Přejít na obsah


Fotka

Pruzkum- sileni akcni kaceri, co lovi 5tkove kese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#21 verzana

verzana

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 20 září 2010 - 17:46

ja se klidne priznam, normalni nejsem :) Vydri holku sleduju od te doby co zalozila kes na jedne oblibene ferrate (Tofana), skoda ze az pote co jsme tam byli. Ale treba se tam jeste jednou podivam, je to tam naherny. A taky mam uz nejakou dobu zalusk na ty vlkodlaky, to se tesim moc. Jen tak dal, at maji podobni postizeni co lovit. A treba se jednou nekde potkame na vertikale, kdovi...
  • 0

#22 ReeR

ReeR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 10:56

Hmmm, hmm, 5kového terénu se neboím. Spíš naopak :) a společnost podobně smýšlejících kačerů by se mi určo hodila.
  • 0

#23 dostik7

dostik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 320 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 14:39

Nekdy bych se pripojil sam, nekdy s robotky a nekdy s geozenou. Taky se rozhlizim po skupine se kterou bych si dosel treba pro Nocní Godzillu. Vybavu i nadseni mam vice mene pro jakoukoliv kesku. Mobilni sem taky pro EU okoli. Jestli to k nekomu z Vas pasuje pisnete, prosim. Hezky vikend :o) Dostik7
  • 1

#24 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2010 - 16:24

dostik7 napsal/a:
Nekdy bych se pripojil sam, nekdy s robotky a nekdy s geozenou. Taky se rozhlizim po skupine se kterou bych si dosel treba pro Nocní Godzillu. Vybavu i nadseni mam vice mene pro jakoukoliv kesku. Mobilni sem taky pro EU okoli. Jestli to k nekomu z Vas pasuje pisnete, prosim.
Hezky vikend :o)
Dostik7

Tak zrovna godzila neni kes na nejakou vetsi vypravu :o) (2-3 max) A potom jak tam dopadli Pernikari, tak bych tam uz snad ani nechodil...zazitek paradni, ale ten areal je cim dal zivejsi i v nocnich hodinach :o(
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#25 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 9:15

Vydro, ona už nefunguje ta skupinka Drsnokačerů, co dělávali každou středu nějakou vypečenou kešku? Pravda, už jsem o nich sto let neslyšel ;)
  • 0

#26 PK500

PK500

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2010 - 9:51

R-A-von-B napsal/a:
Vydro, ona už nefunguje ta skupinka Drsnokačerů, co dělávali každou středu nějakou vypečenou kešku? Pravda, už jsem o nich sto let neslyšel ;)

Zeby došly drsno kešky? ... ale jsem jejich fanda. Chodim rad podle jejich doporučení.
  • 0

#27 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 14:19

R-A-von-B napsal/a:
Vydro, ona už nefunguje ta skupinka Drsnokačerů, co dělávali každou středu nějakou vypečenou kešku? Pravda, už jsem o nich sto let neslyšel ;)


Z Prazskeho doristu se stali Jemokaceri. Drsnokaceri je jina skupinka silencu. A ani Jemnokaceri uz neexistuji. Zbyla mala skupinka vernbych pratel z jenokaceru, ale na jemnokacery si uz nehrajeme, spis hezka vzpominka z nich zbyla.
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#28 vydra20

vydra20

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 14:25

Takze jinak- ma nekdo z vyse pisicich konkretne nejaky napad??..B)
  • 0
Źijeme jen jednou :-)

#29 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2010 - 18:10

R-A-von-B napsal/a:
Vydro, ona už nefunguje ta skupinka Drsnokačerů, co dělávali každou středu nějakou vypečenou kešku? Pravda, už jsem o nich sto let neslyšel ;)

Funguje ;)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#30 Kubik5

Kubik5

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 říjen 2010 - 14:46

Až budete mít nějakej konkrétní nápad na jakýkoliv 5***** bláznoviny se přidám :))
  • 0

#31 Chuck_Norris

Chuck_Norris

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 7:12

Příští víkend jdu na GC1BE91, kdo se přidáte? Lano čtyřstotisícovku poskytnu, jumary, kyblíky a kyslíkové přístroje si bereme každý svoje :D
  • 0

#32 vlne

vlne

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 14:19

Ja cekam delsi dobu, kdo navstivi mou kesku http://www.geocachin...ce-1447882be6e9 ;) Chudinka lezi publikovana 10 dni bez nalezu. Snad splni vase kriteria na pocet hvezdicek.
  • 0

#33 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 575 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 16:16

vlne napsal/a:
Ja cekam delsi dobu, kdo navstivi mou kesku http://www.geocachin...ce-1447882be6e9 ;)
Chudinka lezi publikovana 10 dni bez nalezu. Snad splni vase kriteria na pocet hvezdicek.

Podle mě jsi zvolil špatnou dobu na publikaci...teď na podzim bude dost těžké najít den kdy bude dost sucho a povolené lezení :o)
Vím o ní, dost mě láká, na strostu už jsem kdysi lezl...ale teď na první lano už mít nebudu, takže musím napřed přemluvit nějakého kamaráda z klubu :o)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#34 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 16:43

Sice mám minimum pětek, ale za to lezu bez výbavy.. Speciálně stromové - to je moje. Nedávno jsem potkal kačera s nickem Arranel_Nicolas a ten mě opravdu dostává. Mužská část týmu je na laně jako doma - něco se od něj musím přiučit. :-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#35 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 17:00

polas_CZ napsal/a:
Sice mám minimum pětek, ale za to lezu bez výbavy.. Speciálně stromové - to je moje. Nedávno jsem potkal kačera s nickem Arranel_Nicolas a ten mě opravdu dostává. Mužská část týmu je na laně jako doma - něco se od něj musím přiučit. :-)


Pokud lezes stromovky bez vybavy, tak tu je jedno pozvani:
GC2GW0C
.... A prosim, zkus poridit par fotek, az ji budes bez vybavy zdolavat. Bych se neco priucil...:D
  • 0

#36 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 23 říjen 2010 - 20:33

Tohle mám sice trochu z ruky, ale dík za tip.. Taky jsem owner jedné stromovky GC2BTVG, jen 4/1.5, ale teď před chvílí mi zrovna došel log, že si pro ni někteří nedošli. :-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#37 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 11:43

Hm, treba by vas mohlo zajimat tohle:

Vložený obrázek

Je to kousek zapadne od Linze. Prvni kes - z ni vedou linky k ostatnim 44.
  • 0

#38 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 11:48

BakaGaijin napsal/a:
Hm, treba by vas mohlo zajimat tohle:

Je to kousek zapadne od Linze. Prvni kes - z ni vedou linky k ostatnim 44.


Diky, ano vime o tom - uz probihaji interni vyjednavani vhodnych terminu. Ale uprimne bych to videl nekdy na jaro. Idealni je, kdyz uz neni kosa a jeste neni listi. Ale jestli nam manzelky dovoli tyden dovolene v korunach stromu neni uplne jiste :(
  • 0

#39 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 13:19

BakaGaijin napsal/a:
Hm, treba by vas mohlo zajimat tohle:


Tak to je bomba! Dik za inspiraci.
  • 0

#40 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2010 - 14:12

LukasX napsal/a:
Ale jestli nam manzelky dovoli tyden dovolene v korunach stromu neni uplne jiste :(


to musi byt za 3 dny hotovy.

a to ten treti je na rezervu. :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama