Přejít na obsah


Fotka

[PDA] GPS Mod Driver anebb oprava pomalé rychlosti při zaměřování cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 maxus_aurelius

maxus_aurelius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 12:36

Ahoj,
nevim jestli jste zaznamenali toto drobné vylepší integrovaných GPS v PDA, tak to sem radiji davam:

Vysvětlujíci článeček v CZ: http://shadowork.net/index.php?2525

Ofic.stránky: http://forum.xda-dev...ad.php?t=571266

dnes to chci vzykoušet v praxi, tak dam potom vedet
  • 0

#2 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 13:20

vyzkoušej, zajímají mě postřehy s GPS jako takovou sice problémy nemám, ale pokud by to umělo solidně logovat trasu, tak by to byla zajímavá alternativa k GPSGate, který mi způsobuje zatuhávání celého PDA
  • 0

#3 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 15:59

Je GPS Mod Driver urceny pre lubovolne WM PDA s lubovolnym GPS chipom? Alebo je sity na HTC a Qualcomm?
  • 0

#4 mapoid

mapoid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 12:02

Zatim jsem to nezkousel, ale z principu veci by to melo byt pro libovolnou GPS s NMEA vystupem. Teorie je jedna vec a praxe druha. Ruzni vyrobci uchopili NMEA ruzne, takze pokud se programek nepouzije jako prosty GPSgate, tak to nemusi, ale muze s nekterymi GPS chodit. Zalezi na tom, jak kvalitni interpreter NMEA programek pouziva. Ten programek z velke casti dela to, co potrebuji pro rozchozeni vyskomeru a kompasu v Magellan MobileMapper 6. Staci doplnit kod pro vyskomer a kompas MM6. Zkusim to otestovat a pokud programek alespon trochu slusne pracuje, tak se zkusim domluvit s autorem, zda by pridal kod pro MM6, pripadne, zda by poskytl zdrojaky a ja bych se to pokusil nejak dotvorit. Nebo pokud by se na dotvoreni chtel nekdo podilet, tak at da vedet. Asi by to bylo pouzitelne i pro Magellanske Tritony.
  • 0

#5 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 14:47

Zdravím. Po nainstalování nové verze mi přestal fungovat Cell Tower Location. Downgrade nepomohl. Netušíte čim by to tak mohlo být rsp. co zkusit udělat? V nastavení tohoto driveru se moc nevyznám, takže mám vše default. Díky
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#6 sowda

sowda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 07 srpen 2012 - 22:17

Nevíte někdo proč mi ten program jde nainstalovat, ale pak mi hlásí, že GpsModSetup není platná aplikace systému Pocket PC? Podotýkám, že před reinstalem tento program fungoval. Zkoušel jsem snad všechno, včetně nové instalace systému a hlásí to pořád.
  • 0
HTC One X, Android 4.0.4
c:geo, Locus
Lidi, já žijuVložený obrázek




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka