Přejít na obsah


Fotka

Mapa nálezů podle kraje či okresu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
263 odpovědí na toto téma

#221 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 7:01

Zdravíčko, hádám, že vzhledem k změně enginu celých stránek nebudou dostupné generované mapky nálezů (podle kraje, okresu, atp., např. -- tato).

Celkem se mně zamlouvaly, ale holt život je změna. Jakou byste doporučili vhodnou alternativu?


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#222 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 785 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 7:12

Aha, tak ani to teď nefunguje. Dobrá, nemusím to mít. Ale vidím, že je hodně špatné založit něco, co závisí na službě třetí strany, když není jisté, že to najednou nezmění.

Neuvažujete o tom, vrátit celé stránky do původního stavu? Zatím se mi vše zdá výrazně horší. Když budu chtít číst články, na to byly jiné weby. A po krátké době zašly.


  • 1

#223 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 7:14

ahoj všem, taky bych se ráda - zeptala :

Chtěla jsem si aktualizovat "červené puntíky" a stránku, přes kterou jsem to běžně dělala, mi to nenabízí :(
geocaching.cz/nalezy.php

Je jen "někde jinde" - nebo je nenávratně pryč? Tuhle diskuzi jsem sice pročetla, ale moudrá z toho nejsem, to moje klikání přes stažené PQ všech nálezů a nahrání do téhle stránky bylo nejjednodušší :(

Díky za případnou radu


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#224 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:19

Zkus "Více" (vpravo nahoře vedle "Skupiny")/geocaching/nálezy/načtení... jestli funguje netuším  :)

 

EDIT: už jsem si poposedl, asi už máš prošlápnuto a hledáš něco lepšího... tak to jsem nepomohl  :wacko:


  • 0

#225 St&nda

St&nda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:23

Zdravíčko, hádám, že vzhledem k změně enginu celých stránek nebudou dostupné generované mapky nálezů (podle kraje, okresu, atp., např. -- tato).

Celkem se mně zamlouvaly, ale holt život je změna. Jakou byste doporučili vhodnou alternativu?

Mapičky by asi měly fungovat ne? Pokud se profilová stránka vygeneruje z geogetu... a mapičky nálezů (s puntíky) mi přijde že taky jede, dokonce se dají zobrazit - viz Více/Geocaching/mapičky...


  • 0

#226 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:32

Ty mapy chvili nejely, ale uz by to snad melo byt premigrovano.


  • 0

#227 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:41

ááá už :) asi jsem na to klikala zrovna když to nešlo - už to vidím, už to půjde :) díky všem ... 

 

Mimochodem - nový vzhled stránek se mi vůbec nelíbí svou nepřehledností :( :( Většinou mi nové vzhledy nijak moc nevadí, ale tady něco najít, to je o nervy :( 


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#228 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:46

Prosim, vzhled gc.cz tady neresit. K tomu jsou jina vlakna.


  • 0

#229 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 609 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 11:18

Jupí, už to běží. Dííky!


  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#230 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 13:30

tak nic :( jásala jsem zbytečně...........načetla jsem sice nové PQ tak jak vždycky , ale nové puntíky se nenahrály _ nebo musím znovu "nahrát" novou mapu do profilu?
Jsem IT neumětel :( takže nevím :(


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#231 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 16:17

:(
- ve staré verzi byla možnost vybrat si mapu (ČR-kraje) - a přímo "odkaz" vložit do profilu na gc.com

- stáhla jsem si PQ všech nalezených, nahrála do "seznamu" na gc.cz  - a "samy" se mi aktualizovaly červené puntíky v mapě

 

Tady nic takového není
_ seznam je, PQ jsem tam natáhla...........mapa se mi neaktualizovala

 

ale v návodu je

http://www.geocachin...t&section=navod

 

a v tom se teda vůbec nevyznám a nevím, co bych měla do profilu nahrát :(

 

předem díky za každou dobrou radu


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#232 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:20

Na cele veci se nic nezmenilo, vse by melo fungovat uplne stejne.

 

Tedy, nezapominas ty tve nalez z geogetu nahrat sem na server? (pomoci pluginu geocaching.cz nalezy)

 

kdyz si tady na serveru nahore v menu vlezes do sekce Geocaching, vidis tam seznam tvych nalezu?


  • 0

#233 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:22

ano, vidím - v poledne jsem tam měla ten starý seznam, pak jsem si nahrála čerstvý ... ale v gc.com  profilu se mi puntíky nezměnily

 


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#234 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:26

Ani kdyz si ten profil na gc.com obnovis pres CTRL+F5? Mozna to jen ukazuje starou verzi obrazku...


  • 0

#235 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:29

:( jelikož jsem na ty puntíky mírně (více) ujetá, tak mám v jednom okně nechaný starý obrázek profilu a v novém okně obnovuju jak ďas :( a nic :( :(

jdu nahrát znovu do seznamu, třeba to pomůže .......


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#236 PetrJih

PetrJih

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:33

Tak zkousim a hlasim stejny problem.Nalezy mam nactene,ale mapka prazdna,tak nevim,kde je problem ...


  • 0

#237 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:36

hm- tak jsem to znovu kontrolovala: Načtené nálezy - počet souhlasí s počtem v profilu (2886).......ale v tom seznamu je pořád ten minulý , co jsem nahrávala v září

 

vypadá to, že se "načetly- někam" nové kešky, ale seznam = soupis zůstal nezměněný


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#238 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:37

jsem to asi napsala nesrozumitelně:

VYPSANY seznam - po řádcích - zůstal nezměněn

ale "načteno" mi to píše to nové číslo

 

takže kam se načetly ty nově nahrané keše, to nevím

 

proto se ptám znovu: Není náhodou potřeba si do profilu nahrát nový "odkaz" na tu mapu? Ale nevím, kde ho vezmu - v těch návodech to vypadá, jako bych si ho měla z jednotlivých příkazů poskládat sama, což teda nezvládnu :(


  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....


#239 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:37

Tak asi jeste ne vsechno funguje jak ma. Vydrzet, doladuje se tu spousta dulezitejsich veci.


  • 0

#240 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:40

Na cele veci se nic nezmenilo, vse by melo fungovat uplne stejne.

 

Tedy, nezapominas ty tve nalez z geogetu nahrat sem na server? (pomoci pluginu geocaching.cz nalezy)

 

kdyz si tady na serveru nahore v menu vlezes do sekce Geocaching, vidis tam seznam tvych nalezu?

 

Tak to není určitě až tak pravda. Zkoušel jsem to a:

1) Plugin geocaching.cz nalezy hlásil chybu. Nyní již funguje.

2) Seznam nálezů jsem tam měl, ale nějaký pobořený (někde se nezobrazuje název, nebyl vyplněný datum a čas nálezu).

3) Mapky u mě byly vygenerované až dnes po 16 hodině a nezobrazovali všechny nálezy (puntíky), některé to z nějakého důvodu vynechávalo.

 

Nyní mi již funguje plugin z GeoGetu i se mi zobrazí mapičky správně. Jen v seznamu hodně kešek nemá název.


  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama