Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#81 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 8:33

GgStat.pl je GgStat.exe (z pl je udelane exe, aby to slo pustit na vsech pocitacich s win). Poprosim te o nasledujici: - zapoznamkuj tvorbu odznacku v sablone. Objevi se chyba? - pokud ano, je to na MaFu, ale neverim tomu - pokud ne, zkus zjistit, ktery z odznacku to dela (mne zadny), zakomentuj v sablone vsechny odznaky a selektivne je povoluj po jednom. To by bylo, abychom na to neprisli.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#82 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 19:56

Tak jsem si s tím hrál, ořezával jsem a ořezával, a když jsem to ořezal ne na kost, ale až na morek, tak se stejně nic nezměnilo. Niže kopíruji obsah ořezaného cfg. Chyba bude asi někde jinde. # Šablona pro zobrazení BadgeGen symbolů # Autor: DrakMrak Header --== Geocaching Badges ==-- HTML <br /> PLUGIN .\script\GgStat\GgsExpr.exe PLUGINEND EDIT: Jo, a udělá to i v případě, že ten obsah cfg vložím přímo do své šablony a žádné cfg nevolám.
  • 0

#83 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 20:03

To toho moc nezbylo :-D Hmm typl bych na nějakej problém s kódováním Win 7(32)/(64) se občas chovají jinak než Visty a XP už sem na to narazil... Geoget např mi funguje na Vistách perfektně a na Win 7 si občas neporadí s češtinou... :-) sice to může být i problém nastavení ale přesto tu nějaký nepatrný rozdíly jsou a pak se dějí divy nicméně v tomto případě odzkoušeno na Vistách(32) a Win 7(32) a fungovalo B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#84 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 20:08

Tak to je ovšem peklo :-( Nedá se vnutit nějaký kódování tomu pluginu nějakým parametrem? Ještě jsem to zkusil spustit jen z příkazové řádky a něco asi proběhlo a k chybě ASI nedošlo. Nevím, jestli by se při tomhle způsobu spouštění nějak projevila. Viz přiložený obrázek.

Přiložené miniatury

  • ggsexpr_cmd.jpg

  • 0

#85 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 20:28

Kdyz zapoznamkujes PLUGINSTART a PLUGINEEND, tak to chybu nehlasi? To je podezrele. Plugin, ktey nic nedela a presto hlasi chybu? Plugin sam o sobe cesky nic nevypisuje. Kodovani by mel prebirat od GgStatu (vstupni i vystupni). Pokud v prikazech neni pouzita cestina, nevidim duvod, proc by mel nekde vypisovat vicebytove znaky, natoz bez prevodu do spravneho kodovani.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#86 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 20:31

asi záleží na vstupnich parametrech je asi možný, že ggstat předá pluginu něco nestravitelnýho aspoň to na to vypadá...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#87 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 20:35

gord napsal/a:
Kdyz zapoznamkujes PLUGINSTART a PLUGINEEND, tak to chybu nehlasi? To je podezrele. Plugin, ktey nic nedela a presto hlasi chybu? Plugin sam o sobe cesky nic nevypisuje. Kodovani by mel prebirat od GgStatu (vstupni i vystupni). Pokud v prikazech neni pouzita cestina, nevidim duvod, proc by mel nekde vypisovat vicebytove znaky, natoz bez prevodu do spravneho kodovani.


je to divný... sem to zkoušel různě a všechno mi funguje... taky mě nic nenapadá... to byly jen teoretický úvahy B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#88 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 20:36

Ha, tak nový zjištění, se držte! Když v cfg zakomentuju PLUGIN a PLUGINEND, tak to chyby nehlásí. Když v cfg napíšu: PLUGIN notepad PLUGINEND tak to hlásí zase stejnou chybu. EDIT Tedy tu chybu v dos okně, ve statistice ne.
  • 0

#89 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 21:05

Sleduju pozorně vaší diskuzi a nechci se do ní moc míchat a zdržovat,ale mužu tento postup použít ikdyž používám GAPS v1.6.201?Template_BadgeGen je v pohodě(ve stat.se mi ukazuje rámeček),ale GgsExpr nevím kam zkopírovat(do scriptu jsem to zkoušel).Můžete,až budete mít čas,napsat přesně místo kam ho mám vrazit,popřípadě jakou cestu napsat do template. Díky
  • 0

#90 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 21:17

Protokol komunikace mezi pluginem a ggstatem je jasny a tam asi ninc nestravitelneho nebude - zejmena, kdyz v tele volani neni ani jeden prikaz. Navic bych rekl, ze ta chyba je pri vypisu textu, ktery plugin vratil zpet ggstatu (proto jsem chtel zapoznamkovat to volani pluginu).

Jestlize to hlasi chybu pri volani jakehokoli "pluginu", pak bude chyba na strane ggstatu nebo systemu.

Ja podobnou chybu u sebe vyvolat opravdu nedokazu, a fakt me nic nenapada.

fmunzar: jiste, klidne to muzes pouzit. GASP neni nic jineho nez poskladane jednotlive programy do jedineho balicku. V balicku GgsExpr je html soubor, ktery snad obsahuje i navod n instalaci - ta spociva v prostem nakopirovani (temer kamkoli). Stejnym zpusobem si "nainstalujes" sablonu a do template, podle ktereho generujes statistiky vlozis prikaz

INCLUDE_TEMPLATE cesta_a_jmeno_sablony

Tot vse.

EDIT: pokud se ti zobrazi ramecek, znamena to,ze se pouzila sablona. Pokud se ti v ramecku nic nezobrazi, znamena to, ze budes v te sablone muset upravit cestu k pluginu (text na radku PLUGINSTART). Zrejme jej mas jinde, nez jej sablona ocekava.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#91 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 21:19

fmunzar napsal/a:
Sleduju pozorně vaší diskuzi a nechci se do ní moc míchat a zdržovat,ale mužu tento postup použít ikdyž používám GAPS v1.6.201?Template_BadgeGen je v pohodě(ve stat.se mi ukazuje rámeček),ale GgsExpr nevím kam zkopírovat(do scriptu jsem to zkoušel).Můžete,až budete mít čas,napsat přesně místo kam ho mám vrazit,popřípadě jakou cestu napsat do template.
Díky


GASP neznám přesně...
do templatu se vloží někam za START toto

INCLUDE_TEMPLATE .\script\GgStat\Template_BadgeGen.cfg

no a ten cfg soubor mám dle cesty

a vlastní GgsExp.exe je volán z .cfg šablony a tam je cesta

PLUGIN .\script\GgsExpr.exe

takže tam by měl být ten .EXE

a nebo obě ty cesty upravit dle GASPu :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#92 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2010 - 21:23

gord napsal/a:
Protokol komunikace mezi pluginem a ggstatem je jasny a tam asi ninc nestravitelneho nebude - zejmena, kdyz v tele volani neni ani jeden prikaz. Navic bych rekl, ze ta chyba je pri vypisu textu, ktery plugin vratil zpet ggstatu (proto jsem chtel zapoznamkovat to volani pluginu).

Jestlize to hlasi chybu pri volani jakehokoli "pluginu", pak bude chyba na strane ggstatu nebo systemu.

Ja podobnou chybu u sebe vyvolat opravdu nedokazu, a fakt me nic nenapada.


mám to stejně, žádnej problém a nepodařilo se mi chybu vyvolat... typl bych na ten systém nějaké nastavení nebo nekompatibilita... ale přesně taky netuším...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#93 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 14:03

Odnesl jsme si celý adresář geogetu s databází a vším do práce a WinXP 32bit se to chová stejně. Divnými daty v databázi to nebude, ten prázdný cfg na ně vůbec nesahá. Že bych měl nějaké vzájemně nespolupracující verze geoget-geojarry-ggstat-ggsexpr? Co všechno se na tom generování statistik podílí?
  • 0

#94 davem-20245

davem-20245

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 85 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 14:50

Pokud chcete prestat programovat a zacit generovat statistiky jednoduse :o, zkuste GSBuilder, od verze 2.2 (bude v prubehu zari 2010) jiz Badge umi (viz muj profil).
  • 0

#95 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 15:12

Pěkný dík za typ určitě to prubnu :-) .... už jsem to kdysi zkoušel ale to ještě nebylo moc přesvědčivý... Nicméně GGStat má také své kouzlo je našitý na míru GeoGetu a když s tím člověk umí tak se z toho dají vyrobit zajímavý statistiky takže to vidím na konkurenční boj LOL Já se na tom učím různý drobnosti takže to programování mě zase tak moc nevadí ale pro některé lidičky by to mohla být zajímavá alternativa... B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#96 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 15:35

Ono tu nejde o programovani, ale o to, ze se ten plugin vlastne teprve tvori a vychytava, takze je vcelku prirozene, ze se mohou vyskytnout potize a ze zainteresovani lide chteji problemu prijit na kloub. Edit: poklidil jsem po sobe, abych nedaval pricinu k hadkam.
  • 0

#97 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 162 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 20:07

Udělal jsem ještě jeden pokus. Nainstaloval jsem si všechno od začátku a začal s prázdnou databází. Stáhnul jsem do ní jen své nálezy a své založené kešky. Chyba se stále vyskytuje. Pokud by někdo z autorů byl ochoten to nějak trasnout nebo jinak vyzkoušet, poskytnu celý zapakovaný adresář s programy a databází a nastavením (archiv má 11,1mega). Je to ke stažení na http://rokro.ic.cz/Temp/GeoGet.7z
  • 0

#98 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 20:43

HaLuMa napsal/a:
Ono tu nejde o programovani, ale o to, ze se ten plugin vlastne teprve tvori a vychytava, takze je vcelku prirozene, ze se mohou vyskytnout potize a ze zainteresovani lide chteji problemu prijit na kloub.

Edit: poklidil jsem po sobe, abych nedaval pricinu k hadkam.


Navíc GeoGetí statistiky si můžu ohejbat jak chci já kdežto program kterej je jednou hotovej a neumožní nějakým způsobem ohejbat výstup bude prostě jen pro někoho :-) najde si to svý nadšence... ale já si rád zaprogramuju a zahledám nějakou tu blešku vešku .... jen time trochu chybí ale zase na druhou stranu ono nehoří B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#99 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 788 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 21:40

Díky za rady, zprovoznil jsem to, poměrně rychle. Jen to vzhledem k počtu mých nálezů nemá moc cenu, ještě bych měl ten template geogetu upravit, aby neukazoval statistiky, které neříkají vůbec nic.
  • 0

#100 willicz

willicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2010 - 22:49

DrakMrak napsal/a:

fmunzar napsal/a:
Sleduju pozorně vaší diskuzi a nechci se do ní moc míchat a zdržovat,ale mužu tento postup použít ikdyž používám GAPS v1.6.201?Template_BadgeGen je v pohodě(ve stat.se mi ukazuje rámeček),ale GgsExpr nevím kam zkopírovat(do scriptu jsem to zkoušel).Můžete,až budete mít čas,napsat přesně místo kam ho mám vrazit,popřípadě jakou cestu napsat do template.
Díky


GASP neznám přesně...
do templatu se vloží někam za START toto

INCLUDE_TEMPLATE .\script\GgStat\Template_BadgeGen.cfg

no a ten cfg soubor mám dle cesty

a vlastní GgsExp.exe je volán z .cfg šablony a tam je cesta

PLUGIN .\script\GgsExpr.exe

takže tam by měl být ten .EXE

a nebo obě ty cesty upravit dle GASPu :-)


Tak jsem zkusil napsat ty cesty podle GASP (začal jsem od C:\.....)a pořád nic,celej den jsem zkoušel metodou pokus-omyl.
Jestli mužu někoho poprosit,až budete míč čas prkněte jestli pro GASP neplatí třeba jiný postup,popřípadě až to někdo rozchodí ať popíše přesný postup.
Díky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama