Přejít na obsah


Fotka

Hledám slečnu cacherku...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
386 odpovědí na toto téma

#361 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 12:52

hohac napsal/a:
R34

43!

Jo, tam se vždycky rád přimelu a koukám na odlov. :))
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#362 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 16:14

STAGE 2

Hlavni cast stage 2 probihala pri pondelnim cacheovani. Ja si vzal volno, ja uz volno mela, a vyrazili jsme na nejake pekne multinky po Praze. Napriklad romanticka prochazka Botanickou zahradou GC1J2WV, moc pekne to tam bylo :) to teda bylo Cestou samozrejme i nejaka ta tradicka, kdyz jsme jeli kolem. Nevyhli jsme se samozrejme dalsimu DNF, kdyz jsme na GC1JTWG v sumu vetru zadneho Podivneho ptaka neslyseli... ale jiny podivny zvuky ano Ale opet jsme se pekne prosli krasnym lesikem, moc se nam tam libilo ;) a taky si pak zalezli na stene, sice pro deti v parku ale co smajlik Vecer jsme se pak zastavili na veceri v restauraci U Kozla, moc dobrou Plznicku meli ;) pivo me fakt nebere smajlik Jeste jsme vybehli na Krizek, sebrali tam jednu tradicku... ja dve No a jelo se domu ;) stupidni americka verze klavesnice no co, normalni ceska CSHack klavesnice ;) A ja si rikal, proc tam pises ty smajliky slovy ;) jo jasne, ale statnici mam na proste na cesky pomlcka na jiny psat neumim rychle a poslepu Jo, to neni muj problem ;) a pomlcka koukam taky nic ;)

Dnes to bylo nejake kratsi, tak se teste na pristi dil, snad zas bude o cem psat ;)
  • 0

#363 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2010 - 21:06

Hmm....tak to bacha na nejakou vtipnou cache, kdy mate prijit k tunelu a cekat az se ozve "hejkal" - ona by to taky mohla byt elektrodieslovka :-)) Osobně jsem odlovil podobnou - GC1HJHR,tam ale jde o něco trochu jiného:-) A když na vás přijde nutkání "oslavovat přírodu a jaro", odejděte, prosím, trochu dál od keše...nejlépe do nějkého slepého místa,kam se reálně nedá dojít ke keší azimutem (třeba pod převis apod.) - nerad bych někomu způsobil újmu zakopnutím :-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#364 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 8:07

Jo, majak mam taky v planu... Ale posledne kdyz jsem jel kolem tak bylo jeste svetlo... Ale nekdy se tam urcite chci zastavit ;)) A nevim, kdo mluvil o "oslavovani prirody a jara", ja jen psal, ze tam bylo moc pekne, tak z toho nevysuzovat nejake spatne zavery, zadna ujma tam rozhodne nehrozila, nikomu a nijak :D
  • 0

#365 michal_smsmsm

michal_smsmsm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 9:27

majak se da i za svetla, ale cim vic svetla tim vic hvezdicek ;) ale o to je to vetsi sranda :-D
  • 0

#366 hohac

hohac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 11:45

_eda_ napsal/a:
STAGE 2
...
Dnes to bylo nejake kratsi, tak se teste na pristi dil, snad zas bude o cem psat ;)


Napadlo mě, nechcete si do příštích podstage stage 3 zařadit GCVN84? Časově to sice nesedí, ale pomalu by se šikla. Každopádně telenovela se nám zdá se úspěšně vyvíjí, jupí ;):D
  • 0

#367 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 11:56

hohac napsal/a:
Napadlo mě, nechcete si do příštích podstage stage 3 zařadit GCVN84? Časově to sice nesedí, ale pomalu by se šikla. Každopádně telenovela se nám zdá se úspěšně vyvíjí, jupí ;):D

Stage 3 probehla ted o vikendu, ale zkusim to zaradit do ctyrky ;) At to stihnem jeste v kvetnu ;)
  • 0

#368 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 12:39

A jako romantický závěr si dejte GC1ZYF5
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#369 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 12:40

S tim nebudem mit taky problem... Jeste nejake navrhy? ;)
  • 0

#370 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:09

_eda_: a kdy bude odlov finalky? :D
  • 0

#371 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:13

Něco by se určitě ještě našlo:-) Třeba tradička s obtížností 4,5, která mě tuhle docela rozladila:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#372 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:37

S474N napsal/a:
_eda_: a kdy bude odlov finalky? :D

Na vsechno dojde, neni prece kam spechat, ne? Nedelame to jen pro body :D
  • 0

#373 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:38

Anupev napsal/a:
Něco by se určitě ještě našlo:-) Třeba tradička s obtížností 4,5, která mě tuhle docela rozladila:-)

Nedavno jsem si skaknul pro GC25J07... Takze klidne beru i jine 4.5 ;)
  • 0

#374 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2010 - 13:44

Tak to já taky, ale tady šlo o maskování a uhýbání před kamiony a zvědavými pohledy svačících řidičů...někdy tam budu muset zaskočit za trochu klidnější situace....že by zákazu jízdy kamionů?:-D
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#375 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 17:03

jo, vsechny ty mudly bych zakazal... Se kolikrat neda vubec lovit ;)
  • 0

#376 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2010 - 17:53

_eda_ napsal/a:
jo, vsechny ty mudly bych zakazal... Se kolikrat neda vubec lovit ;)


kdyby jenom lovit... :|
  • 0
To chce klid.

#377 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 0:28

Poslední dobou na to mám smůlu....když jdu pro nějakou městskou, dost často se u ní někdou motá a nechce vypadnout. A když už vypadne, téměř obratem dorazí další ometák a jede to znova od začátku....To mě vždycky pěkně vytočí:-) Sice s tím člověk musí počítat, ale když je to třeba u tří keší najednou.. radši nemluvit.
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#378 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 0:33

Anupev napsal/a:
...


umaž čtvrté slovo od konce a bude to o hodně zajímavější pojednání :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#379 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 8:43

Anupev napsal/a:
Poslední dobou na to mám smůlu....když jdu pro nějakou městskou, dost často se u ní někdou motá a nechce vypadnout. A když už vypadne, téměř obratem dorazí další ometák a jede to znova od začátku....To mě vždycky pěkně vytočí:-) Sice s tím člověk musí počítat, ale když je to třeba u tří keší najednou.. radši nemluvit.


Jo, to se nam tuhle stalo nekde v Pardubkach... Taky nekolikrat po sobe DNF kvuli mudlum... Hruza :|
  • 0

#380 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2010 - 12:52

fremen.cz: na takovéto pojednání se nespecializuji;-) _eda_: nezbývá než doufat, že člověk bude mít větší štěstí...je fakt,že platí to staré pravidlo, že jeden je kolikrát nápadnější než dva, když někde čeká,nebo dělá jinou "podvratnou činnost" na veřejnosti. A to se dostáváme k tématu tohoto vlákna - samozřejmě, že geopartnerku bych ocenil především z praktických a vykutálených důvodů, jako třeba křoví při odlovu :-))
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama