Přejít na obsah


Fotka

Smazání "Found it!" logu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
21 odpovědí na toto téma

#1 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 18:18

Zdravím,
chci se zeptat, jestli můžu smazat log (http://www.geocachin...ef-883abe073130), který obsahuje soukromý vzkaz, informující o věci, která by neměla být všem známá (poslední kešky mají vyšší číslo a chytřejší část kačerstva by mohla odlovit finálku jen ze znalosti těchto dvou čísel) a navíc vyloženě z něj bolí oči? Předem díky za odpověď.
(Nechci dopadnout jako někdo, komu byl ze stejného důvodu skoro zablokován účet.)
  • 0

#2 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 310 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 18:34

No a už jsi mu psal, aby to změnil? A proč mu jeho log nezakryptuješ? Proč hned mazat?
  • 0

#3 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 18:37

A ty by jsi kryptoval log, který napovídá něco k odlovu finále? Kdyby se jednalo o neco jako "Keska je umistena v ---", zakryptoval bych, ale tohle je neco jineho... Psal jsem mu, jde o to, že jemu se ty barvičky líbí :@
  • 0

#4 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 18:47

ten log hlavně prozrazuje o jeho autorovi, že je to blb a navíc ještě bez trošky vkusu - ty hrubky a graf. úprava jsou prostě zoufalý ;) no ale na smazání to zrovna není...
  • 0

#5 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 18:48

No, tak nějak jsem to chtěl říct ;) Jenže co s tím dělat, když autor sám to nesmázne, vždyť mi to i kazí listing (bez urážky)..
  • 0

#6 hauskaa

hauskaa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 713 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:01

Tvoje starosti bych chtěl taky. Až donde dalších 5 kačerů, tak ten log zmizí z hlavní stránky, ne?
  • 0

#7 Kocovina

Kocovina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:06

Asi nepatrim mezi chytrejsi cast kacerstva, protoze mi z logu nejaka hruba napoveda neni jasna. Samozrejme mensi spoiler to asi je, ale to by se na nekterych kesich musela promazat pulka logu, ze? Graficka uprava je sice (dle meho nazoru) hnusna, ale asi bych proste pockal, nez zmizi mezi ostatnimi logy. S danym kacerem se navic znas osobne, takze si myslim, ze cela "kauza" je spis vyhrocena v osobni rovine...
  • 0

#8 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:08

kdyz se Ti nelibi, co napsal, tak to kryptni ;)
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#9 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:11

Jak napsal Leroj, každý máme představu o jeho inteligenci. Mrzí mne, že není možnost, aby owner upravil log. Možná ale kdyby jsi dal Encrypt, tak by ty barvičky zmizely ;) Anebo na něj kašli, skončí v propadlišti nálezců...
  • 0

#10 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:13

Ok, krypnu to ;). -> Kocovina: Plánuju něco težšího, a rozhodně nechci aby si to FTFkaři odlovili bez znalosti všech čísel. Z toho co tam napsal je možné po zhruba dvaceti pokusech zjistit finále. Všem díky za rady. Edit: Barvičky nezmizí.
  • 0

#11 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:13

Osobne bych se s tim vubec nesral a ten log smazal.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#12 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:15

LuLuk: To bych rád udělal, jenže za to se může zablokovat účet :(
  • 0

#13 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:18

LuLuk napsal/a:
Osobne bych se s tim vubec nesral a ten log smazal.


V tomto pripade si myslim, ze by mu to reviewer obnovil. Tento log neni tak zavazny pro odlov, aby mohl byt smazan.
  • 0

#14 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:19

parman16 napsal/a:
LuLuk: To bych rád udělal, jenže za to se může zablokovat účet :(

Branil bych se, ze nestrpim v logu sve kese prohresky proti gramatice :D a nepredpokladam, ze dite, co neumi psat bez hrubek a pise takovym stylem by to na me naprasilo groundspeaku...
EDIT : omlouvam se za reakce, nevsiml jsem si, ze jsme v reviewer sekci.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#15 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:29

Predpokládáš špatně - "Kocovina" to vyjádřil přesně, tenhle kačer by udělal vše, jen aby mi zrušili účet :@
  • 0

#16 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:51

parman16 napsal/a:
Predpokládáš špatně - "Kocovina" to vyjádřil přesně, tenhle kačer by udělal vše, jen aby mi zrušili účet :@


Nevim, proc by ti smazali ucet za smazani logu. To ani nevim, ze ma GS v pravidlech. To mi prijde fakt zvlastni. Jedine, co by se mohlo stat, je to, ze mu log jakykoli reviewer muze obnovit a navic zamknout. Takze owner ho uz pak smazat nemuze. To je tak myslim vsechno.
  • 0

#17 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 19:58

Upozornuji autora, že v prípade, že bude ješte nekdy v budoucnu neoprávnene mazat Found it logy, vystavuje se nebezpecí postihu, který muže vyvrcholit až zablokováním jeho úctu!.
Pokud jsou adam a veru zapsáni v papírovém logbooku, nemá autor žádné právo mazat jim jejich Found it log a už v žádném prípade pouze z duvodu, že se mu nelíbí, co o jeho keši, prípadne v tomto prípade o zpusobu publikace, napsali. Jedinými duvody pro možnost smazání logu ze strany autora jsou: nesplnení podmínky zalogování v papírovém logbooku, nesplnení úkolu na Earthcachích a challenge keších, prípadne log obsahující vulgární, komercní, ci protiprávní informace - posledne jmenovaný prípad ale prísluší k posouzení reviewerovi.
Doufám, že autorovi je nyní vše jasné a do budoucna se nebude nic podobného opakovat.


Toto napsal DarkLord k jedne kesi, a presne o to se jedna i v tomto pripade. Log bych chtěl smazat předevšim kvůli barevné stránce.
  • 0

#18 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 20:14

parman16 napsal/a:
Toto napsal DarkLord k jedne kesi, a presne o to se jedna i v tomto pripade. Log bych chtěl smazat předevšim kvůli barevné stránce.

Kvůli grafické úpravě se logy fakt nemažou. Jedinou tvojí možností je slušně poprosit nálezce, aby svůj log pozměnil, nebo počkat až zmizí v propadlišti dějin.
Ani s tou nápovědou mi to nepřijde až tak hrozné.
  • 0

#19 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 20:31

Ok, tak díky všem za rady.
  • 0

#20 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2010 - 21:38

Ale prosím vás, nechte VeseliD, ať se vyblbne, dokud je mladý a ještě si to může dovolit. Jako studenti gymnázia (tehdy SVVŠ) jsme před 45 lety taky leccos vyváděli - a přežili jsme to ve zdraví (třeba jsme šli půlka třídy po náměstí v Žatci husím pochodem jednou nohou na chodníku a druhou na ulici a mysleli jsme si, jak jsme vtipní- a teď jsou z nás inženýři, lékaři, učitelé, ba i ředitelé škol...). Berte to ignorování pravopisných pravidel jako revoltu proti společnosti dospělých - a na rozdíl třeba od studentských nepokojů v Západní Evropě roku 1968 - zcela neškodnou. A není to nic nového pod sluncem: vyhledejte si v Google "dadaismus", nebo jak byl svým okolím kritizován mladý Karel IV. za výstřední oblečení... A ta barevnost? Jistě, zbytečná, ale na to jistě autor přijde léty sám. Co se týče prozrazení, to nebudu posuzovat a o to mi teď nejde. A ten log zanedlouho zapadne hluboko do propadliště dějin.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama