Přejít na obsah


Fotka

Event jako školení v GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
174 odpovědí na toto téma

#1 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 16:21

Zdravím,
nedávno byl event, který byl zaměřen na představení URWIGA a základní práce s ním. Jelikož se na mě občas někdo obrátí s radou, co a jak v GeoGetu, tak jsem si říkal, že by nemuselo být špatné udělat podobný event, ale GeoGeťácký. Prostě a jednodušše udělat event, kde by si každý stáhnul, instaloval a nastavil všechna potřebná makra, naučil se práci s GeoGetem, ať už statistiku do profilu, export keší do GPX,... prostě všechno na základní práci s tímto programem.

Rovnou říkám, že jsem uživatel tohoto programu, který má pořád nějaké ty mezery a tak se necítím jako zodpovědná osoba, abych někomu říkal, co a jak má dělat. Prostě hned první dotaz bych zodpověděl "hmmm, o tom jsem nikdy neslyšel":P Takže mi tu hned nepiště, ať si event zorganizuju a neotravuju s tím na foru...;)

Takže oč jde a co je cílem tohoto tématu:
1) nadchnut někoho z "odborníků" na GeoGet, aby na to kývli a pokusili se něco takového zorganizovat (mohl bych se podílet na organizaci, ale rady co a jak bych nechal na jiné)
2) dát prostor nováčkům a zájemcům o GeoGet, aby se vyjádřili, jak by něco takového uvítali, aby bod 1 byl snadněji splnitelný. Jednodušše udělat průzkum trhu, kolik lidí by o to mělo zájem.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#2 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 16:28

Napad dobrej, sam bych se rad zucastnil :) A muzu prinest notas s linuxem na pripadne okouknuti funkcnosti GgStatu a na nej napojenych rozsireni :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 17:02

Ano zajímal by mne. Stejně tam mne zajímalo URWIGO. Co se mi nelíbí je způsob jak se takovéto "eventy" pořádají. Když pořadatel předem kontaktuje vybrané jedince a oni vědí o co jde a ihned po publikaci se zalogují. Pokud o tom předem nevím, chci si to v klidu pár hodin po publikaci doma prohlédnout, mám smůlu, je plno. Takže to je vlastně setkání uzavřené společnosti za bod. :-/ Fakt je že kačerstvo v Praze je početné a eventy jsou hned plné. Jenže vidím pramalý rozdíl mezi tímto stylem pro ikonku a bodík a stylem velmi kritizovaným kdy si pár kámošů udělalo event z rodinné dovolené.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 17:10

Zegga napsal/a:
Ano zajímal by mne. Stejně tam mne zajímalo URWIGO.


Pokud by tě zajímaly jen nějaké ty základní věci, tak to klidně můžeme udělat "soukromý setkání" u tebe a ukážu ti, co a jak s tím prokletým GeoGetem;)

Co se týče eventů v Praze, tak máš pravdu, že je to hrůza, než se člověk rozkouká, už je všude plno...
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#5 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 17:14

Leda to nedelat jako event, ale jako "skoleni", bez bodu :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 965 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 17:14

nebylo by spatny se setkat v idealnim pripade s HaLuMou, medwynem, LudkemV, gordem a spol.. a u ty prilezitosti muzeme delat geogeti prednasky a diskuze.. sehnat projektor, mikrofon.. :)
  • 0

#7 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 17:17

Bych i mozna vedel o vhodnem prostoru, nekuracka cast restaurace, vejde se tam cela svatba, takze mista dost, jen si nejsem jist s pokrytim internetem... ten by asi u takove akce byl vhodny :) Lokace Hostivar....
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#8 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 17:42

Ja jsem takove akci celkem priklonen. Spise ne jako organizator, ale mozna bych mel cim prispet do mlyna...
  • 0

#9 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 18:41

Teda, nezní to špatně, byl bych klidně pro. A klidně jako i organizátor.:)
  • 0

#10 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 19:12

Tož přesně takovej eventík, ikdyž neoficiální, se konal loni v Olmiku
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#11 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 19:34

Akce v Praze ma tu vyhodu, ze bych se na vas mohl podivat i ja. Treba bych se i neco noveho naucil. :D
  • 1

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 19:39

Jelikož mám na webu GG punc hlavního kritika, pak bych se přišel podívat i já ;)
  • 0

#13 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 19:54

Zegga napsal/a:

Co se mi nelíbí je způsob jak se takovéto "eventy" pořádají. Když pořadatel předem kontaktuje vybrané jedince a oni vědí o co jde a ihned po publikaci se zalogují. Pokud o tom předem nevím, chci si to v klidu pár hodin po publikaci doma prohlédnout, mám smůlu, je plno.


ihned po publikaci se zaloguji vsichni, co maji notifikace. od toho existuji. nevim, co je na tom nelibiveho, ze mi prijde sms, mrknu na net, prectu o co jde a loguju. v praze je hodne lidi, to nesmis vahat hodiny :)
  • 0

#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 20:05

Dain a Olik napsal/a:

Zegga napsal/a:

Co se mi nelíbí je způsob jak se takovéto "eventy" pořádají. Když pořadatel předem kontaktuje vybrané jedince a oni vědí o co jde a ihned po publikaci se zalogují. Pokud o tom předem nevím, chci si to v klidu pár hodin po publikaci doma prohlédnout, mám smůlu, je plno.


ihned po publikaci se zaloguji vsichni, co maji notifikace. od toho existuji. nevim, co je na tom nelibiveho, ze mi prijde sms, mrknu na net, prectu o co jde a loguju. v praze je hodne lidi, to nesmis vahat hodiny :)

Jak rikam, jedine event - neevent :) Proste zajit nekam na pivo a tam to probrat. Kdyz nebude bod, nebude zase takovy zajem :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#15 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 20:07

A treba bych se dozvedel, jak vyfiltrovat kes parametru 3,5/1 :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#16 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 21:51

lukabike.com napsal/a:
A treba bych se dozvedel, jak vyfiltrovat kes parametru 3,5/1 :)


Timhle
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#17 bubbu-30004

bubbu-30004

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 89 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 22:03

Pořád všichni mluví o Geo Getu a já vůbec netuším, k čemu je to dobrý? Je to něco jiného než když si stahuju GPX file do GPS jako Premium member?
  • 0

#18 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 22:09

bubbu napsal/a:
Pořád všichni mluví o Geo Getu a já vůbec netuším, k čemu je to dobrý? Je to něco jiného než když si stahuju GPX file do GPS jako Premium member?


K čemu? Mrkni na stránky o GeoGetu a uvidíš;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 22:19

LudekV napsal/a:

lukabike.com napsal/a:
A treba bych se dozvedel, jak vyfiltrovat kes parametru 3,5/1 :)


Timhle

Pokud by to GG uměl přímo (a je nelogické, že to neumí), nebylo by třeba takových udělátek... je škoda, že GG schází některé jednoduché a základní filtry :(
  • 0

#20 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 10 únor 2010 - 22:24

Mein Gott, sobik strikes again. Jak jiz bylo mnohokrat receno, filtry chce Geby predelat. Je to ale radikalni zasah do jadra programu a tak se radeji soustredi na dulezite malickosti. Osobne nechapu potrebu filtrovat takove pakarny, ale kazdemu podle gusta ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama