Přejít na obsah


Fotka

Mapsource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 18:47

Provedl jsem aktualizaci programu Mapsource a kromě toho že se mi v roletce Nápověda/O programu objevilo nové číslo verze (6.15.11.0) jsem nenašel žádnou změnu. Mohl by mi někdo anglicky zdatnější (já si ten popis změn umím akorát prohnat přes překladač a z toho překladu tedy moc moudrý nejsem) vysvětlit jaké změny by tam měli být?
  • 0

#2 Akrij_uj

Akrij_uj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 19:01

Omlouvám se nějak jsem to zařadil do špatného fora a teď nevím jak to přehodit jinam.
  • 0

#3 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2010 - 20:36

Teď je dostupná i beta-verze 6.16.0.2. Tam jsem však taky moc změn nenašel. Našel snad jen dvě změny (krom kosmetických změn vzhledu, které mi připadají zanedbatelné). Jedna je v ukazování směru trasy při jejím vybrání a druhou změnou to, že to vypadá, že v severním šířce i východní délce jsou stejné rozměry (kruh kolem bodu je opravdu kruhový a ne elipsa). Jinak u těch minulých aktualizací mi taky připadlo, že se nic nezměnilo, jen je ten MapSource hrozně pomalej. Při počtu cca 5000 bodů mi to jede hodně pomalu. Bohužel ta beta verze není o moc lepší. Dokonce mi tato beta verze i spadla jen tak při práci s mapou. Předchozí verze mi padaly většinou při slučování tras a následné jejich editaci.
  • 0

#4 medoo72

medoo72

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2010 - 23:34

Zdravim vsetkych, mam problem s tym, ze ked chcem importovat z Oregonu 400t do Mapsorce (6.15.11) ulozene prejdene trasy, tak mi Mapsource stale vypisuje, ze nenasiel ziadne zaznamy tras. Samozrejme mam vo vybere zaskrtnute policko s trasami, ale aj napriek tomu ich nevie najst. Skusal som tie trasy importovat z pamatovej karty a potom aj priamo z pristroja, ale bez vysledku... Mapsource nikde nic nenasiel:-( Vie mi niekto poradit, kde robim chybu? Dakujem! B) PM
  • 0

#5 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2010 - 6:22

Asi ti odpoví někdo povolanější, ale pokud to stahování funguje stejně jako v Coloradu, tak MapSource stahne jen aktivní trasu. Ty co jsi člověk v navigaci uloží už nestáhne. Jedině otevřít příslušný GPX soubor v navigaci.
  • 0

#6 medoo72

medoo72

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2010 - 23:43

Delete
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama