Přejít na obsah


Fotka

verze 2.3.0


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
392 odpovědí na toto téma

#341 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 18:26

tak to máme vyřešeno... Medwyn se mi napíchl na PC a... vyřešeno... nikoho nenapadlo, že jsem udělal totok.... facepalm byl proveden
  • 0

#342 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 19:18

A uz vis, proc jsem se te na zacatku ptal: "Mas tam vsechny ty logy?"
  • 0

#343 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 květen 2010 - 19:22

HaLuMa napsal/a:
A uz vis, proc jsem se te na zacatku ptal: "Mas tam vsechny ty logy?"


mno jo... jenže mi nedošlo které logy mylíš... každopádně tohle lze zařadit do "knowledge base" do budoucna ;)
  • 0

#344 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 20:07

Mám drobný problémek - pokud mám GeoGet trvale spuštěný, tak po nějaké době, řádově jednotky hodin, se zbortí. viz obrázek.
  • 0

#345 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 10 květen 2010 - 21:30

Pomoc! Nedokážu rozchodit makro DownloadPQ. Určitě to je jednoduchý, ale já prostě ani nevím jak to spustit. Jo, přístup na agregované PQ mám... Nepomohl byste mi někdo?
  • 0

#346 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 7:54

ProKesTom napsal/a:

mikrom napsal/a:
a ja myslel, ze je zatrhnuta ta volba co sem pouzil naposledy.. ale jaka tam byla pred par lety uz opravdu nevim :)

No, to jsi asi myslel správně, protože já mám zatrženou "normální". Teď ještě, co je předvoleno při instalaci na PC, kde ještě nikdy GG nebyl...

Včera jsem instaloval GG na nedotčený komp s Win XP v češtině a defaultně tam byla normální instalace do kompu.
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#347 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2010 - 7:56

A neni lepsi pouzivat rovnou gj2.exec.Geocaches-CzKompletniAktualizaceZApq.batch.plugin.ggp.pas ?
  • 0

#348 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:07

zdravím, měl bych něco do "wish-list"... aby si GeoGet pamatoval poslední místo odkud/kam importoval/exportoval
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#349 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:09

fremen.cz napsal/a:
zdravím, měl bych něco do "wish-list"... aby si GeoGet pamatoval poslední místo odkud/kam importoval/exportoval

To by se mi taky líbilo. Nebo alespoň abych si mohl předdefinovat jinou cestu než standard.
  • 0

#350 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 11:14

Arne1 napsal/a:

fremen.cz napsal/a:
zdravím, měl bych něco do "wish-list"... aby si GeoGet pamatoval poslední místo odkud/kam importoval/exportoval

To by se mi taky líbilo. Nebo alespoň abych si mohl předdefinovat jinou cestu než standard.


to by se taky dalo, nastavit default import/export adresář v nastavení GG
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#351 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2010 - 13:53

fremen.cz napsal/a:
zdravím, měl bych něco do "wish-list"... aby si GeoGet pamatoval poslední místo odkud/kam importoval/exportoval


To už si taky říkám dlouho, že by tohle bylo fajn :)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#352 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2010 - 13:04

zlicinaci napsal/a:

ProKesTom napsal/a:
No, to jsi asi myslel správně, protože já mám zatrženou "normální". Teď ještě, co je předvoleno při instalaci na PC, kde ještě nikdy GG nebyl...

Včera jsem instaloval GG na nedotčený komp s Win XP v češtině a defaultně tam byla normální instalace do kompu.


Vychozi stav je skutecne normalni instalace, ale pamatuje si to co bylo pouzito naposledy.

Takze pokud to nekomu nabidlo 'prenosnou' instalaci, tak si to tam musel nekdy rucne prehodit.
  • 0

#353 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2010 - 8:39

Už několikrát jsem si všiml, že GG nějak divně počítá % zpracování importu. Teď jsem importoval přes GJ Waymarky a skoro vždy je hotovo na 95%, hodnota 99% je obvyklá i při ostatních exportech.
  • 0

#354 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2010 - 13:24

To je dano jen technologii zobrazovani toho progressu. On se totiz prekresluje v pevne danych casovych intervalech, a pokud posledni casovy interval nestacil dobehnout, vidis tam vlastne predposledni hodnotu. Cim mene tam je, tim rychleji operace probehla. Cilem tohoto opatreni je minimalizovat tok internich windows messages, coz znatelne urychlilo zpracovani zvlaste na ruznych emulovanych systememech nebo novych Windows. Vim o tom, ale vzhledem k tomu, ze je to jen kosmeticka zalezitost, ktera navic je videt jen chvilicku, nechaval jsem to plavat.
  • 0

#355 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2010 - 18:34

Jo, presne kvuli tomu jsem nedavno otravoval Gorda, jelikoz me presne to same ukazovalo Combine pri exportu. Mel jsem za to ze je to chyba, byl jsem ujisten, ze je to vlastnost, kterou kazdy programator zna a nijak ho nevyvadi z miry :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#356 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2010 - 18:39

Nicmene neco mne napadlo, mozna to bude mit dostatecne trivialni reseni. ;) Uvidime.
  • 0

#357 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 7:48

Mne taky něco napadlo: Šlo by, při prohledávání databáze podle kódu, názvu a nicku zanedbávat velká a malá písmena ? U kódu keše je to jedno, tam vím, že mají být písmenka velká, ale u nicku a názvu keše je to trochu problém. Díky :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#358 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 7:59

Vsak se u hledani podle nazvu i autora velikost pismen davno ignoruje! Ted jsem si to schvalne vyzkousel, jestli se neco nezmenilo... Zkusil jsem zadat 'geoplb' a vyjela mi cela serie GeoPLB. Zkusil jsem zadat 'haluma', a vyjely mi vsechny kesky uzivatele 'HaLuMa'. ;)
  • 0

#359 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2010 - 12:43

HaLuMa napsal/a:
Vsak se u hledani podle nazvu i autora velikost pismen davno ignoruje! Ted jsem si to schvalne vyzkousel, jestli se neco nezmenilo...

Zkusil jsem zadat 'geoplb' a vyjela mi cela serie GeoPLB. Zkusil jsem zadat 'haluma', a vyjely mi vsechny kesky uzivatele 'HaLuMa'. ;)


Aha, tak to byla chyba asi jinde. Ale u kodu keše to chce určitě jen velká písmena.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#360 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2010 - 7:58

Zdravím, co mám udělat pro to, aby mi drželo nastavení toolbarů (horní obrázek) oproti tomu, že pokud zapnu GG tak se to randomizuje (spodní obrázek)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka