Přejít na obsah


Fotka

Byl by zájem o odbornější event s vinařskou tématikou?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
61 odpovědí na toto téma

#41 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 9:20

No možná tedy zvláštní dotaz, ale nějak jsem odpověď nenašel nebo špatně koukám:

Kde by to bylo? :)

Jedině dle dedukce tak asi poblíž tvého bydliště, tedy Břeclavsko? A konkrétněji? Dík
  • 0

#42 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 9:49

Mau Loftin napsal/a:
No možná tedy zvláštní dotaz, ale nějak jsem odpověď nenašel nebo špatně koukám:

Kde by to bylo? :)

Jedině dle dedukce tak asi poblíž tvého bydliště, tedy Břeclavsko? A konkrétněji? Dík


Zdatný kačer by to měl lehce zjistit :-) jednak z profilu a taky padla zmínka o tříkilometrové vzdálenosti od dálnice a sedmi od břeclavského nádraží.

Zkrátka mělo by to být v Hruškách (u Břeclavi), nepovažoval jsem to však natolik důležité psát to sem a připravit případně někoho o iluze, kdyby to neklaplo.

Toto téma jsem založil jen proto, abych zjistil zda by byl zájem.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#43 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2010 - 10:28

sedento napsal/a:

.......


Zdatný kačer by to měl lehce zjistit :-) jednak z profilu a taky padla zmínka o tříkilometrové vzdálenosti od dálnice a sedmi od břeclavského nádraží.

Zkrátka mělo by to být v Hruškách (u Břeclavi), nepovažoval jsem to však natolik důležité psát to sem a připravit případně někoho o iluze, kdyby to neklaplo.

Toto téma jsem založil jen proto, abych zjistil zda by byl zájem.


Já se chtěl jenom ujistit :) - tak z profilu se dá vyčíst bydliště, což se nemusí shodovat s místem akce ;):
Je fakt, z průsečíku kružnic by to asi šlo zjistit :)
A místo akce může výrazně ovlivnit zájem či nezájem ;)
OK, dík. B)
  • 0

#44 havela team

havela team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 16:07

V Hruškách to známe, tam je dobře. A v okolí taky. Takže se řadíme mezi vážné zájemce o event, zvlášť pokud bude součástí i praktická část poznávání vína:).
  • 0

#45 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 09 únor 2010 - 17:30

Ahoj. Tak tento event by mohl být velice zajímavý a určitě bych se moc rád zůčastnil, pakliže se mi to nebude křížit s nějakou další akcí;) To Spuzva: Jestli akce bude a pojedeš, tak mi rezervuj místo v autě :D
  • 0

#46 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 7:28

Tak listing konečně hotov a odeslán ke schválení. Pokud vše klapne a Velký Sutech kývne, setkáme se 22. května 2010 v Hruškách.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#47 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 9:27

Kdyby jste chtěli na košt jedny z nejlepších vín, co se v širokém dalekém okolí dělají (můj šéf s tím vyhrává všechny možné soutěže od Valtic až do nevím kam), od vinaře par excelance, můžu to zkusit domluvit - kdyžtak SZ (umí o tom skvěle i vyprávět - já to zažil a ač alkohol nepiju, to povídání bylo úžasné, nicméně nevím, jestli by byl případně ochoten přijet na kačerskou akci) - akorát tedy počítejte s nějakým standardním obnosem za ta vína.
  • 0
Don't panic!

#48 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2010 - 20:46

Všem díky za cenné rady, náměty a pomoc. Event byl dnes publikován GC25536. Míst je prozatím dostatek. Teším se na setkání mezi vinohrady i u skleničky vína.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#49 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 8:25

Co si mám představit pod pojmem "děti" ? :)

Jenom by mě zajímalo, kolik dětí tam přijede, a zda je to vůbec pro děti vhodné?
A jak se na toto vůbec díváte?

Přemýšlím, zda vzít našeho 11-tiletého spolubojovníka, ale právě nevím, zda je to vhodné.
  • 0

#50 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 10:21

Mau Loftin napsal/a:
Co si mám představit pod pojmem "děti" ? :)

Jenom by mě zajímalo, kolik dětí tam přijede, a zda je to vůbec pro děti vhodné?
A jak se na toto vůbec díváte?

Přemýšlím, zda vzít našeho 11-tiletého spolubojovníka, ale právě nevím, zda je to vhodné.

11 je dobrej věk na to ochutnat víno... pokud ho bude bavit ta odborná část...
  • 0

#51 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2010 - 15:18

Děti (a mládež), která nebude (ve větší míře) konzumovat :-) alkohol. Sklenička s potiskem i víno něco stojí, proto ta nižší cena u mládeže. Primárně jsem event nekoncipoval pro rodiny s dětma, ale někteří to k nám máte přece jen z ruky a vyrážíte (celá rodina) i na víc dní, proto je nesmys účast mládeže zakázat. Mládeže tam zase tolik nebude, zatím vím o dvou nezletilcích, pokud si je rodiče trochu okaučují nevidím v jejich účasti problém Program cílený na mládež nepřipravuji, ale možnost vyblbnout se mají. Míčové hry na plácku u myslivny, nebo i fotbálek na udržovaném fotbalovém hřišti, nedaleko rybníček s karásky, který není v žádném revíru takže si můžou na pytlačku klidně chytat, blbnutí v okolí, opékání špekáčků a starost o oheň .......... Je to na okraji vesnice, takže nebudou nikoho rušit.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#52 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 20:31

Jelikož se dost z Vás rozhodlo darazit už v pátek, můžu připravit program i na páteční večer. Sklípek, případně řízená degustace a nezřízená konzumace v salonku na Kulturně společenském centru, kde bude hodně z Vás ubytovaných.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#53 tatranka

tatranka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 22:30

Bude možnost přespat ve stanu u myslivny už v ten pátek? Pokud ano, rádi se připojíme i o den dřív
  • 0

#54 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2010 - 23:58

Paráda. Jedu :-) Už se moc těším ;)
  • 0

#55 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 21:23

To Tatranka: viz SZ Pokud by byla většina pro sklípek, tak ten je 30 metrů od myslivny, moc vína tam není, ale degustačku lahvových můžu udělat kdekoliv tedy i ve sklepě. V tom případě není problém stan postavit, ze sklepa ho lehce pohlídáme. Jen odskočit si budete muset po zavření sklípku do křoví nebo 100 m na benzinku, protože myslivnu mám až od soboty.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#56 Loschuanos

Loschuanos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 258 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 22:35

Pokud by šlo přespat už z pátka na sobotu - byl bych pro ;) Mám v pátek volno, tak bych vyjel ráno na Břeclav, vybral bych pár kešek (v okolí je jich pár opravdu velmi zajímavých) a na večer bych dorazil do sklépku. Souřadnice k myslivně jsou dány a hint: "hledej sklépek 30m od myslivny je myslím dostačující" :D Tak si myslím že taková parádní sklépko-cache na závěr kešerského dne by mohla být ideální volbou ;):D
  • 0

#57 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 22:43

Já mám víno moc rád...škoda že tu Moravu-vínu zemi zaslíbenou mám tak z ruky...škoda. Ale rozhodně se pro to podepisuju - takový event by stál za to.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#58 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 8:50

Anupev napsal/a:
Já mám víno moc rád...škoda že tu Moravu-vínu zemi zaslíbenou mám tak z ruky...škoda. Ale rozhodně se pro to podepisuju - takový event by stál za to.


On už je nejen v plánu, ale už i za dveřmi :-) sobota 22. května 2010. GC25536
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#59 Mau Loftin

Mau Loftin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 901 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 8:33

Dotaz ( a zároveň posunutí tématu výše ;) )

Kolik lidí má v plánu stan ? :P

Ubytování v Kulturně společenském centrum už hlásí plno,.... takže to vypadá na ten stan, jen by mě zajímalo, kolik lidí tam bude též mít stan nebo jestli budeme jakožto odvážlivci jediní ;)

A druhá otázka, možná závažnější:

Co povodně a deště?
- Morava hlásí povodně, týká se to i této oblasti? A jak vypadá okolí z hlediska bahna (ad stan)? A vinice, máme si spíše připravit holiny? :) (stejně asi žádné nemáme ;) )

o víkendu by se mělo počasí snad umoudřit..... ale to je ještě "daleko"

PS: nakonec jsme stan srabácky vzdali B) - našli jsme ještě ubytování jednu noc v MNV a druhou přímo v Hruškách..... takže zbylým stanistům budu držet palce.
  • 0

#60 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 21:09

Ad stan: Terén je po deštích sice mokrý, ale ne pod vodou. Pod stan se chystá víc lidí. Od pátku Tatranka a k., předpokládam i trojka z Prahy (loschuanos, bukander, nedijir). Na stránkách věnovaných eventu (dole v podpisu, vložen odkaz na stránky sousední obce s deseti dalšími možnostmi k ubytování, vzdálenost cca 4 km od myslivny, na akci Vás od tud přivezu, nad ránem domů za pár desetikorun taxíkem. Event není povodněmi nijak ohrožen, program minimálně a do víkendu bude už po kulminaci oravy a nehrozí mě nasazení. Okruh po viničních tratích vede po asfaltových cestách, vinohrady jsou zatravněné. Tak jen přizpůsobit obuv a oblečení (rosa, chladnější počasí). Kešky v okolí, zatím vše bez problémů, včera jsem byl na kontrole. Zítra pravděpodobně dojde kvůli kulminaci Moravy na dolním toku k řízenému odpouštění vody do lužních lesů, proto může dojít k dočasné nedostupnosti kešek Soutok GCJB0B, Nezničitelný-Poražený řekou GCX4T9, Celnice - Lanžhot GC1ZNBR, Stiburkovská jezera GC1WEK0, moje VPM002 GC27KHX, Bratři ze Soluně GC1YHF0, Velká Morava GCPAK0, Stará vodárna GC1ZN3Y, Lužák GC1AGR4 a asi nejvíc pak Skariny GC1HVQR. Situaci výše po proudu (okolo Hodonína neznám, je to jiný okres a tam tak často nevyjíždíme. Sledujte průběžně stránky věnované eventu, kde případně budu aktualizovat situaci, každopádně event není vodo nijak ohrožen.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama