Přejít na obsah


Fotka

BadgeGen pro GeoGet - odznáčky do statistik generovaných GgStatem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1228 odpovědí na toto téma

#1181 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 14:49

a ještě dotaz ?? používáš AUTOSTAT nebo GGSTAT na tvorbu statistik ... to sem se měl zeptat na začátku grrr lol pro AUTOSTAT ty templaty ležej jinde (osobně ho nepoužívám protocol na něj vždycky zapomenu)

pak by se to template nacházelo tady někde zhruba:
c:\Users\--uživatel--\AppData\Roaming\GeoGet\script\AutoStat\templates\
B)

Nectnost dvou různých řešení ;-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1182 sizej

sizej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 14:59

Používám AutoStat, dál jsem se ještě nedostala. ;o) Zkusila jsem to teď i přes GeoStat a bohužel ani tam. Zkusím na to večer ještě mrknout. Vidím to na chybu mezi monitorem a klávesnicí. ;o)
  • 0

#1183 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 15:01

vpohodě večer bych měl bejt na kompu tak stačí do mě kopnout... pokud jsi to nikdy neupravovala není to zase úplně průhledný... ale dá se to zkrotit B)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1184 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2011 - 17:12

Psala jsi, ze na strankach GeoGetu se toho clovek moc nedocte. Co presne jsi hledala a nenasla? Muzem to doplnit. Do datoveho adresare GeoGetu se dostanes snadno dvojklikem na prave policko v jeho stavovem radku (vypisuje tam cestu k databazi, tedy svuj datovy adresar nebo take DATADIR). Vse je v tomto adresari a tak je dobre o tom vedet. Vsechny pluginy jsu v DATADIR\script. Pokud instalujes pluginy, doporucuju je instalovat z jejich strane GeoGetu nebo pomoci pluginu EasyInstall (pokud jsou v nem zahrnuty) a pak ta instalace nainstaluje i vsechny zavislosti (pro BadgeGen se tedy instaluje zaroven i GgsExpr, ...). Autostat ma v podrobnem nastaveni videt umisteni sveho souboru Template, ktery predhazuje programu GgStat k sestaveni statisiky. Podle dokumentace GgStatu jej muzes upravit. V dokumentaci BadgeGen je napsano, jak template soubor doplnit, aby zobrazoval odznacky. Kazdy plugin ma svou vlastni stranku a dokumentaci najdes tam nebo je mezi soubory instalovanymi s pluginem.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1185 sizej

sizej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:07

gord: Jsem běžný uživatel PC a u základních statistik v podstatě nebyl problém. Ráda bych ale ledacos v šabloně pozměnila a tady mi trochu chybí mezičlánek. Na stránkách Geogetu je k jednotlivým plaginům sice napsáno co do šablony vepsat, ale chybí mi info, kde šablonu hledat a jak s ní pracovat. Zároveň jsem zatím nikde nenarazila na to, jaký je rozdíl mezi GgStatem a Autostatem. Díky za osvětu. ;o)
  • 0

#1186 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:14

Od konce:
GgStat je program na tvorbu grafů
AutoStat je nadstavba nad GgStat která zjednodušuje některé činnosti spojené s tvorbou grafů

v případě použití GgStatu se šablony nachází v cestě
....\script\ggstat
v případě Autostatu je na to speciální adresář
....\script\AutoStat\templates

v adresáři
....\script\ggstat\ggstatdoc
je nápověda ve formátu webové stránky spustitelná souborem index.html
informace tam uvedené platí jak pro ggstat tak pro autostat oba skripty pracují nad templaty(EN/CZ) jen je mají každý jinde...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1187 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:16

Autosta si na vlastní tvorbu grafu pustí ggstat :-) je to jen nadstavba
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1188 sizej

sizej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:27

Pokud tomu dobře rozumím, tak lepší používat AutoStat? V případě že budu chtít použít jej tak: \script\AutoStat\templates a v této složce mám GgStatTemplate Při vložení pod START INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg však nastává problém s uložením. Soubor se totiž otevřel ve Wordu a to jen pro čtení. Jak ho uložit zpět jak cz?
  • 0

#1189 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:31

jejky otvírej to v notepadu ne ve WORDU klikni na soubor pravým tlačítkem myši a dej otevřít v programu a tam nastav nebo vyber NOTEPAD WORD by to zmršil ten je na sofistikované texty a nebo v tomto případě na ostudu :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1190 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:34

notepad ti to uloží s tou příponou s kterou to otevře...
nebo se dá stáhnout šikovnější editor (programátorský) notepad++
http://notepad-plus-plus.org/ a ten ti do kontextového menu windows přidá přímo ikonku a pak už to otevíráš rovnou přez ni a navíc si pamatuje co naposledy otevřel....
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1191 sizej

sizej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:46

Pokud je jako notepad myšlen poznámkový blok, tak to jsem zvládla. Zůstalo to tam i uložené a ve správném formátu. Bohužel při exportu statistiky odznáčky nikde. Pro jistotu kopíruji umístění. # Začátek definice statistik START INCLUDE_TEMPLATE .\script\BadgeGen\Template_BadgeGen.cfg
  • 0

#1192 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:56

přiznám se, že nevím :-) takže když pustíš vygenerování statistik Autostatem 1) než to pustíš klikni na prostřední malé tlačítko "Nastavení" 2) v boxu "AutoStat" je plno nastavení zaškrtni "Režim ladění" 3) Uložit a pusť vygenerování statistik objeví se ti navíc okno kde bude vidět průběh zpracování statistik i s případnými chybami mělo by se tam hned na začátku (celkem brzo) objevit něco ve stylu GgsExpr a čísla to značí, že se spustil ten badge gen plugin
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1193 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 12:58

kdyby to nešlo je možná jednodušší nainstalovat TeamViewer a já bych se od sebe kouknul do tvýho počítače jak to všechno máš nastavený :-) to je možná rychlejší řešení
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1194 sizej

sizej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 13:09

Tak tohle bohužel nepomohlo. Nevím proč, ale tentokrát se ani nevygenerovala statistika. :(
  • 0

#1195 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 13:12

to je divný a vypisovalo to něco v tom okně....
měl by být vidět průběh skládání statistiky něco na styl tohoto
Vložený obrázek
tohle je starej výpis je to jen ukázka...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1196 sizej

sizej

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 04 říjen 2011 - 13:16

bohužel nic takového tam nebylo
  • 0

#1197 Merencin

Merencin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2011 - 8:18

DrakMrak napsal/a:
kdyby to nešlo je možná jednodušší nainstalovat TeamViewer a já bych se od sebe kouknul do tvýho počítače jak to všechno máš nastavený :-) to je možná rychlejší řešení


Mohu si to obtisknout a používat v prezentacích jako příklad sociálního inženýrství v praxi? ;)
  • 0

#1198 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 884 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 10:53

Jen takovy drobny dotaz. Neni ten Grafovej prouzek, v pripade ze uz se clovek dostane na Diamantovou uroven zbytecnej - i kdyz je rovnou zelenej ???
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#1199 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2011 - 11:01

nová verze řeší :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#1200 benysek

benysek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2014 - 17:48

Mám takový probém s odznáčkem 366. Na GC statistikách mám odloveno 360, autostat mě vygeneruje 360, a BadgeGen mě generuje 357. Nevíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes?


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama