Snazim se vyexportovat napr. tradicky v okruhu 20 km bez jakýchkoli pridaných wpt.
Bohuzel at zkousim jakekoli nastaveni, tak v seznamu vidim vse korektne (zadne plusko znacici dalsi wpt u zadne cache). Bohuzel po exportu je tam mam:(
Priklad:
100,GCWWE1 TM11 Plynove lampy - Gaslamps,50.08945,14.395817,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
101,GCWWE1 TM11 GASLAMP 2 (Plynove lampy - Gaslamps),50.0888,14.39435,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
102,GCWWE1 TM11 GASLAMP 1 (Plynove lampy - Gaslamps),50.0896,14.397117,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
Muzete mi nekdo poradit, co delam spatne? Nastaveni jsem zkousel ruzne menit, bohuzel bez kyzeneho vysledku. Jeste jsem schopen dosahnout stavu, ze cache s wpt se mi nenacte vubec, ale to take neni to prave...
Dekuji
Geoget - export do oziExploreru bez wpt
Vytvořeno od
raduz_CZ
, úno 22 2010 14:14
6 odpovědí na toto téma
#1
Publikováno 22 únor 2010 - 14:14
#2
Publikováno 22 únor 2010 - 14:37
Pokud se ti to v seznamu vypise spravne (bez tech waypointu), pak bude na 100% chyba v tom exportnim skriptu, co pouzivas.
Bude tam chybet u exportovani waypointu kontrola, jestli je waypoint vypsan.
Takze jaky exportni skript pouzivas?
#4
Publikováno 22 únor 2010 - 14:49
No jo, mas pravdu, tenhle skriptik jsem asi zapomnel upravit.
Vydrz, za momentik to opravim.
#6
Publikováno 22 únor 2010 - 14:53
Tak zkousim prilozit opraveny soubor.
Stahni si ZIP, vybal z nej ten opraveny exportni skript a nahrad jim stary stejnojmenny skript.
#7
Publikováno 22 únor 2010 - 15:01
Bajecne - funguje to presne, jak jsem si predstavoval
577,GC1JXDP TM23 Prague bridges 13 - Most na Slovansky ostrov,50.079133,14.413933,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
578,GCWWE1 TM11 Plynove lampy - Gaslamps,50.08945,14.395817,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
579,GCZT10 TM21 Maskaron,50.084114,14.418306,25569.00000,0,1,3,0,65535,,0,0,0,-777,6,0,17
Dekuji!
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů