Přejít na obsah


Fotka

Geojarry 2


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1221 odpovědí na toto téma

#101 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 20:57

Vubec, jeslti chces, najdi si na me na profilu ICQ, pripojim se ti pres TeamViewer na PC a rozchodim to. Nevim co tam mas za problem, ale bude to nejaka blbustka. Podle navodu instalace je GJ jenom copy&paste, tak na tom se snad da tezko neco pokazit...
  • 0

#102 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 20:59

ghost from meadows napsal/a:
2.2.1.512


GeoJarry Readme
GeoJarry 2 script requires GeoGet version 2.2.5 or higher


  • 0

#103 ghost from meadows

ghost from meadows

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 22:05

to medwyn_cz: no vidíš, tak to mě nějak uniklo. A hrdost mě nedovvolí si to neudělat sám :D Dík za radu
  • 0

#104 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 11:19

Nevite jak donutit Jarryho aby ukladal i LOC soubor?
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#105 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 16:13

Jarry LOC soubory stahuje do nejakeho docasneho adresare, nasledne je importuje do GG databaze a nakonec smaze. K cemu potrebujes LOC soubory? Z GG databaze by je nemel byt problem nasledne exportovat tak, jako se exportuji desitky ruznych jinych formatu. Ale jsi prvni clovek z mnoha tisic uzivatelu, ktery to potreboval. Zadne LOC exportni makro tedy neexistuje.
  • 0

#106 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 16:18

A neexistuje jednoduse proto, protoze kdo umi importovat LOC, tak zpravidla umi i GPX. Takze jsem se ani neobtezoval s psanim exportu pro LOC.
  • 0

#107 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 17:38

medwyn_cz napsal/a:
Ale jsi prvni clovek z mnoha tisic uzivatelu, ktery to potreboval.

Kolik je mnoho tisíc uživatelů? To je řeč o GSAKu? Já myslel že tady frčí GG :D Už tady byla o tom řeč několikrát... kolik je skutečně uživatelů GG? Pokud si všímám při stahování verzí, tak jsou tam maximálně stovky stažení (a určitě řada dublovaných), takže bych to spíš viděl na stovky uživatelů...
  • 0

#108 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 17:46

Takova otazka vubec nepatri do tohoto vlakna, to zaprve.

Tisice jsem prehnal, to je fakt. Ale zda se mi, ze pred posledni novou verzi bylo stazeno vice nez tisickrat. :)

Jestli je uzivatelu tisice nebo tisic ale nic nemeni na faktu, ze je prvni, kdo takovou funkci chtel.
  • 0

#109 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 18:00

Nechci flame, ale nevím co je špatného zeptat se jen na to, kolik je uživatelů GG?
  • 0

#110 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 18:04

Neni na tom nic spatneho. Ale souvisi to nejak s GeoJarry? :) Proto to do tohoto vlakna nepatri.
  • 0

#111 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 18:47

Abych odpovedel: LOC soubory umela predchozi verze a tak jsem si napsal vlastni parser na LOC pro GSAK, protoze to bylo lepsi nez parsovat HTML. TEMP adresare jsem si nevsiml. Mozna by stacil dalsi volitelny parametr ktery by urcoval zda ma mazat stazeny LOC soubory. Ale to je spis na toho "zahadneho" autora Jarryho :)))) to medwyn_cz: vzdy je nekdo prvni :D :D :D
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#112 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 19:07

sobikovi napsal/a:
Kolik je mnoho tisíc uživatelů? To je řeč o GSAKu? Já myslel že tady frčí GG :D Už tady byla o tom řeč několikrát... kolik je skutečně uživatelů GG? Pokud si všímám při stahování verzí, tak jsou tam maximálně stovky stažení (a určitě řada dublovaných), takže bych to spíš viděl na stovky uživatelů...


No, je zvlastni ptat se na GG ve vlaknu od GJ, ale ja ti klidne odpovim...

Stovky stazeni tam mas dneska, kdyz byla vydana nova verze. Napriklad predchozi verze 2.2.5 byla na mem webu stahnuta z 2252 unikatnich IP adres! A Geoget se dostava jeste na ruzne dalsi stahovaci servery...

Ono staci pouzit selsky rozum - vsimni si, ze se tam zobrazuje i doba od posledniho stazeni. Schvalne si toho vsimej a dojde ti, ze to takovy lezak nebude. ;)
  • 0

#113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 19:11

LukaDolar napsal/a:
Abych odpovedel: LOC soubory umela predchozi verze a tak jsem si napsal vlastni parser na LOC pro GSAK, protoze to bylo lepsi nez parsovat HTML.

TEMP adresare jsem si nevsiml. Mozna by stacil dalsi volitelny parametr ktery by urcoval zda ma mazat stazeny LOC soubory. Ale to je spis na toho "zahadneho" autora Jarryho :))))


Pockej, nerozumim ti.

Pokud volas primo EXE GJ, tak to je preci porad stejne a co ti fungovalo driv, to ti funguje stejne. To co se menilo v poslednich verzich byly pouze skripty pro Geoget.

Mam tomu rozumnet tak,z e pouzivas GG+GJ na stahovani LOCu, ktere pak cpes do GSAKu? Nebylo by jednodusi si z GSAK makra volatprimo GJ? (A nebo pouzivat rovnou jen GG? :D)
  • 0

#114 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 19:11

jeste doplnek - prave ten GJ EXE nic nemaze... to maze az ten skript pro GG.
  • 0

#115 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 19:57

Pouzivam tento prikaz: geojarry.exe geojarry.ini list ul=Luka$ Starsi verze do adresare DATA ulozila *.HTM a *.LOC Nove verze ukladaji uz jen HTM.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 20:03

Ukladaji i LOC, stejne jako drive. Akorat od nejake verze se kontroluje, jestli stazena data jsou skutecne LOC souborem. Dochazelo totiz k tomu,z e se pod nazvem LOC ulozila HTML chybova stranka, coz pak blblo pri dalsim zpracovani. Nyni se takovy nevalicni LOC vubec neulozi. To znamena, ze se ti asi nepodarilo prihlasit a jako neprihlaseny nemuzes tahat LOCy, proto se ti zadny neulozi.
  • 0

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 20:04

Ostatne zkus se podivat do toho ulozeneho HTML. Jestli jsi prihlaseny nebo odhlaseny, to je v nem videt.
  • 0

#118 LukaDolar

LukaDolar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 20:10

Pravda, pravda! je nutne byt prihlasen. sorry az tvuj cas. Dekuji.
  • 0
Luka$ ------- Delam to pouze pro prachy a ted nove i za kazdou 1000 jedno mrtve kotatko. Hlasim tri mrtve kotatka :)

#119 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 21:10

Ano, koukal jsem na skupinu, ne už na vlákno :( a tak se optal tady. Omlouvám se.
  • 0

#120 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2010 - 9:20

Nevím, jestli je to jen můj dojem nebo něco dělám špatně. Mám dojem, že GJ2 stahuje nejnovější keše pomaleji. Je to tím, že stahuje rovnou celé html stránky? U GJ bylo zjištění nových keší otázkou chvíle, stáhnul rychle loc soubory a pak případně listingy už jen pro to co jsem si zvolil. Tak pořešeno nastavením stahování jen basic info.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama