Přejít na obsah


Fotka

Byl by zájem o odbornější event s vinařskou tématikou?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#21 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 22:18

mitak napsal/a:
Stejně zase dostanete víno z kategorie "dá sa pražákom"...


já budu pít Sliwowitz :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#22 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 02 únor 2010 - 23:58

To Sutech: Na korunu taková akce nevíjde, ale žádné reklamy vinařských firem tam vyset nebudou. Proto jsem hned v úvodu psal, že se v oboru živím, ale taky to, že to má i svá pozitiva. To sobikovi a et.: Holt většina vinohradů roste tady u nás, nemluvte o tom jako by jste měli jet někde na Krym. Sám dělám Nuslák - domov za 2:20 bez porušení předpisů: Exit z dálnice je vzdálen cca 3 km, vlakové nádraží v Břeclavi, kde staví všechny vlaky a rychlíky z Čech, Polska, Rakouska i Slovenska je kilometrů sedm. To sHpy00n: S žádnou podobnou akcí to spojovat nechci, chci něco víc než chlastačku. Kolikrát sis na takové akci pokecal s vinařem, když okolo stálo deset dalších s nataženou rukou a prázdnou skleničkou? Navíc v době podobných akcí je veškerá ubytovací kapacita v širokém okolí týdny předem rezervována. To wendabr: To je slovo chlapa. Přesně tak jsem to myslel, pokud budu dělat řízenou degustaci, nemůžu se starat o další věci, proto uvítám ochotné pomocníky. To mitak: Podobný výkřik jsem čekal spíše od paliče dřívek před Tebou. Víno nebude od nějakého domácího chemika, ale od některého z velkých malovinařů (rodinného vinařství) co se tím živí. Pár litrů už jsem vypil, tak myslím můžu kvalitu garantovat. To spuzva: Něco vypálíme. Neb v zimě hřeje, v létě chladí. K místu samotnému, nejedná se o žádnou restauraci, ale o myslivnu s kapacitou 60 - 80 lidí. Světlo tam svítí, voda teče, sociálky jsou tam taky. Před ní velká udržovaná "lesostep" pro případné hry a blbnutí mládeže, stanování. Ohniště u budovy. Parkování x desítek aut na zpevněné ploše také. Ke stravě, vařit pro 80 lidí nehodlám, jeden den snad o zabíjačkových a grilovaných pochoutkách vydrží každý. Kdo ne tak deset minut chůze je restaurace a dvě minuty je to na benzinku s nonstop bistrem (uzeniny, hotovky a držková na spravení). Ubytování je v obci dostatek v nejrůznější kvalitě. Od ubytovny pro větší skupiny s 10 lůžky na cimře, přes sklep s bazénem a saunou až po novou obecní ubytovnu hotelového typu s plazmou na pokoji. To vše v ceně 200 - 350 Kč/os/noc. Také je možné postavit stany kousek od myslivny. Cimbálka. Všechno jde, ale není to levná záležitost, poptám se na možnosti. Pokud by se našel někdo, kdo má nějakou věž či podobný aparát, nějaké média (cimbálku, dechovku...) bych doma našel. Akci bych směřoval na některou sobotu v květnu, s tím, že lze přijet už v pátek (nejaký prográmek bych připravil), v sobotu už před polednem zmiňovaná exkurze do vinohradů s výkladem, odpoledne samotný event s doprovodným programem. V neděli pak rozloučení a rozjezd domů, případně za památkami a keškamia v okolí. Okolí obce je samá rovina, možnost cykloturistiky i pro méně zdatné sportovce.
  • 0

#23 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 0:13

Ad Sobíkovi: No jasně, viz zde, bylo to docela zajímavé :).

Ad sedento - s poplatkem za účast na eventu problém samozřejmě není, pouze jsem upozorňoval na to, co jsi mi teď svým příspěvkem vyvrátil, tedy to, že tam nesmí být nějaké reklamy vinařských firem. Ostatně protože mám jižní Moravu na starosti já, tak se o tom pobavíme, až případně eventu odešleš ke schválení :).
  • 0

#24 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 6:32

zní to velice dobře... pokud to jen trošku sedne datumově, tak přijedu... To Pražáci: nebuďte líní, jezdíme na geoburčák až z Plzně pravidelně...
  • 0

#25 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 7:52

No vida, príma nápad a pro severomoraváky i dobrá dostupnost. Ono do Plzně se nedá jezdit každý druhý týden :-)) Takže já bych určo jela v počtu dvou kusů (pokud nepříjde kalamita). Tak hurá do toho a půl je hotovo!:P
  • 0

#26 Matt_Stifler

Matt_Stifler

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 9:25

sedento napsal/a:

Akci bych směřoval na některou sobotu v květnu...


:(ááááááá to je zrovna zkouškový, nebylo by to lepší o prázdninách?:(
  • 0

#27 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 9:40

Zkouskove mas nekde az do srpna to si nevyberes....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#28 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 17:01

na tento event pojedu i bez gps, ale jestli se trefíte do data, kdy můžu :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#29 akryx

akryx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 994 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 20:57

Moc hezky napad, rad se i na kousicek pokusime zastavit. Musel by to byt ale vikend, mame to predci jen z ruky. Casto zavitam do Rakvic a Breclavsko e kousek ;)
  • 0

Zanikle vesnice/obce
KML soubor pro zobrazeni v maps.google.com nebo Google Earth


http://


#30 Wickey & Tesix

Wickey & Tesix

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 20:13

Za sebe musím napsat, že se mi ten nápad opravdu líbí. Tesix není vinař, jeho by nadchnul leda pivní event :D Ale pokud by to opravdu vyšlo a něco v tomto duchu se uspořádalo, tak bych nad tím hodně uvažovala. Bylo by to pěkné spestření, zároveň pěkný výlet, protože na Moravě nemáme odloveno zatím nic.
  • 0

#31 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 20:24

květen je dost plnej... ME v Rakousku, tajnej geozávod, volby, vinné košty v Rakousku... co červenec? to je jistota, že zkoušky nejsou...
  • 0

#32 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 22:01

To mirotiro: v červenci je taky spousta akcí, jak eventů tak vinařských (jen tady u nás v okolí je během července Dnů otevřených sklepů a podobných 12). Takže zatím to nejspíš nechám na květen. Onu už se ozvalo dost lidí jak tady tak na SZ nebo mail. A pokud se akce u nás zalíbí, můžu pouvažovat i o nějaké burčákové o prázdninách :-).
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#33 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 6:47

sedento napsal/a:
To mirotiro: v červenci je taky spousta akcí, jak eventů tak vinařských (jen tady u nás v okolí je během července Dnů otevřených sklepů a podobných 12). Takže zatím to nejspíš nechám na květen. Onu už se ozvalo dost lidí jak tady tak na SZ nebo mail. A pokud se akce u nás zalíbí, můžu pouvažovat i o nějaké burčákové o prázdninách :-).

nic proti další burčákové akci, ale JaKr ji pořádá už dost pravidelně... uvidíme jak tu degustaci trefíš...
  • 0

#34 myspsb

myspsb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 174 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 13:07

Wickey & Tesix napsal/a:
Za sebe musím napsat, že se mi ten nápad opravdu líbí. Tesix není vinař, jeho by nadchnul leda pivní event :D Ale pokud by to opravdu vyšlo a něco v tomto duchu se uspořádalo, tak bych nad tím hodně uvažovala. Bylo by to pěkné spestření, zároveň pěkný výlet, protože na Moravě nemáme odloveno zatím nic.


no jo, i tomu mému by vyhovoval snad jen pivní event :) :P
  • 0

#35 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 17:02

Tak vinařský bych taky brala. Někde kolem Znojma či Břeclavi a jsem schopna dojet. Stopro podporuji a těším se, až bude :)
  • 0

#36 miti77

miti77

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 10:31

To sedento : Skvělí nápad, víno můžu ;) Rád se o něm a jeho výrobě dozvím něco nového. Takže bych se chtěl zůčastnit a rád pomůžu s organizací :) Můžu domluvit cimbálovku z Veselí za rozumnou korunu a také nějaké vzorky vín z okolí UH. Co se týká noclehu tak si myslím že nejsme z cukru a stan je až zbytečný přepych ;) Dudu doufat že se event uskuteční :) Kdyby něco, písni a já rád pomůžu (Miti Team)
  • 0

#37 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 22:16

To: Sedento - tak, kdy si ji střihnem?? :-)
  • 0
PUNK 4 EVER!

#38 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 1:51

Poslední víkend v květnu jsou volby i někým zmiňovaný ME v Rakousku, tak předpokládám týden před tím, tj 22.5 (21. - 23.5.2010). Ještě řeším věci okolo té cimbálky a pronájmu budovy. V každém případě dám z dostatečným předstihem vědět.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#39 wooder

wooder

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 8:52

Nemusí být odborný, když bude co pít. .)
  • 0

#40 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 9:18

wooder napsal/a:
Nemusí být odborný, když bude co pít. .)


Řekl bych, že jsi téma eventu úplně nepochopil ;)

Jde právě spíše o tu odornost než o "když bude co pít" - teda alespoň takto jsem to já pochopil
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama