pasážích, ale zase zaručují pěkné zážitky ;-).
Na http://www.fotokencl.../brdy_bezky.zip si můžete stáhnout gpx navrhované trasy a keší.
Pokusím se urvat a na sraz dorazit a užít si to s Vámi, ale nic neslibuji. Stejně tak nezaručuji stopu na některých místech trasy, ale v minulosti se tu normálně jezdilo.
PS. nahrajte si ty keše do svých mašin... já už je nemám, neb mám většinu odloveno.
  • 0

#12 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:49

Jo ještě... ty odbočky ke keším neznamenají jen běžky dolu, ale i docela citelnou ztrátu výškových metrů, ale dá se to :-)))
  • 0

#13 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:56

Zapomínám na důležité věci. Hospody = 0. Teda snad bude jedna otevřená v Černolicích (bez záruky), takže jídlo a pití s sebou. A pokud se vrátíte za šera, nezapomeňte na Maják :-)
  • 0

#14 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 22:17

Jakube, moc díky :-) Domorodec poskytuje velmi cenné a důležité rady. TO ALL: JÁ MOHU JET V NEDĚLI, VEZMU S SEBOU MAPU A BUDU SE SNAŽIT PŘEVZÍT ROLI JAKUBA, I KDYŽ VÍM, ŽE NEMÁM ŠANCI, NEBOŤ ON JE SKVĚLÝ VŮDCE!!! ZÚČASTNÍM SE, POKUD BUDE MIN 5 ZÚČASTNĚNÝCH...
  • 0
PUNK 4 EVER!

#15 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 22:30

spuzva napsal/a:

Loschuanos napsal/a:
No klidně bych zase jel, ale bohužel jsem 6.2. v práci :( Jó kdyby to bylo o týden později, tak se mnou můžeš počítat ;)


a neděle??


Bohužel i neděli. Mám dlouhý týden :( Tak vám na tuto akci popřeji pěkné počasí a hodně srandy a budu se těšit na nějakou další akcičku ;)
  • 0

#16 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 20:27

Pánové, plány se začínají hroutit :-( Sněhová kalamita se Brdům zdaleka vyhnula a dopoledne tady pršelo a odpolední slunce a +5°C dokonalo malou sněhovou zkázu. Noční mráz z toho asi udělá ještě pěkné kluziště. Ráno kouknu na hřebenovku, ale vidím to spíše na pohorky či kolo ;-) a nebo odjezd do příhodnějších poloh.
  • 0

#17 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 20:38

jj, přesně tak, Jakub byl rychlejší. Vzhledem k počasí a malému zájmu se nezúčastním. Jakube, díky moc za logistickou podporu :-)) určitě se potkáme jindy. Šamane, my se potkáme brzy... Loschuanos, dám vědět, kdyby byl sníh v dalších dnech. Kdyžtak mi písni přes SZ telefon na sebe. Mějte se všichn, zítra toto vlákno nejspíš zakmnu. S. P.S. Jo a v pátek je ve Kbelích - Jasná Páka a 19.2. Visáči ... P4E!!!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#18 t100-CZ

t100-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 8:08

já i měl v plánu jet, ale když jsem zjistil kde je start cestu jsem si rozmyslel. Brdy mám za kopcem, ale druhou stranu. DO startu cca 80 km, což je sakra dost...
  • 0

#19 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 8:25

Tak jsem ráno provedl kontrolu hřebenovky. Sněhu ani moc nezmizelo - asi tu bylo kolem nuly či lehce nad ní, ale kombinace poledních teplot a dnešní ranní teplota -8 ze sněhu udělala tvrdý kámen. Pokud by to takhle zůstalo do neděle, tak se určitě bude dát jet, ale nebude to žádnej velkej zážitek - zmrazky, ledové plotny.... Osobně, pokud bych šel nahoru, tak bych volil asi pohorky než běžky. Pokud by se něco změnilo a třeba i něco připadlo, dám vědět.
  • 0

#20 kremrole

kremrole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 9:36

Skoda, skoda...chtela jsem se take pridat, ale souhlasim s tim, ze jezdeni by v techto podminkach nebylo nic moc...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama