Přejít na obsah


Fotka

Technická podpora URWIGO


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
187 odpovědí na toto téma

#1 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 0:24

Vložený obrázek Toto vlákno je určeno pro řešení technických chyb aplikace.

Více o aplikaci URWIGO se dozvíte na portálu www.urwigo.com.

Dotazy týkající se vlastního obsahu cartridge pokládejte ve vlákně Jak to udělám v URWIGO?
  • 0

#2 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 19:35

Tak bych měl první dotaz, resp. problém. Zkusil jsem do URWIGa naimportovat svůj Srnčí důl GC1HZ5N a dočkal jsem se jen chybové hlášky Chyba při importu cartridge. Přiznávám, že tam jsou použité nějaké nestandardnosti.

Zkoušel jsem ještě jiný svůj WIG pokus a ten byl OK.

Problematický zdroják klidně poskytnu k testování, jen dejte vědět komu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#3 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 20:34

LudekV napsal/a:
Tak bych měl první dotaz, resp. problém. Zkusil jsem do URWIGa naimportovat svůj Srnčí důl GC1HZ5N a dočkal jsem se jen chybové hlášky Chyba při importu cartridge. Přiznávám, že tam jsou použité nějaké nestandardnosti.

Zkoušel jsem ještě jiný svůj WIG pokus a ten byl OK.

Problematický zdroják klidně poskytnu k testování, jen dejte vědět komu.

Svoje wherigo jsem naimportoval bez problemu. Urwigo vypada moc sympaticky. Dokonce mne upozornilo na chyby. Zkusim psat dal, uvidime. Zatim davam autorum 1*.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#4 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 21:07

Predinstalovany zvuk Beep se mi pri pro chodu emulatoru neozve. Je to v poradku ? Jinak zatim super.
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#5 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 21:34

Tak už je to opravené a zdá se že to funguje. Díky za rychlou reakci.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#6 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 21:49

Ahoj tak jsem na to kouknul, ale skončil jsem velmi brzy. Vždy mi Urwigo spadne když se pokusím editovat body zóny v mapě...
  • 0

#7 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 22:03

Jahn Brown napsal/a:
Predinstalovany zvuk Beep se mi pri pro chodu emulatoru neozve. Je to v poradku ? Jinak zatim super.

Pokud je to .FDL tak emulator se chova jako PocketPC a prehrava pouze WAVy, na Garminech by se mel prehrat ok.
  • 0

#8 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2010 - 22:08

kires napsal/a:
Ahoj tak jsem na to kouknul, ale skončil jsem velmi brzy. Vždy mi Urwigo spadne když se pokusím editovat body zóny v mapě...

Na odchyceni teto chyby budu muset s nekym vice uzce spolupracovat. Z kolektivu betatesteru na to nikdo nenarazil, ale ted to zacina vypadat jako celkem casty problem. Bude to vyzadovat abych si s nekym prohazel a nechal otestovat (pokud mozno prez Skype nebo jiny IM) par verzi binarnich souboru, abych zuzil kde se problem nachazi. Nabidne se mi prosim nekdo?
EDIT: opraveno, vsem dekuji za spolupraci
  • 0

#9 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 8:19

.NET 3.5 SP1 mi bohužel nejde na notebook nainstalovat :@ takže mám smolíka. Na malém netbooku to funguje, vypadá dobře, ale díky velikosti moc nepoužitelné. Tak ještě na velkým kompu nebo nějak protlačit .net do notebooku...
  • 0

#10 kires

kires

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 13:12

Ja se klidne nabidnu, kdyz bude volny vecer tak se na to muzem vrhnout. Jen upozornuji ze disponuji pouze uživatelskými znalostmi;)

YourSelf napsal/a:
Na odchyceni teto chyby budu muset s nekym vice uzce spolupracovat. Z kolektivu betatesteru na to nikdo nenarazil, ale ted to zacina vypadat jako celkem casty problem. Bude to vyzadovat abych si s nekym prohazel a nechal otestovat (pokud mozno prez Skype nebo jiny IM) par verzi binarnich souboru, abych zuzil kde se problem nachazi. Nabidne se mi prosim nekdo?


  • 0

#11 Jahn Brown

Jahn Brown

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2010 - 17:39

YourSelf napsal/a:

Jahn Brown napsal/a:
Predinstalovany zvuk Beep se mi pri pro chodu emulatoru neozve. Je to v poradku ? Jinak zatim super.

Pokud je to .FDL tak emulator se chova jako PocketPC a prehrava pouze WAVy, na Garminech by se mel prehrat ok.

Diky, to bude ono
  • 0
Není důležité zůčastnit se, ale zvítězit. J.B.

#12 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 8:10

Bohuzel mi URWIGO take vypise chybovou hlasku "Chyba při importu cartridge", kdyz se snazim importovat .lua vytvorene v EARWIGO.
  • 0

#13 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 13:34

marram napsal/a:
Bohuzel mi URWIGO take vypise chybovou hlasku "Chyba při importu cartridge", kdyz se snazim importovat .lua vytvorene v EARWIGO.

Opraveno. Pokud nekdo narazi na problemy s importem, dejte zde vedet. Earwigo je pomerne kompatabilni s Wherigo Builderem, takze i z nej by mely importy probihat v poradku.
  • 0

#14 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2010 - 22:51

Problem, kdy aplikace spadla pri editaci tvaru zony nebo bodu, by s aktualni verzi mel byt opraven. Pokud se v teto oblasti vyskytne jeste nejaky problem, prosim dat vedet. Vsem dekuji za spolupraci, velke diky patri WERGovi.
  • 0

#15 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 18:14

Nejdřív bych chtěl vyjádřit obdiv a uznání všem co se na URWIGU podíleli.

A teď technická otázka. Zatím se v tom sice plácám ale pořád mně to vyhazuje chybu při pokusu o spuštění F5, když dám do výrazu spoj dvě číselné operace. S jednou to funguje, se dvěma ne i když dám do druhé třeba jen 10+10. Je chyba mezi židlí a klávesnicí nebo jinde.

edit: při každém vyvolání chyby se mně v adresáři kde je uložená hra vytvoří prázdný adresář pojmenovaný třeba
run-1496bb8e-38fd-41d1-97c6-7fec912115b1.

Přiložené miniatury

  • clip_1.jpg

  • 0

#16 YourSelf

YourSelf

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 19:02

Coyote.cz napsal/a:
Nejdřív bych chtěl vyjádřit obdiv a uznání všem co se na URWIGU podíleli.

A teď technická otázka. Zatím se v tom sice plácám ale pořád mně to vyhazuje chybu při pokusu o spuštění F5, když dám do výrazu spoj dvě číselné operace. S jednou to funguje, se dvěma ne i když dám do druhé třeba jen 10+10. Je chyba mezi židlí a klávesnicí nebo jinde.

Opraveno, byla tam spatna precedence operatoru, vychazel jsem z dokumentace. Diky.
  • 0

#17 Coyote.cz

Coyote.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2010 - 19:16

YourSelf napsal/a:

Coyote.cz napsal/a:
Nejdřív bych chtěl vyjádřit obdiv a uznání všem co se na URWIGU podíleli.

A teď technická otázka. Zatím se v tom sice plácám ale pořád mně to vyhazuje chybu při pokusu o spuštění F5, když dám do výrazu spoj dvě číselné operace. S jednou to funguje, se dvěma ne i když dám do druhé třeba jen 10+10. Je chyba mezi židlí a klávesnicí nebo jinde.

Opraveno, byla tam spatna precedence operatoru, vychazel jsem z dokumentace. Diky.


Díky !!! Už to jede:)
  • 0

#18 maaaca

maaaca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 0:11

Neni to problem primo URWIGA, ale obcas se mi v emulatoru stane, ze se ten panacek zblazni a zacne mi v mape pred kurzorem utikat :D Mam pocit, ze se mi ale to samy uz delo kdysi v oficialnim Wherigo builderu.
  • 0

#19 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 1:55

maaaca napsal/a:
Neni to problem primo URWIGA, ale obcas se mi v emulatoru stane, ze se ten panacek zblazni a zacne mi v mape pred kurzorem utikat :D Mam pocit, ze se mi ale to samy uz delo kdysi v oficialnim Wherigo builderu.


Panáček než začne úplně utíkat tak nejdřív "ustřeluje" stranou když se pokušíš na něj najet myší. A tady je jednoduchá pomůcka - klikni kdekoliv v mapě levým tlačítkem myši aby se ti zobrazila nabídka Goto Here a při této zobrazené nabídce ti panáček nebude "ustřelovat" a můžeš jej zase uchopit myší.

Emulátor je stejný jako v Buildru - jediným řešením by bylo se na něj vykašlat a poprosit matejcka zda by neposkytnul jako emulator OpenWIG ;)
  • 0

#20 gold100

gold100

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2010 - 7:56

potřeboval bych poradit stává se mi úplně to stejné co Coyote.cz (před pár příspěvkama) a aktualizaci mám už staženou a je to furt díky za radu gold100
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama