Přejít na obsah


Fotka

Byl by zájem o odbornější event s vinařskou tématikou?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#1 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 18:59

Přemýšlím o uspořádání eventu s vinařskou tématikou. Nejen klasické chlastání někde v komerčním sklípku. Myslím celodenní program s návštěvou vinic, ukázkou způsobů pěstování, přednáškou. Soutěž z vinařskou a vinohradnickou tématikou, řízená degustace s výkladem. Prostor bych měl poměrně velký, ale nejsem schopen všechno sám zabezpečit, takže by to bylo i trochu kačeři sobě, někdo ke grilu, k udírně. Nezastírám, že mě tento obor částečně neživý, nechci na té akci zbohatnout. Nadruhou stranu mám znalosti v oboru, dobré vztahy s vinaři a tím pádem jsem schopen sehnat víno za rozumnou cenu. Co myslíte měl by takový event úspěch? Co by na něm nemělo chybět?
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 19:06

No jejej, já osobně bych to bral všemi deseti. Škoda, že by to bylo předpokládám někde na jižní Moravě, kam se (pro mitáka ;)) dostanu jen tak dvakrát do roka... Jinak si tě ale jako reviewer dovoluji upozornit na to, že se musíš vyvarovat veškeré komerčnosti, která by s případným eventem mohla souviset.
  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 19:30

Takový event by měl nehorázný úspěch. Jen se neskolit hned někde mezi vinicemi:-) ....ikdyž na (Ne)vinnou slezinu u hroznu .. mám opravdu zvláštní vzpomínky. Ale co si budem říkat..bylo to takové lehce neřízené:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 19:33

Sutech napsal/a:Jinak si tě ale jako reviewer dovoluji upozornit na to, že se musíš vyvarovat veškeré komerčnosti, která by s případným eventem mohla souviset.

Jejda, Sutech je nový schvalovač po Minarjovi? B)

Ale teď vážně. Jasně že měl, je to moje oblíbené téma... jenže na Moravu se dostanu asi jako Sutech hodně těžko :(
  • 0

#5 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 19:38

Co by nemělo chybět? Cimbálovka :)

No pokud by byla i nějak vyřešena otázka přespání a bylo to dostatečně dopředu oznámeno, silně bych o tom uvažoval :)
  • 0

#6 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 19:47

sobikovi napsal/a:

Sutech napsal/a:Jinak si tě ale jako reviewer dovoluji upozornit na to, že se musíš vyvarovat veškeré komerčnosti, která by s případným eventem mohla souviset.

Jejda, Sutech je nový schvalovač po Minarjovi? B)

Ale teď vážně. Jasně že měl, je to moje oblíbené téma... jenže na Moravu se dostanu asi jako Sutech hodně těžko :(


Sobík je vtipálek - myslím, že to odanonymizační vlákno bylo dostatečně rozsáhlé :D.

No, kdyby tam byla i možnost nějakého ubytování a bylo by to v rozumném termínu, myslím, že bych si i čas na to, zajet na Moravu, vyšetřil. Ale jinak jak psal Qnik - opravdu si nemyslím, že bys měl nedostatek zájemců, spíš bude naplnění takového eventu otázkou max. hodin a budeš muset po chvíli vyhlásit STOP stav :).
  • 0

#7 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 19:52

Wow...tak o tohle bychom s přítelkyní určitě zájem měli! Jak píše Mau Loftin, chybět by rozhodně neměla cimbálovka a pokud by bylo i kde přespat a event se konal v období tepla (máme v plánu strávit minimálně týden na geo-cyklo-dovolené na jižní Moravě), nebudeme váhat už vůbec :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#8 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:00

Já bych tedy určite přijel. Takze pravim: "sedento hura do toho";)
  • 0

#9 sHpy00n

sHpy00n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 313 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:07

Nechci napovidat, ale da se rict ze vsechny atributy ktere popisujes nabizi jiz hotova akce. Urcite by to ubralo trochu organizacnich starosti. Nechci aby to vypadalo jako cista reklama (zamerne jsem proto zakratil nazev obce), ale protoze tam pravidelne jezdim, ani tentokrat nebudu chybet.

VÍNO V ORANŽOVÉM
3. července
Kdo nezná Víno v oranžovém, jako by ve VP nebyl … Proto Vás spolek vinařů Víno z VP znovu zve do letních otevřených vinných sklepů k ochutnávce toho nejlepšího, co zde najdete. K začátku léta a prázdnin patří neodmyslitelně i meruňky – proto název Víno v oranžovém.

KOLEM HOREM DOLEM ANEB PO VINAŘSKÝCH TRATÍCH NA HORSKÝCH KOLECH
4. července
Jste zdatnější cyklisté a láká Vás zdolávání překážek ve formě neupravených stezek? Vydejte se s námi po vp vinařských tratích. Projeďte se krajinou, kde se rodí ty nejlepší vína. Naučně společenský cyklovýšlap cca 25 km.

POSEZENÍ U CIMBÁLU
4.července
Teplý letní večer, cimbálová muzika pod širým nebem… a ochutnávka vín místních vinařů. Umíte si představit příjemnější letní večer? Vstupenky budou slosovatelné o vinné ceny.

ORANŽOVÉ PONDĚLÍ
5.července
Návštěvníkům prodlouženého vinařského víkendu ve VP nabízíme možnost nakoupit si domů vybraná vína od místních vinařů a zároveň strávit příjemné odpoledne posezením ve sklepě a ochutnávkou vín u vinařů. Ochutnávka vín bude zpoplatněna.


  • 0

#10 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:25

Sutech napsal/a:

Ouha... tady bylo nějaké odanonymizační vlákno?? No tak nic, koukám že jsem hodně pozadu :(
  • 0

#11 riki

riki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:50

Tak to by byl supeeeer, jel jsem z jedním vinařem z Přerova do Starého Města vlakem a ten o vínu vyprávěl s takovým nadšením, že bych rád trochu pronikl do jeho tajů.
  • 0
Šťastný blázen..až nás budou milióóóóny...

#12 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 20:55

zajem by byl!!!! ted jeste rozumny termit... ;)
  • 0

#13 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 21:01

MildaPajda napsal/a:
zajem by byl!!!! ted jeste rozumny termit... ;)


Vidím to stejně... :)
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#14 Kasta

Kasta

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 21:07

To by určitě mělo úspěch. Vytáhla bych rodiče :)
  • 0
Na gc.com Muminek1995

#15 TerezaK

TerezaK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 21:09

Já jsem taky PRO! Víno můžu jak v tekuté, tak hmotné stravě :D
  • 0

#16 syselpolni

syselpolni

    syselpolni

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 21:18

Přidávám se do řady zájemců. Víno mám rád, vinaře taky (prodávám jim traktory :D) a bude-li to nad rámec obyčejné chlastačky, budu jen rád a přijedu.
  • 0

#17 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 21:50

Dulezite je aby byla moznost prespani, hlavne pro nas prespolni.... Jinak superni napad :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#18 wendabr

wendabr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 22:06

Alespoň nějaká možnost přespání (klidně komerční) pro přespolní, rozumný termín, a klidně vypomůžu - mně to u grilu či za pípou vždycky slušelo :-)))
  • 0
HP iPAQ 214 (32GB SDHC+32 GB CF), GPS - QStarz Q1000X, BeeLineGPS. OziExplorerCE. Při cyklotoulkách navíc Asus eee901 (256GB SSD). Manuál OziExplorerCE

#19 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 22:14

... těšim se, až se vykalíme s gpskou v ruce :-))) jeduuuuu :-) P4E!
  • 0
PUNK 4 EVER!

#20 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 22:15

Stejně zase dostanete víno z kategorie "dá sa pražákom"...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama