Přejít na obsah


Fotka

Konec lezeckých kešek.


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
50 odpovědí na toto téma

#41 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 18:49

Subzero napsal/a:
Upřímně řečeno chápu ownera, že mu to vadí. Dalo to asi dost práce, navíc podobných keší najdeme určitě celou řadu. Možná, kdyby to měl na starosti jinej reviewer...


Jo, přesně tohle z toho videa čiší. Bůůů, nám to dalo tolik práce a von nám to pak nepustil. A kdyby důvodm pro neschválení byla třeba kolize, tak to tu práci dalo menší? To není argument. Není nic jednoduššího, než se u pochybných nápadů domluvit s reviewerem předem, jestli by to šlo takhle a tady. Člověk si ušetří zbytečnou práci a fňukání na fóru.
  • 0

#42 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 21:40

ok2xrw napsal/a:
Díky tomuto nepochopení zvedám ruku a prohlašuji, již nikdy žádný caching!


Richarde ty si ale, neuraž se, pako ;) :D Já vím dovolil jsem si teď k tobě hodně, ale tohle bylo první slovo které mi uklouzlo při shlédnutí videa. :o Upřímnost nadevše. Videjko jste udělali moc pěkné, ale s tou kešulí jsi to přepískl. O precedentech se s rews nedá mluvit, vždycky to nějak zamluví, ale tohle chápu. Nesnaž se prosím udělat 5* za každou cenu. Proberem to někdy u piva.
Gratuluji ti, udělal jsi tady větší flame jako já B)
Asi jsem dal kolegům kamarádům negativní příklad s rejpáním do rews :D
  • 0
www.povetrnik.cz

#43 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 21:51

smudlix napsal/a:
Jako projektant mostů jsem se občas divil, proč

Sorry za OT. Ještě se dělají v mostech komory pro uložení trhaviny ?
  • 0

#44 smudlix

smudlix

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2010 - 23:07

bodlak napsal/a:
Sorry za OT. Ještě se dělají v mostech komory pro uložení trhaviny ?

Ne, to už se nedělá.

A abych to trochu vrátil k tématu, tak mně obecně kešky na mostech nijak nepohoršují. V tomhle konkrétním případě byla ale keška z hlediska mostu umístěna opravdu otřesně.
  • 0

#45 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 8:13

boris napsal/a:
a co třeba taková mnohem nebezpečnější GC1PAJ0 ?
Dokonce se na ni plánuje společnej odlov http://www.geojih.cz...=9143#post_9143


No a co? Furt se tady oháníte dříve publikovanými. Ano, není to ani rok co byla publikovaná, ale teď to konečně retrívři vzali za ten správnej konec a snaží se prostě neschvalovat pixly které jsou nějak proti předpisům. Díky jim za to!

Nebo vám snad není nechutný kolik je v ČR pixel? Upřímě...za víkend jsem měl cca 30 nálezů .. a jestli se mě z toho "líbilo" 5 pixel? A to podotýkám že 60pct bylo spíše v přírodě.

A to že si budem dělat lezecí pixly aby jsme si to zpestřili? .. nevim, ale tudy cesta nevede.
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#46 Petricius

Petricius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 8:24

Qnik napsal/a:

Nebo vám snad není nechutný kolik je v ČR pixel? Upřímě...za víkend jsem měl cca 30 nálezů .. a jestli se mě z toho "líbilo" 5 pixel? A to podotýkám že 60pct bylo spíše v přírodě.

A to že si budem dělat lezecí pixly aby jsme si to zpestřili? .. nevim, ale tudy cesta nevede.


Musím souhlasit, nezajímavých keší je fakt víc a víc. Proč si ale právě nezpestřit kešování nějakýma pořádnýma keškama? Ať už jsou třeba brutálně lezecké, nebo brutálně počítací, nebo brutálně hackovací, nebo brutálně dlouhé, nebo hluboko pod vodou (brutálně). Každý si zvolí, sám zda do toho půjde či nikoliv. Zajímavá keš samozřejmě nemusí být obtížnosti 5 a už vůbec nemusí být takto umístěna na exponovaném mostě.
  • 0
SELECT * FROM krabička

#47 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 9:02

petricius napsal:
Musím souhlasit, nezajímavých keší je fakt víc a víc. Proč si ale právě nezpestřit kešování nějakýma pořádnýma keškama? Ať už jsou třeba brutálně lezecké, nebo brutálně počítací, nebo brutálně hackovací, nebo brutálně dlouhé, nebo hluboko pod vodou (brutálně). Každý si zvolí, sám zda do toho půjde či nikoliv. Zajímavá keš samozřejmě nemusí být obtížnosti 5 a už vůbec nemusí být takto umístěna na exponovaném mostě.

Mě by se asi nejvíc líbila cache na brutálně pěkném místě B) Nic ve zlém, nějak mi to nedalo a svrběly mě prsty.
  • 0

#48 AHA & team

AHA & team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 459 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 9:33

Pro keše, jako je vidět na videu, nemám moc pochopení, nelovil bych je a jsem v podstatě rád, že je revieweři nepouštějí. Lezecké keše - když už nejsou v přírodě na skalách - mohou vypadat např. takto GC23Q5N.
  • 0

#49 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 12:09

boris napsal/a:
a co třeba taková mnohem nebezpečnější GC1PAJ0 ?
Dokonce se na ni plánuje společnej odlov http://www.geojih.cz...=9143#post_9143


No, to je taky argument :| "Nedělej to tou bílou barvou!" "Ale Franta to má taky svisle..." Chjo.

Nikdo ti nevytýká nebezpečnost keše... i když, to je diskutabilní, co je to nebezpečné... co se ti vytýká, je nevhodné uložení a naprosto na očích odlov - a navíc pozornost poutající aktivita. Tam by byli policajti už při FTF slezině.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#50 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 12:22

AHA & team napsal/a:
...Lezecké keše - když už nejsou v přírodě na skalách - mohou vypadat např. takto GC23Q5N.

Jo jo, neni nad to neco rozsroubovavat na stene mezi umelymi chyty. Zvlast to pak budi duveru u prvolezcu. :D:D:D:D:D
  • 0

#51 oko

oko

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2010 - 22:20

Děkuji všem za část v diskusi před tím, než kliknu na zámek. Někteří víceméně pochopili podstatu, jiní méně. Ti druzí by se měli podívat na http://www.extreme-caching.com/ , zjistili by, že tato parketa asi není pro ně a proto nemusí odsuzovat jiné. Někteří uvolnili průchod svým citům. Těch bych se rád zeptal, co již v životě dokázali. Ať již tak nebo onak, mým zájmem je spousta jiných pěkných koníčků. Cachyng je již pouze minulostí a trochu i zklamáním. Všem poslední ahoj!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama