Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#41 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:00

Neni treba nic oddelovat carkou. Kes muze mit libovolne mnozstvi tagu jedne kategorie. Nemelo by se vsak vyskytnout vice tagu stejne kategorie a hodnoty u jedne kese.
  • 0

#42 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:02

aha vlastně jo vůbec mě to nenapadlo, že to takhle de ale má to logiku :D nebo spíš sem to nikdy nevyužíval takže mě to ani nenapadlo... B) ok Budiž tak to uděláme pak to sepíšu do kuchařky až to dostane nějakou trochu podobu což určitě ještě chvilku potrvá... taky nemám furt time... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#43 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:06

no ale dobrý hodně věcí sem si ujasnil takže diskuse fakt podmětná

teď už jen proč mi nejdou v sub šabloně proměnné od ggstatu a bylo by to super... na to asi budou muset mrknout autoři proč to trucuje...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#44 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 11:22

Možná kdybys sis přečetl svoje maily, tak bys jasnou odpověď dávno našel, posílal jsem ti to už včera večer - asi 5 minut po tom co dorazil tvůj mail. Tak jak to ty používáš to prostě fungovat ani nemůže - ani v hlavním templatu. Proměnné se NEDAJI předávat jako parametry do pluginu.
  • 0
MaFa

#45 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 12:35

MaFa napsal/a:
Možná kdybys sis přečetl svoje maily, tak bys jasnou odpověď dávno našel, posílal jsem ti to už včera večer - asi 5 minut po tom co dorazil tvůj mail. Tak jak to ty používáš to prostě fungovat ani nemůže - ani v hlavním templatu. Proměnné se NEDAJI předávat jako parametry do pluginu.


aha odpověď sem asi zazdil někde ok tím je vše vysvětleno ... a omlouvám se za přehlídnutí ... takže ty hodnoty použiju až vně pluginu ok
rozumím tomu a dík
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#46 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 12:42

MaFa napsal/a:
Možná kdybys sis přečetl svoje maily, tak bys jasnou odpověď dávno našel, posílal jsem ti to už včera večer - asi 5 minut po tom co dorazil tvůj mail. Tak jak to ty používáš to prostě fungovat ani nemůže - ani v hlavním templatu. Proměnné se NEDAJI předávat jako parametry do pluginu.


MaFa: lol hledám majla a nic :D z nějakého divného důvodu jsi byl zahozen do spamu :D takže se omlouvám ještě jednou kdybych to četl tak ani nepípnu...

ale pípnu ještě jednou: to SQL_CMD_CONTINUE to mi taky nešlo tak sem to všude odstranil nicméně pro přehlednost by to bylo lepší
B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#47 dass001

dass001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2010 - 16:33

DrakMrak napsal/a:
Zatím vývojová verze BadgeGenu jen tak pro ty co musí mít statistiky drobet pomalované hezkejma obrázkama jinak v tom zase tolik nevidím ale dobře se na tom učí práce s ggstatem :D
http://dl.dropbox.co...te_BadgeGen.cfg

pozor na úvodní nastavení kde máte makro GgsExpres.EXE může se to lišit

PLUGIN .\script\GgsExpr.exe

a pro zobrazení FTF používám tag FTF a v něm heldám výskyt textu FTF

SQL_SQL inner join geotag gt on (gc.id = gt.id and gt.ptrkat = (select key from geotagcategory where value = 'FTF'))
SQL_SQL where gc.dtfound > 0 and gt.ptrvalue = (select key from geotagvalue where value = 'FTF')
některé kolečko/hvězdičky ;) to zatím neumí ale postupně to vyladím je to verze 1.0 lol jak bude čas doladím

jo do hlavní šablony to přidáte takto:
Header BadgeGen
INCLUDE_TEMPLATE .\script\GgStat\Template_BadgeGen.cfg
HTML <br />

je potřeba poslední GeoGet, GgStat 1.28a a plugin do GgStatu GgsExpr v1.2.1


díky už mám jednu ikonku:D
  • 0

#48 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2010 - 12:44

Verze 1.1

# Co je potreba mit nastaveno aby to fungovalo:
# - pro zobrazení FTF je potřeba buď mít definovaný TAG FTF a v něm hodnoty FTF,STF,.... přičemž si to vybere jen hodnoty FTF
# nebo předefinovat příkaz SQL v sekci FTF nahradit název tágu a to co se hledá správnými hodnotami
# - pro zobrazení počtu vlastních keší je potřeba v sekci My Cache zadat svoji přezdívku za slovo LIKE musí to být v uvozovkách
#
# Co to zatím neumí: The Daily Cacher(pěkná pakárna), The Scuba-Cacher(tag), The Event Host, The Long-Distance Cacher,
# The Travel Bug(zatím nevím), The Coin Collector(zatím nevím)
# A pásky zatím taky nejdou(to bude až na konci až se dopočítám do finále)
#
# Případné chyby se ozvěte na gc.cz na DrakMrak šablona je dlouhá a docela hutná takže přehlédnutí a překlepy jsou možné
#

http://dl.dropbox.co...adgeGen_1.1.zip
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#49 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 11:51

Byl jsem na dovolene, tak jsem nemohl reagovat. %PROMENNA% bylo od pocatku zamysleno jen pro vnityrni promenne pluginu, ne pro promenne GgStatu. Ale nemel by byt az takovy problem to implementovat tak, ze pokud dana promenna nebude mezi promennymi pluginu, tak se s tim plugin nebude zabyvat a necha ten text byt (a pripadne pak preda GgStatu, aby jej nahradil svou promennou). Co se tyka te chyby s chybejici zavorkou, tak to nekde vypadlo pri kopirovani. Dekuji za upozorneni, opravim to.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#50 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 12:11

gord napsal/a:
Byl jsem na dovolene, tak jsem nemohl reagovat. %PROMENNA% bylo od pocatku zamysleno jen pro vnityrni promenne pluginu, ne pro promenne GgStatu. Ale nemel by byt az takovy problem to implementovat tak, ze pokud dana promenna nebude mezi promennymi pluginu, tak se s tim plugin nebude zabyvat a necha ten text byt (a pripadne pak preda GgStatu, aby jej nahradil svou promennou).

Co se tyka te chyby s chybejici zavorkou, tak to nekde vypadlo pri kopirovani. Dekuji za upozorneni, opravim to.


No mě to zpočátku nedoklaplo ale teď už sem v obraze takže asi to zatím nech být nebo záleží na tobě já si vystačím s SQLkem celkem v pohodě...
jedinou věc co mi není jasný je povel SQL_CMD_CONTINUE který se mi nějak moc netváří takže zatím píšu dlooooouhé řádky :-D takže sem přežil nicméně pro estetiku by to bylo lepší... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#51 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 20:56

Tak jsem toto vyzkousel a funguje. V podstate blbost, ale opticky potesi :-) Diky.
  • 0

#52 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 21:05

no ještě to není úplně v kondici neumí to všechno lol :-D ale tak nějak pozvolna to dolaďuju... jinak samozřejmě je to jen optické zhesčovadlo :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#53 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 21:20

Drze jsem si dovolil sablonu vlozit mezi ostatni sablony na ararat. Tam urcite bude k nalezeni lepe. Nechci nikomu lezt do zeli, predpokladam, ze to DrakMrak upravi, doplni aktualizuje. Snad jsem se te tim nijak nedotkl.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#54 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2010 - 23:21

neee sem netykavka :D (ta kytka) ;)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#55 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 11:44

Takže na stránce Geogetu u GgsExpr přibyla upravená šablona zase sem upravil pár drobností ale pořád je to (BETA)... popisy změn uvnitř souboru B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#56 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 19:43

Verze 1.1 mi fungovala v pohode.

Verze 1.2 mi generuje serii (asi 70 KB chybovych hlasek)

Plugin error - not implemeted command 'SQL_CMD_CONTINUE
Plugin error - na radku 1 je pouzita nedefinovana promenna %gif%


Zadnou zmenu jsem nedelal - pouze jsem vymenil souborTemplate_BadgeGen.cfg
  • 0

#57 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 19:46

dardalion napsal/a:
Verze 1.1 mi fungovala v pohode.

Verze 1.2 mi generuje serii (asi 70 KB chybovych hlasek)

Plugin error - not implemeted command 'SQL_CMD_CONTINUE
Plugin error - na radku 1 je pouzita nedefinovana promenna %gif%


Zadnou zmenu jsem nedelal - pouze jsem vymenil souborTemplate_BadgeGen.cfg


stáhni si novou verzi GgsExpr.EXE je potřeba verze 1.2.2 je to napsáno i uvnitř té šablony
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#58 Dardalion

Dardalion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 20:41

DrakMrak napsal/a:

dardalion napsal/a:
Verze 1.1 mi fungovala v pohode.

Verze 1.2 mi generuje serii (asi 70 KB chybovych hlasek)

Plugin error - not implemeted command 'SQL_CMD_CONTINUE
Plugin error - na radku 1 je pouzita nedefinovana promenna %gif%


Zadnou zmenu jsem nedelal - pouze jsem vymenil souborTemplate_BadgeGen.cfg


stáhni si novou verzi GgsExpr.EXE je potřeba verze 1.2.2 je to napsáno i uvnitř té šablony


Mas pravdu - moje chyba. Nespravne jsem predpokladal, ze vcera stazena verze bude jeste dnes aktualni :-)
  • 0

#59 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2010 - 20:55

trochu se to vyvíjí za běhu :-) ty odznáčky nám zároveň posloužily jako betatestování a vychytaly se nějké drobnosti B) přidaly možnosti a ještě se přidají :-) aby bylo zpracování dokonalejší... takže raději se vždycky kouknout do šablony píšu tam průběh změn a požadavky :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#60 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 16:17

Tak na GeoGet stránce je verze 1.3b jako beta :D už to zase umí o pár věcí víc a skoro všechny pásky až na ty poslední dva (trochu složitější) pozor potřebuje to opět novější plugin GgsExpr.exe 1.2.3 popis je uvnitř textu některé věci se nastavují prostě přepsáním v editoru - ručně - neb z GeoGetu se nedají získat časem to nějak poladím ale zatím není jak jinak B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama