Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#61 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 824 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:12

...a The Long-Distance Cacher nebude? Informace o nejvzdálenější kešce přeci je. Klidně si to doplním i ručně ...jinak díky za vývoj ;)
  • 0

#62 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:28

Sally&eL napsal/a:
...a The Long-Distance Cacher nebude? Informace o nejvzdálenější kešce přeci je. Klidně si to doplním i ručně
...jinak díky za vývoj ;)


Long Distance Cacher aaaa někde mi vypadl B) dík za kontrolu doplním
už je to bumbrdlíček tak se to může přihodit
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#63 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2010 - 21:45

Bude asi potřeba ruční doplnění zatím momentálně to neumím získat přímo z DB a plugin sice počítat umí ale takový zvěrstva asi nezvládne :-) na to odpoví spíš Gord jestli ju nebo ne.... první fáze ruční náhon Problém je, že hodnoty spočítané v ggstatu se nedají použít v pluginu musel bych to znovu nějak počítat
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#64 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 7:20

nešlo by trošku lépe zdokumentovat ty konstanty zadávaný v konfiguráku? nějak se v tom neorientuju :) A úplně nejlíp kdyby je šlo oddělit do samostatného souboru, aby se to při každé nové verzi nemuselo dělat znova ;)
  • 0

#65 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 7:37

Parkis napsal/a:
nešlo by trošku lépe zdokumentovat ty konstanty zadávaný v konfiguráku? nějak se v tom neorientuju :) A úplně nejlíp kdyby je šlo oddělit do samostatného souboru, aby se to při každé nové verzi nemuselo dělat znova ;)


Pracuju na tom zatím je to jak je to ale snažím se to vylepšit pro lidi ale dělám to po chvilkách tak vydržať pls.
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#66 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 9:08

Mohl byste někdo dát k dispozici šablonu, případně mne nakopnout? Ať se snažím sebevíc, nedaří se mi to rozchodit. Jsem přesvědčen, že závada je mezi židlí a klávesnicí, ale odstranit ji neumím. ;)
  • 0

#67 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2010 - 10:44

Merencin napsal/a:
Mohl byste někdo dát k dispozici šablonu, případně mne nakopnout? Ať se snažím sebevíc, nedaří se mi to rozchodit. Jsem přesvědčen, že závada je mezi židlí a klávesnicí, ale odstranit ji neumím. ;)


někam do Template si dej toto:
INCLUDE_TEMPLATE .\script\GgStat\Template_BadgeGen.cfg
HTML <br />
pozor na cesty nevím kde se ti co válí já to mám takto

a ještě potřebuješ plugin GgsExpr.exe poslední (je na GeoGetí stránce)
taky ve správným místě pokud ho máš blbě prostě to nic neudělá
cesta je v tom Template_BadgeGen.cfg u slova PLUGIN takže taky kdyžtak upravit dle toho jak to máš
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#68 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 11:52

Díky. Právě to jsem všechno provedl, pustil lokálně a v sekci pro Badge v html pusto prázdno. Říkám, že to bude někde klávesnicí a židlí. ;)
  • 0

#69 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 11:57

Merencin napsal/a:
Díky. Právě to jsem všechno provedl, pustil lokálně a v sekci pro Badge v html pusto prázdno. Říkám, že to bude někde klávesnicí a židlí. ;)


Těžko radit :-) koukni do výpisu při generování statistiky, jestli se spustí ten plugin GgsExpr pokud ne chyba by mohla být v cestách pokud ano tak nevím... musel bych to vidět B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#70 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:05

DrakMrak napsal/a:

Merencin napsal/a:
Mohl byste někdo dát k dispozici šablonu, případně mne nakopnout? Ať se snažím sebevíc, nedaří se mi to rozchodit. Jsem přesvědčen, že závada je mezi židlí a klávesnicí, ale odstranit ji neumím. ;)


někam do Template si dej toto:
INCLUDE_TEMPLATE .\script\GgStat\Template_BadgeGen.cfg
HTML <br />
pozor na cesty nevím kde se ti co válí já to mám takto

a ještě potřebuješ plugin GgsExpr.exe poslední (je na GeoGetí stránce)
taky ve správným místě pokud ho máš blbě prostě to nic neudělá
cesta je v tom Template_BadgeGen.cfg u slova PLUGIN takže taky kdyžtak upravit dle toho jak to máš


Jsem na tom stejně, taky mi to pomocí Template_BadgeGen.cfg nějak nekvoká. A co víc, taky si myslím, že je to mezi klávesnicí a židlí. Je to někde v cestách, ale zatím jsem na to nepřišel.

Abych to vyzkoušel, tak jsem nakopíroval obsah Template_BadgeGen.cfg přímo do Template GgStatu a navíc i GgsExpr.exe jsem musel dát do adresáře GeoGetu.
Pak se mi nějaké ikony spočítaly a zobrazily.

Pro DrakMrak: Vygenerované ikony jsou ale příliš veliké, šlo by je konfiguračně zmenšit nastavením v % tak jako u GSAKu, kde se dá určit velikost např. 80%?
  • 0

#71 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:11

určitě půjde upravit i ta velikost... tohle je jen beta a teď se hrabu v nějaké konfiguraci celého toho blázince... je toho dost a mám i jinou práci tak to chvilku potrvá... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#72 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:14

Jo, já vím, že je to jenom beta verze, to jsi psal. Taky to tak beru. Já se s GeoGetem taky stále učím, ale ten čas.... ten kdyby byl. Ber to jen jako námět.
  • 0

#73 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:16

mr.mates napsal/a:
Jo, já vím, že je to jenom beta verze, to jsi psal. Taky to tak beru. Já se s GeoGetem taky stále učím, ale ten čas.... ten kdyby byl. Ber to jen jako námět.

beru všechny náměty... a tohle je dobrý upozornění B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#74 mr.mates

mr.mates

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 552 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:35

Já věděl, že na to přijdu. Několik chyb najednou. Starý GgStat (nový jsem sice stáhnul, ale blbě umístil, takže to stále pracovalo se starým) a chyba v cestě. Takže Template_BadgeGen.cfg už chodí :):D přes INCLUDE_TEMPLATE
  • 0

#75 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 14:53

mr.mates napsal/a:
Já věděl, že na to přijdu. Několik chyb najednou. Starý GgStat (nový jsem sice stáhnul, ale blbě umístil, takže to stále pracovalo se starým) a chyba v cestě. Takže Template_BadgeGen.cfg už chodí :):D přes INCLUDE_TEMPLATE

super :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#76 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2010 - 15:23

Tak GGSTAT jsem také musel povýšit. Ovšem dál jsem se zatím nedostal. Jdu laborovat.
  • 0

#77 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 12:47

Tak zase malinkej poskok kupředu B)
na stránce GeoGetu verze 1.4b
- doplněno a zpřehledněno nastavení (zatím na ruční náhon změnou v souboru)
- možnost změny rozměrů plochy pro odznáčky
- možnost změny velikosti odznáčků
- pár vylepšení ohledně pásků (ještě to není zcela dokonalé)
B)

Nutnost nového (posledního) pluginu GgsExpr !!
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#78 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 21:29

Mohl bych prosím poprosit o radu, co udělat, abych se zbavil chyby: "Wide character in subroutine entry at Encode.pm line 174, line 10."? Objeví se mi ve statistice namísto vygenerovaného obrázku pod nadpisem "--== Geocaching Badges ==--". To samé udělá i při zavolání cfg souboru pro atributy. Plugin se evidentně spouští, cfg soubory se najdou, ale výsledek je jen toto. Průběh generování je na přiloženém obrázku. Předem díky za jakoukoliv radu.

Přiložené miniatury

  • rokrogenerovanistatistik.jpg

  • 0

#79 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2010 - 22:49

Toto znamena, ze se pokousi tisknout/poslat na vystup znak ve vnitrnim kodovani misto zvoleneho vystupniho kodovani (utf8 nebo cp1250, ...). Zalezi na tom, kdy se tato chyba objevi. Je mozne, ze plugin nekde zapomene vystup predavany zpet GgStatu prevest do spravne cestiny. Potreboval bych nejake podrobnosti, ale nevim, o jake si mam rict ;-) Zamyslim se, ted uz mi to moc nejde.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#80 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 5:39

No mě další podrobnosti tak moc nenapadají. Snad jen že žádný soubor GgStat.pl v adresáři Script nemám (přitom ho zmiňuje v tom dosovém okně). A taky snad že se ty řádky "Wide character ..." v tom dos okně zobrazovaly oba dva i v případě, že se ten plugin spouštěl jen jednou, tzn. měl jsem v šabloně volání jen jednoho cfg makra a ne dvou (tedy tohle si na 95% myslím, jsem v práci a ne u domácího kompu, abych to ověřil) Používám Win7 64bit, pokud ta informace k něčemu pomůže. Geoget i GgStat mám snad aktuální, včera jsem si to stahoval a instaloval. Ostatní věci ve statistikách (přes primární šablonu bez provolávání dalších mi chodí, viz můj profil). A snad jen poznámka, v těch cfg souborech je překlep, píše se tam, že očekávané umístění je v adresáři GsStat a ne GgStat. Nebo je to dobře?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama