Přejít na obsah


Fotka

Smazání logu II (challenge cache)


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
23 odpovědí na toto téma

#21 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 15:19

Ja bych byl pro, aby revieweri poprosili GS o jednoznacne vyjadreni, ktere by pak bylo zahrnuto do pravidel. Dyt preci tento problem nemuze byt jen u nas, ne?
  • 0

#22 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 15:20

MedoMys napsal/a:
Ale stejně by nebylo od věci vznést dotaz na kompetentní osobu z Grounspeaku (pokud mají revieweři kontakt) vzhledem k tomu, že nepanuje jednotný názor ani mezi exreviewery a reviewery ;)


Jednotný názor nepanuje ani v Groundspeaku... každý z nás to vidí jinak. Finále toho ovšem je, že podmínkové logy (podmínek související nějak s gc) se MOHOU (v případě fyzických caches) uplatňovat, (vyžadovat chcete-li) JEN v případě challenge caches. To znamená, že do případného sporu owner challenge cache x BFkař jako reviewer vstupovat nebudu neb je to "boj", který se mě naprosto netýká.
  • 0
ICQ: 340776686

#23 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 15:21

_eda_ napsal/a:
Ja bych byl pro, aby revieweri poprosili GS o jednoznacne vyjadreni, ktere by pak bylo zahrnuto do pravidel. Dyt preci tento problem nemuze byt jen u nas, ne?

já bych řek že klidně muže, jinde prostě chodí na kešky a neřeší každou kravinu na fóru ;)
  • 0

#24 Geohorse Reviewer

Geohorse Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2010 - 15:24

Parkis napsal/a:

_eda_ napsal/a:
Ja bych byl pro, aby revieweri poprosili GS o jednoznacne vyjadreni, ktere by pak bylo zahrnuto do pravidel. Dyt preci tento problem nemuze byt jen u nas, ne?

já bych řek že klidně muže, jinde prostě chodí na kešky a neřeší každou kravinu na fóru ;)


Ano, oni tento náš "problém" nemají a naprosto nechápou, neb to berou jako hru... a nechtějí se tedy připravit o smysl, srandu, zážitek...
Takže plně souhlas.... je to kravina a k tomu lokalizovaná jen na naše území.
  • 0
ICQ: 340776686




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama