Přejít na obsah


Fotka

Problém s GCZ II


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
119 odpovědí na toto téma

#41 duokacer

duokacer

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 21:00

Tak jsem se konečne dopracoval použitelného řešení problému HTC Pro, GCzII a vypnutí statických map.Protože jsem nedokázal "poručit" internímu modulu GPS, použil jsem externí starou GPS Nokia BT800,Světe div se, ta vzdorovala jen v nastavení příslušného COM, ale problém ze statikou nemá.Konečně je možné stát na místě, otáčet se a "červená" i "modrá" šipka reagují.Majitelům HTC mohu doporučit.Všem ostatní, co se mně snažili "nasměrovat", ještě jednou dík.
  • 0
DUOkacer

#42 lta82

lta82

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 21:35

GCzII právě jsem GCzII nainstalovat na starčí HTC Touch Cruise (Polaris) a můžu říct, že je to hodně dobrý prográmek - rozhodně se mi zdá lepší, než Geoscout ... ač má trošku méně pohodlné ovládání. Co se statiky týče, je to problém všech HTC gps modulů - reagují přesně jen za stálého pohybu. Vyplatila se mi triangulace - prostě s PDáčkem běhám kolem keše do trojúhelníků, tedy pokud terén dovolí ... :) Alespoň je to větší legrace ...
  • 0

#43 Wolfford

Wolfford

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 únor 2010 - 19:59

Chtěl bych se zeptat, jestli se dá někde v tomto prográmku nastavit aby se mi aktualizovali vzdálenosti u kešek v seznamu ?? Protože dojdu k jedný kešce, tam musim dát seřadit podle aktuální vzdálenosti, dojdu k další a musim to samý. RichesseGPS je v tomhle perfektní, ale tam mi to neukazuje jaký kešky sou Disabled (to je jediná vada :( ). Díky :)
  • 0

#44 SanchoCZ

SanchoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:11

Mam problem: v tomto programu jsem zmenil prihlasovaci udaje na udaje jineho uzivatele GC (kamarad to chtel vyzkouset). Vybehl nejaky odkaz v prohlizeci od Groundspeaku ktery jsme potvrdily. Vse se nacetlo jak ma. Po vyzkouseni jsem zmenil udaje zpet na ty sve ale program se chova jako bych byl porad prihlaseny na cizi ucet (pri vyhledavani kesi mi ukazuje me nalezene kese jako nenalezene). Vi nekdo co s tim, prosim?
  • 0

#45 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:18

Asi bych dlouze nebádal, GCzII odinstaloval, vymazal všechny jeho temporary soubory a nainstaloval znovu. To je práce na deset minut a zaručeně úspěšná. Samozřejmě můžeš taky pátrat po chybě v nastavení a bude Tě za pár dní hřát dobrý pocit, žes to našel :)
  • 0

#46 SanchoCZ

SanchoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:37

Program jsem odinstaloval. Temporary soubory odstranil (Windows/Temporary...), slozku NICKUE v registrech vymazal. Program znovu nainstaloval. Problem pretrvava :(
  • 0

#47 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:48

Tak potom nevím. Nějaký temporary soubor Ti tam zůstat musel, jinak by si to program nemohl pamatovat. Předpokládám, že nastavení v Menu - Options - Search Settings jsi kontroloval.
  • 0

#48 miroslav.turek

miroslav.turek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 338 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:49

Mě stačilo si otevřít geocaching.com na počítači, kde mám normálně trvalé přihlášení a kliknout na odhlásit se. Tím zrušil trvalá přihlášení a všichni klienti, včetně GCZII se musí znovu přihlásit.
  • 0

#49 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:54

Vypadá to spíš, že nemáš odškrtnuto ať nevyhledává tvoje vlastní, nebo nalezené cache. tedy: Menu/Option/Search Settings/ -> zaskrtnout Exclude your owned or found items from result. Po nove instalaci je tohle defaultne odskrtnute - tedy vyhledava uplne vsechno. Ja mam spis jiny problem. Predpokladam ze i ostatni - GCzII mi nenajde pixly podle nazvu, autora (vic jsem nezkousel) jde jen GC kod a pak podle polohy. Nezobrazuji se take cache ktere maji v nickname & ... celkem me to trapi:-( Je to jen muj problem?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#50 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:57

Qnik napsal/a:
.. - GCzII mi nenajde pixly podle nazvu, autora (vic jsem nezkousel) jde jen GC kod a pak podle polohy.


To mi funguje bez problémů
  • 0

#51 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 7:59

a kurnik, to by mě zajímalo kde je co špatně...a ty pixly s & v nicku?
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#52 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 8:04

Hoď mi nějaký příklad. Ve svém okolí jsem žádnou nenašel ;)
  • 0

#53 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 8:14

Aha...omlouvam se, prave jsem zjistil, ze jsem se tim "&" mylil. Zjistil jsem vsak, ze mi to nevyhleda cache, ktere mam na WL. Ale strcil bych ruku do ohne, ze me to vynechavalo i jiny pixly:-( Ted jsem bohuzel prisel jen na ten watch list.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#54 SanchoCZ

SanchoCZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 8:21

Tak pomohlo to odhlaseni :o Dekuji za radu. Odskrtnuto jsem mel vse jak ma. Poznal jsem ze mi to taha cizi data kdyz jsem najel na Cache List/Overview/Cache/Menu/Reload. Porad jsem mel cizi seznam kesi. to Qnik: zkousel jsem hledat podle autora a podle nazvu (i s & ) - nalezeno bez problemu
  • 0

#55 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 8:28

Qnik napsal/a:
Aha...omlouvam se, prave jsem zjistil, ze jsem se tim "&" mylil. Zjistil jsem vsak, ze mi to nevyhleda cache, ktere mam na WL. Ale strcil bych ruku do ohne, ze me to vynechavalo i jiny pixly:-( Ted jsem bohuzel prisel jen na ten watch list.

co máš za verzi? tohle mělo být opraveno už před měsícem ve verzi 0.2.35.42
  • 0

#56 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 8:33

aha..to bude tim. Mam 41. Myslel jsem ze krom tech hot fixu, kdyz provede neco GS s webem uz na tom nedělá. Moe chyba, že nekoukám. Dík
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#57 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:17

Qnik napsal/a:
aha..to bude tim. Mam 41. Myslel jsem ze krom tech hot fixu, kdyz provede neco GS s webem uz na tom nedělá. Moe chyba, že nekoukám. Dík

no vlastně nedělá, ale tohle přestalo fungovat po jednom z těch hotfixů, tak to pak ještě opravil :)
  • 0

#58 GeoVojta

GeoVojta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 červenec 2010 - 16:49

Ahoj kačeři! Mám tu velkej problém. Když chci stáhnout nějakou kešku pomocí cache code, hodí mi to zprávu [Location Info:Longitude] not found. Nemáte z tím někdo nějaké zkušenosti? Kdyby někdo věděl, co s tim udělat, bylo by to supr. A GCZ mám verzi 0.2.35.45:| Předem Díky
  • 0

#59 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 161 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 10:46

Máš nejnovější verzi, to je OK. Nezbyde nám než počkat, až autor uvolní novou verzi, která se popere se změnami, které pár dní zpět Groundspeak provedl na stránkách. ...teď jsem na xda našel dočasný workaround, jak GCzII zprovoznit - je potřeba vypnout statické mapy: 1. Start GCz2 2. Hit Menu (bottom right) 3. Select Option 4. Select Static Map Settings 5. Uncheck all the boxes Nicméně reloadnutí keše má i tak ještě jeden (asi jen kosmetický) dopad - na obrazovce keše se místo kódu GCxxxx zobrazí ahrefcalssCacheCodeLin...). Snad to ničemu nevadí a nouzove GczII použitelný bude.
  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#60 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 03 červenec 2010 - 13:22

zkusil jsem to podle návodu výše a bohužel bez úspěchu :(
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama