Přejít na obsah


Fotka

Hromadné nastavení krajů u waymarků


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 17:41

Odpovídal jsem do tohoto vlákna, ale asi to není úplně dobrý nápad míchat dva problémy dohromady.

Všiml jsem si, že v databázi WM je stejný problém, jako byl v databázi keší.
Co kdybychom se ho také zhostili a opravili ho podobně, jako databázi keší?

Me osobne to az tak nepali, ale kdyby se toho chytil nekdo, kdo WM aktivne zaklada ci navstevuje, projekt by se mohl setkat s uspechem.

Vyjel jsem si z GeoGetu seznam nezarazenych WM a je to celkem 942 kousku od 72 ruznych autoru.

Dovolil jsem si ten vystup rovnou prohnat makrem na doplneni kraju podle polygonu (polygony dostupne v instalaci GeoGetu, jejich kvalitu neznam), takze prikladam vysledny soubor.

Obsahuje seznam dotcenych autoru, seznam dotcenych waymarku (je mozne, ze neni uplne kompletni, minimalne jeden se mi nekam zatoulal) vcetne navrzenych kraju umisteni a seznam konfliktu, kde kraj na webu je rozdilny od kraje podle polygonu.

Vic uz pro to ja osobne asi udelat bohuzel nemuzu.

Takova otazka mimo: Vynucuje GS pri zakladani novych GC/WM zarazeni do kraje, pokud je deleni k dispozici? Aby se tak predeslo tomuto problemu do budoucna...
  • 0

#2 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2010 - 18:13

WM na rozdil od GC nejsou spravovany teritorialne, ale podle kategorii. Takze i kdyby se nasel obetavec jako Bohemian Reviewer, mohl by to provest jen ve svych kategoriich. Samozrejme autori muzou editovat sve vlastni WM, kdyz presvedcis Dorcadiona, tak mas vetsinu ceskych WM poresenou. Zarazeni do kraje neni pri zakladani povinne, muzes zadat WM s nevybranym krajem. U Czech Geodetic Points to opravuju pri schvalovani, kdyz autor nezada kraj.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama