Přejít na obsah


Fotka

Event jako školení v GeoGetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
174 odpovědí na toto téma

#41 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 13:44

Add. přístup na net: Posluchárna s wifinou by byla ideální, ale v případě, že by se prostě žádná nesehnala, tak by bylo v listingu rovnou napsáno, co a odkud by si měl kdo stáhnou včetně nějakého PQ na vyzkoušení. Ale musím uznat, že třeba nastavovat GeoJarry a nemít zpětnou vazbu, jestli to funguje, je docela blbý. raduz: ne, databáze je prázdná, ale nějaké to PQ na disku by to vyřešilo
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#42 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 13:44

Prosim GeoGet. Pokud se nemylim, tak se jen vytvori prazdna databaze. Kde by ty kese vzal? Podle ceho urcit ty, ktere distribuovat?

Jiste, slo by to resit treba souborem gpx na flash disku. Ale pak se neukaze a nevysvetli moznosti stahovani dat, coz je dle meho vec, ktera neznalym cini nejvice problemu.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#43 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 13:54

gord napsal/a:
Jiste, slo by to resit treba souborem gpx na flash disku. Ale pak se neukaze a nevysvetli moznosti stahovani dat, coz je dle meho vec, ktera neznalym cini nejvice problemu.


Takže se shodneme na tom, že je potřeba místnost s projektorem, zásuvkama a wifinou:) Aspoň k něčemu je tahle diskuze B)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#44 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 14:25

Ano pratele, omlouvam se - mate pravdu, mne prekvapilo, ze jsem tam mel po stazeni nektere cache z nemecka, nez mi doslo, ze jsem kdysi si s nim hral a sam je tam naiportoval - cili souhlas, GeoGet orpavdu v sobe po prvni instalaci nic nema a je treba cache naimportovat
  • 0

#45 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 14:32

weri napsal/a:Pokud bude event zaměřený na GeoGet, chcete si to rovnou vyzkoušet na vlastním notesu


ANO ;)
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#46 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 16:38

Tak jsem nezavazne poptal pripadne poskytnuti vhodne mistnosti v jednom objektu v Hostivari. Jelikoz mistnost slouzi jako pocitacova ucebna, mela by vyhovovat jak poctem zasuvek, tak internetem ( nejaka wifi k dispozici snad bude :) ), tak projektorem ( ten tam je na 90 % ). Az zjistim bilzsi info, dam vedet. Ale nic neslibuju :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#47 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2010 - 18:36

lukabike.com napsal/a:
Tak jsem nezavazne poptal pripadne poskytnuti vhodne mistnosti v jednom objektu v Hostivari.


Paráda, už se nám to pomalu rýsuje. Ještě abys zítra získal jen samé pozitivní informace a mohlo se to pomalu dát dohromady ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#48 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 11:43

jinak co se internetu tyce, tak si myslim, ze bychom si vystacili s jednim RJ45 na zdi, APcko si prineseme vlastni a udelame sit Event :)
  • 0

#49 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 370 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2010 - 11:53

Velke diky werimu.cz, ktery se mi dnes peknou chvili venoval a odpovidal na me vstetecne otazky.
  • 0

#50 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 10:20

raduz_CZ napsal/a:
Velke diky werimu.cz, ktery se mi dnes peknou chvili venoval a odpovidal na me vstetecne otazky.


Rádo se stalo. Jsem rád, že jsem mohl aspoň trochu poradit s GeoGetem. I když tam byly nějaké ty (malé) mezeryB)

Ale teď už k samotnému eventu. Nevím, jestli lukabike.com včera něco zjistil ohledně místnosti, ale mně se podařilo na tuto akci nalákat někoho, kdo by mohl případně poskytnout projektor, plátno i wifinu... takže to už vypadá docela slibně ;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#51 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 15:44

No ja jsem se ptal, chytrejsi budeme po vikednu, az kompetentni osoba dorazi do prace :) Ale pokud se naskytne jina, 100pro jista moznost, tak bych nevahal a vzal to. Preci jen, vhodnych prostor neni nazbyt :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#52 Tazzi team

Tazzi team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2010 - 16:13

Pokud by se něco takového konalo v Brně tak bych věděl o restauraci která jde celá zamluvit cca 50 míst,wiffi tam je a je tam i projektor s plátnem na který se dá připojit notes
  • 0

#53 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 20:46

Jasně, jsem pro ... teda pokud mě tam někdo bude chtít vidět ... Když už tam velký LuděkV pojede přednášet tak třeba by mě vzal s sebou jako nosiče notebooku ...
  • 0

#54 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 14 únor 2010 - 21:00

Tady se něco vaří beze mě. Svoji účast neslibuju, vidím to spíš naopak, do Prahy se nepoženu.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#55 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 8:30

Aby to nevypadalo, že se okolo plánované akce nic neděje, tak napíšu nové poznatky.

lukabike.com se parádně ujal sehnáním místnosti a vypadá to, že se to povedlo. Vše, co potřebujeme, tak mají a nejsou nějak drazí.

Takže tu hodím do pléna otázku:
Za předpokladu, že neseženeme nic jiného, kde by byla suma za pronájem nižší, tak by event vyšel na cca 40-50 korun na osobu při délce dvě hodiny. Zdá se vám to akceptovatelné za dvě hodiny školení v GeoGetu. Aktivní účastníci/přednášejicí by nic neplatili.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#56 Osik

Osik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 503 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 8:31

Z mého pohledu není problém, ale 2 hodiny mi připadají málo ...
  • 0

#57 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 8:39

Osik napsal/a:
Z mého pohledu není problém, ale 2 hodiny mi připadají málo ...


Dvě hodiny jsou jen orientační údaj, aby bylo vidět, kolik by taková sranda stála.
Co se týče délky, tak to se pak bude řešit v případnými "účinkujícími" v závislosti, kolik toho dotyčné budou chtít naučit.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#58 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 8:43

Geniální nápad. Jsem pouhý počítačový (L)user a s Geogetem se peru jak mohu ale zatím si vyhovíme :D Za jakékoli rady a nakopnutí bych byl velice vděčen a 50,-Kč je naprosto zanedbatelná částka za to co autoři a přednášející pro nás, naše pohodlí a luxus dělají. Jen ty dvě hodiny mi přijdou také jako velice málo a spíše bych to viděl skoro na celo(půl)denní záležitost. Předem díky za tuto aktivitu a pokud bude místo a čas (chuť už je), tak se velice rád zučastním a nahlédnu do zatím uzamčených komnat tohoto programu:)
  • 0

#59 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 8:54

taky bych se nebal venovat tomu vetsi cas, treba ctyri hodiny za stovku. Cena mi prijde hodne dobra. Kolik se tam vejde lidi?
  • 0

#60 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2010 - 8:57

HaLuMa napsal/a:
Kolik se tam vejde lidi?


Ještě jsem nedostal od lukabike.com slíbený mail s nějakou specifikací, ale předběžně psal o cca 30 místech.

EDIT: až budu mít aktuální info, tak pošlu organizační mail všem zúčastněným osobám
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama