Přejít na obsah


Fotka

Propiska INKA PEN


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
86 odpovědí na toto téma

#21 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 8:49

Ja vam to na eBay klidne objednam, ale odrazuje mne to preposilani v ramci CR...
  • 0

#22 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 8:52

bobrb napsal/a:
Ja vam to na eBay klidne objednam, ale odrazuje mne to preposilani v ramci CR...


... jenže jak to udělat bez toho přeposílání ... ?

Zásilka v sáčku a adresou přes kešky do místa bydliště majitele by nejspíš moc velký úspěch neměla ;).
  • 0

#23 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 8:57

;)
  • 0

#24 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 8:57

Uspech by to jiste melo i pres ty kesky jen platce a majitel by se nestal uzivatelem
  • 0

#25 LR_SERIES_2

LR_SERIES_2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 8:58

besinka napsal/a:

nununka napsal/a:
No jak píšu v předchozím příspěvku, tato propiska je méně skladná a jaksi se nedá pověsit na klíče jako ta v úvodu vlákna, která by se mi moc líbila ... :) a s objednáváním z ciziny nemám zkušenosti. tu původní jsem kupovala na jednom českém webu... takže přesněji, pokud by někdo objednával inka pen, přidala bych se :)


Tak tady v tom českém obchodě je i varianta s "kroužkem na klíče". Poštovné sice vysoké, ale při větší objednávce opět vychází levněji ....
Když čtu ovšem předchozí příspěvěk .... asi tentokrát nebude moc výhoda objednávat v ČR. :(

http://www.riteinthe...h=produkt&ID=26


Ahoj, ten e-shop na Rite in the Rain je můj, takže můžu nabídnout výhody - poštovné můžeme vyřešit - jsem schopen to dodat do některých měst zdarma (jen si to musíte někde vyzvednout) - PRAHA, BRNO, BEROUN, PROSTĚJOV.... a další a nebo to pošleme nějakou "levnější" poštovní službou (ta cena je za klasickej balíček na dobírku). Pokud jich třeba objednáte více najednou, uděláme i lepší cenu....

Tak se ozvěte. Nějak to uděláme. B)
  • 0

#26 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 9:09

besinka napsal/a:
... jenže jak to udělat bez toho přeposílání ... ?

hromadnym preposilanim k nedomu do centra dane oblasti...?

Proste dalsi posilani to zbytecne prodrazuje :-(
  • 0

#27 nununka

nununka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 66 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 9:27

LR_SERIES_2 napsal/a:

Ahoj, ten e-shop na Rite in the Rain je můj, takže můžu nabídnout výhody - poštovné můžeme vyřešit - jsem schopen to dodat do některých měst zdarma (jen si to musíte někde vyzvednout) - PRAHA, BRNO, BEROUN, PROSTĚJOV.... a další a nebo to pošleme nějakou "levnější" poštovní službou (ta cena je za klasickej balíček na dobírku). Pokud jich třeba objednáte více najednou, uděláme i lepší cenu....

Tak se ozvěte. Nějak to uděláme. B)


Ježiš já jsem fakt slepá. Když jsi dával odkaz, tak jsem si fakt nevšimla toho .CZ :) ale pro mě to hromadné objednávání v tomhle případě asi nebude.... :) většina zde konverzujících není z jihu čech :)
  • 0

#28 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 10:14

LR_SERIES_2: Kolik stojí náhradní náplň? Ptal jsem se Vás ve skupině na Facebooku a namísto odpovědi byl můj dotaz smazán ...
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#29 Figi36

Figi36

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 10:37

Jo také by mi lákala tužtička, ale jak je to s náhradní náplní? Dá se sehnat u nás, nebo k objednávce vzít hned nějakou navíc? O jednu tužku bych měl zájem. Na jih čech jedu v květnu na kola s rodinou takže bych se stavil nebo co nejblíže Plzni.
  • 0

#30 LR_SERIES_2

LR_SERIES_2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 10:48

mike007 napsal/a:
LR_SERIES_2: Kolik stojí náhradní náplň? Ptal jsem se Vás ve skupině na Facebooku a namísto odpovědi byl můj dotaz smazán ...


Ahoj, smazáno to nebylo, jen tam bylo špatné nastavení, už je to OK. (cena je cca. 145,-)
  • 0

#31 Dr.Uli

Dr.Uli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 11:42

kde by se dalo zboží vyzvednout v Praze?
  • 0
Dr.Uli & MaChinka Team

#32 besinka

besinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 11:46

LR_SERIES_2 napsal/a:

Ahoj, ten e-shop na Rite in the Rain je můj, takže můžu nabídnout výhody - poštovné můžeme vyřešit - jsem schopen to dodat do některých měst zdarma (jen si to musíte někde vyzvednout) - PRAHA, BRNO, BEROUN, PROSTĚJOV.... a další a nebo to pošleme nějakou "levnější" poštovní službou (ta cena je za klasickej balíček na dobírku). Pokud jich třeba objednáte více najednou, uděláme i lepší cenu....

Tak se ozvěte. Nějak to uděláme. B)



Tak jsem právě zjistila potěšující informaci, že jste z Olomouce. Tam občas jezdím. Na uvedené adrese kontaktu je tedy možné zboží vyzvednout ? Je třeba dohodnout se předem, nebo je neustále tužtička s kroužkem na skladě ? ;)
  • 0

#33 LR_SERIES_2

LR_SERIES_2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 13:01

Besinka: Ano propisky jsou skladem, není problém se pro některou zastavit.
  • 0

#34 staska

staska

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 126 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 13:19

Kdyz jsem se podival na popis a hlavne na napln, tak jsem si okamzite vzpomnel na prelom 60./70. leta 20. stoleti, kdy jsem prave takovou propisovacku dostal. Psalo to fakt vsude a v libovolne poloze. Bylo to z americkeho kosmickeho programu, co pouzivali pro Apollo.
  • 0

eTrex Legend, evolve touchTraxx, GPSmap 60CSx + 8GB microSDHC, Oregon 450


#35 bobrb

bobrb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 322 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 16:06

Budu u jednoho z tech eBay prodejcu brat neco jineho cili pokud nekdo chcete pridat INKA Pen neni problem. Predani bud Sadska nebo okoli Jizni spojky v Praze (a Pankrac). Posta zbytecne cenu zvysuje (ale v nejhorsim tady asi 2 bublinkove obalky mam)
  • 0

#36 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 576 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 21:26

Koukám, že je tady dooost stejně postižených lidí :D. Ach jo, ty HI-TECH hračky, to je prokletí...
  • 0

#37 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 21:37

No mě se líbí taky moc, když Vím jak jsme s Tomaaasem trnuly pri FTF, ze nezalogujeme, je tato investice pakatel :-) Jsem pro koupy....
  • 0

#38 Chocenaci

Chocenaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 22:01

Tož my bychom si také jednu propisku vzali, pokud by nám to "někdo" poslal dobírkou v bublinkové obálce... ;)
  • 0
Garmin eTrex30

#39 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2010 - 22:14

A to já si můžu vyzvednout i v PHA, Honza se za mě obětuje....
  • 0

#40 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2010 - 0:02

LR_SERIES_2: Píše se s ní dobře? Nemáte nějakou ukázku jak píše?
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama