Přejít na obsah


Fotka

Pruzkum- sileni akcni kaceri, co lovi 5tkove kese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
69 odpovědí na toto téma

#61 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 18:39

Tak T5 mám rád, vercajk mám, ale nevím kde v okolí bych něco našel. Neví někdo o něčem v Brně? Popřípadě by se mnou založil něco na úrovni 5? Třeba zkušenost 5 zručnost 5? to by byla pěkná krabka:)
  • 0
Vložený obrázek

#62 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 19:00

Rogosak napsal/a:
Tak T5 mám rád, vercajk mám, ale nevím kde v okolí bych něco našel. Neví někdo o něčem v Brně? Popřípadě by se mnou založil něco na úrovni 5? Třeba zkušenost 5 zručnost 5? to by byla pěkná krabka:)


V Brně je ted jedna nová a jinak jich tu je povíceto, těch na které je potřeba lezací vercajk.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#63 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2010 - 19:37

fremen.cz napsal/a:

Rogosak napsal/a:
Tak T5 mám rád, vercajk mám, ale nevím kde v okolí bych něco našel. Neví někdo o něčem v Brně? Popřípadě by se mnou založil něco na úrovni 5? Třeba zkušenost 5 zručnost 5? to by byla pěkná krabka:)


V Brně je ted jedna nová a jinak jich tu je povíceto, těch na které je potřeba lezací vercajk.

fremen.cz: řekni prosím Ti o nějakých, dají mi daleko víc než nějaká magnetová, pod lavičkou.
  • 0
Vložený obrázek

#64 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 20 listopad 2010 - 23:06

Já myslím, že se tady a v GC obecně přeceňuje lezení na úkor jinejch aktivit ... Kdyby jste narazili na keš k jejímuž zdolání je potřeba něco s vodou ... lodě, potápění, cokoliv ... dejte vědět, můžeme si navzájem vypomoct. Rád vám něco vylovím, ale rovnou říkám že nikam nelezu :-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#65 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2010 - 8:31

petrjelinek napsal/a:
Já myslím, že se tady a v GC obecně přeceňuje lezení na úkor jinejch aktivit ... Kdyby jste narazili na keš k jejímuž zdolání je potřeba něco s vodou ... lodě, potápění, cokoliv ... dejte vědět, můžeme si navzájem vypomoct. Rád vám něco vylovím, ale rovnou říkám že nikam nelezu :-)


Vodáckých či plaveckých keší je spousta, i v Praze. Hledej.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#66 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2010 - 20:25

jj, třeba na Palackého mostě a na spoustě dalších mostů, kdyby někdo chtěl třeba lezeckou, nechť se mi ozve, mám 45 metrů lana ;)
  • 0
Vložený obrázek

#67 Jelca

Jelca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 0:02

Rogosak: nooo ty jsi mě pochopil ... já mám loď, ploutve, ty lano ... O tom přesně hovořím:-)
  • 0
Lepší být první v pekle než druhý v nebi ...

#68 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 23 listopad 2010 - 9:11

petrjelinek napsal/a:
Kdyby jste narazili na keš k jejímuž zdolání je potřeba něco s vodou ... lodě, potápění, cokoliv ... dejte vědět, můžeme si navzájem vypomoct. Rád vám něco vylovím, ale rovnou říkám že nikam nelezu :-)


Pisu si, to se hodi. Ja vodu totiz moc nemusim! Ale myju se pravidelne, to joo...:D
  • 0

#69 Rogosak

Rogosak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 21:27

Až pojedu do Prahy (jsem tam v celku často) tak se ozvu. ;)
  • 0
Vložený obrázek

#70 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 24 listopad 2010 - 22:01

petrjelinek napsal/a:
Rogosak: nooo ty jsi mě pochopil ... já mám loď, ploutve, ty lano ... O tom přesně hovořím:-)

Věděl bych o několika safra pod vodou ... lano mám, potápěčskou výzbroj nikoli
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama