Přejít na obsah


Fotka

Kačer/kačerka Praha


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 malina.petra

malina.petra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 24 únor 2010 - 23:13

Hledám parťáka/parťačku pro lov po Praze - místo a čas, dle dohody. Petra (26 let) :P
  • 0

#2 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 060 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 0:13

proc ne, muze byt zajimava zmena, kdyz tak ICQ/MSN/SKYPE pls B)

EDIT jo abych nezapomel - beru kazdeho koho bavi lustit mysterky .. me to totiz moc nebavi :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#3 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 0:31

To sis nemohla vzpomenout o pár měsíců dřív? :D Zrovna, když za pár týdnů v Praze končím :). A mohla jsi chodit lovit dokonce s reviewerem, takže žádná mysterka by nebyla problém - jako první bychom šli určitě na Enigmu II :D.
  • 0

#4 Mollar

Mollar

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 0:43

Zrovna jsem si říkal, že bych se zkusil k někomu přidat na společný odlov v našem hlavním městě, kde přebývám většinu týdne :) To malina.petra: poslal jsem ti Soukromou Zprávu sem na geocaching.cz
  • 0

#5 nan2002

nan2002

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 0:57

no joo.. to se dalo cekat... sedi na vsech mysterkach, normalni luze neprozradi nic.. ale jak se kolem mihne naka buchta, je celej paf...
  • 0

#6 mwh

mwh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 502 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 8:01

Příští týden se chci věnovat hodně lovení jsem ti k ruce.Posílám ti soukromou zprávu.
  • 0
Já si cestu nevybírám cesta si vybírá mě Kam s kolem nedojedu tam ho donesu

#7 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 10:33

nan2002 napsal/a:
no joo.. to se dalo cekat... sedi na vsech mysterkach, normalni luze neprozradi nic.. ale jak se kolem mihne naka buchta, je celej paf...


jojo, jaro, feromony ve vzduchu, vlastní matku by prodal...:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#8 snorchl

snorchl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 12:00

No pokud by mel nekdo zajem, tak tuto sobotu bych si rad dal kese co se ted objevili, spocitano mam, jen si je odlovit. Kdyztak posta
  • 0

#9 nan2002

nan2002

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 13:33

Zegga napsal/a:

nan2002 napsal/a:
no joo.. to se dalo cekat... sedi na vsech mysterkach, normalni luze neprozradi nic.. ale jak se kolem mihne naka buchta, je celej paf...


jojo, jaro, feromony ve vzduchu, vlastní matku by prodal...:D


matku?? tu oz davno prodal.. ted se vsude ukazuje uz jen s tatou, ale jak jsem se doslech, uz i ten ma namale... :):D:)
  • 0

#10 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2010 - 13:37

nan2002 napsal/a:

Zegga napsal/a:

nan2002 napsal/a:
no joo.. to se dalo cekat... sedi na vsech mysterkach, normalni luze neprozradi nic.. ale jak se kolem mihne naka buchta, je celej paf...


jojo, jaro, feromony ve vzduchu, vlastní matku by prodal...:D


matku?? tu oz davno prodal.. ted se vsude ukazuje uz jen s tatou, ale jak jsem se doslech, uz i ten ma namale... :):D:)


A proč taky ne? Rodiče už mě neživí, tak co s nimi ;). Zato jak říká klasik: "Za trochu lásky šel bych světa kraj..." :).
  • 0

#11 nan2002

nan2002

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 21:46

hmm.. :-) :-D a uz jsi sel?? :-D :-D
  • 0

#12 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 21:57

nan2002 napsal/a:
no joo.. to se dalo cekat... sedi na vsech mysterkach, normalni luze neprozradi nic.. ale jak se kolem mihne naka buchta, je celej paf...



se kvůli finálkám míhám pořád - a nic :) jediný co vymyslel je básnička k Valentýnu :D:D
  • 0

#13 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2010 - 22:21

Kdybys Petulo nekecala, viď? :D A já ti dám JENOM básničku k Valentýnu ;)
  • 0

#14 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 7:18

malina.petra napsal/a:
Hledám parťáka/parťačku pro lov po Praze - místo a čas, dle dohody.
Petra (26 let) :P

To mi připomenulo podobný inzerát u nás v Plzni... doporučuji přidat ještě nějaké pěkné foto a máš úspěch zaručen... jen to možná více jak u lovení skončí u jiných aktivit...B)
  • 0

#15 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 9:21

Sutech napsal/a:
Kdybys Petulo nekecala, viď? :D A já ti dám JENOM básničku k Valentýnu ;)


No teeda. Říct mi na fóru, kterého si velmi vážím, :D že JÁ kecám? Že ti založím vlákno s kritikou... B):D
  • 0

#16 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 9:24

Ne, ono je to celé o žárlivosti - prostě ti vadí, že zrovna TOBĚ já finálky mysterek prozrazovat nechci ;). Takže se s tím smiř, pobreč si doma do polštáře a zkus to na jiného rev., o jednom bych věděl :D.
  • 0

#17 Petulka_LFC

Petulka_LFC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2010 - 15:21

Sutech napsal/a:
Ne, ono je to celé o žárlivosti - prostě ti vadí, že zrovna TOBĚ já finálky mysterek prozrazovat nechci ;). Takže se s tím smiř, pobreč si doma do polštáře a zkus to na jiného rev., o jednom bych věděl :D.


Tak už jsem si pobrečela a teď k té druhé věci. ;) Kdo že je ten SkupecReviewer? Když to napíšeš sem, tak slibuju, že to nikomu nevykecám. :DB):D

P.S. Přestaňme s tím off topic a TY už jdi :D (a jelikož nepochopíš kam, tak dodávám tvojí větu "Za trochu lásky šel bych světa kraj...")
  • 0

#18 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2010 - 2:05

Ja jen doplnim, ze pokud by nekdo hledal partaka, necht prohledne muj profil na gc.com a pokud se mu zdam dostatecne na hlavu,at ozve se:-) Sice nejsem jeho velkomoznost reviewer, ani svaty Kešhoř, ale pokud nejake tajemstvi zjistim pri lovu, nebudu sketa:D (az na vyjimky,kterymi bych druhemu zkazil prekvapeni) A kdo je za partaka vitan? Viz.muj profil:-)) P.S. Co se tyka puvodniho tematu - nejsem mimo topic, neb jsem Prazak:) Takze - tez jsem k dispozici,pokud ctena libost:)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#19 nan2002

nan2002

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 23:41

Petulka_LFC napsal/a:

Sutech napsal/a:
Ne, ono je to celé o žárlivosti - prostě ti vadí, že zrovna TOBĚ já finálky mysterek prozrazovat nechci ;). Takže se s tím smiř, pobreč si doma do polštáře a zkus to na jiného rev., o jednom bych věděl :D.


Tak už jsem si pobrečela a teď k té druhé věci. ;) Kdo že je ten SkupecReviewer? Když to napíšeš sem, tak slibuju, že to nikomu nevykecám. :DB):D

P.S. Přestaňme s tím off topic a TY už jdi :D (a jelikož nepochopíš kam, tak dodávám tvojí větu "Za trochu lásky šel bych světa kraj...")


jejej.. nejsi to nahodou ty, co rekla sutechovi, ze od nej nic nepotrebuje protoze uz ve sbirce jednoho rev. ma?? :D:D:D
  • 0

#20 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 23:57

Jo, je to přesně ona ;). I když teď touží po nějakém skotském reviewerovi, kterého prý máme schválit a seznámit ho s ní :D.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama