Přejít na obsah


Fotka

Metro = B =


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 březen 2006 - 21:52

Opraven vypocet, blizsi viz popis cache.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 15:41

Chtěl bych opět připomenout své doporučení autorům keší, aby šířka obrázků v popisech nepřesahovala 600 pixelů, protože jinak hrozí oříznutí stránky při tisku na papír standardní šířky.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 21:51

Kdyz uz jsi sem o tom napsal... Uvedomujes si zes mi plne ukradl ideu? ;) Pripravoval jsem uz i B a C k me Metro A... Udelam ji i tak, ale stejne, chtel jsem abys to vedel! :D
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 16:24

Chtěl bych opět připomenout své doporučení autorům keší, aby šířka obrázků v popisech nepřesahovala 600 pixelů, protože jinak hrozí oříznutí stránky při tisku na papír standardní šířky.

Obrazek upraven na sirku 600 pixelu. Budu se muset podivat jeste na dalsi sve cache.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 21:59

Kdyz uz jsi sem o tom napsal... Uvedomujes si zes mi plne ukradl ideu? ;) Pripravoval jsem uz i B a C k me Metro A... Udelam ji i tak, ale stejne, chtel jsem abys to vedel! :D


asi se Solimovi nelibilo finalove ulozeni kese na trase -A- mezi odpadky :-))) a nechtel, aby stejne dopadla i kes oslavujici trasu B. Coz plne chapu a schvaluji ;-D

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 22:05

Kdyz uz jsi sem o tom napsal... Uvedomujes si zes mi plne ukradl ideu? ;) Pripravoval jsem uz i B a C k me Metro A... Udelam ji i tak, ale stejne, chtel jsem abys to vedel! :D

Tak to akoze budete mat v Praha 2 metra?? Co tak urobit konecne metro aj v Bratislave???! :-D
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 8:50

Kdyz uz jsi sem o tom napsal... Uvedomujes si zes mi plne ukradl ideu? ;) Pripravoval jsem uz i B a C k me Metro A... Udelam ji i tak, ale stejne, chtel jsem abys to vedel! :D

Jo to je zivot. Pracoval jsem na tom od Noveho roku a vicemene jsem byl blokovan mnozstvim snehu, proto jsem zverejnil az ted a shodou okolnosti v dobe, kdy ty uverejnujes Metro A. Kdyby neprisla ten posledni naval snehu, tak mozna zverejnime obe metra soucasne. No omlouvam se ti, ale priste budu pracovat rychleji a nebudu na cache pracovat cele dlouhe tri mesice. Jinak myslim, ze muzou byt metra B dve, jelikoz umisteni cilove cache asi nebude na stejnem miste. Jo a plati kdo driv prijde, ten driv mele. Ja sam jsem uz tri cache odpiskal, jelikoz jsem nebyl dost rychly v zakladani. Napr. Saman mi zalozil cache v miste kam jsem chtel zalozit vlastni cache, coz mi pak pomohlo v ziskani FTF na teto cache, jelikoz jsem sel najisto. No ber to s nadhledem a pokracuj v zakladani cache.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 9:35

Kdyz uz jsi sem o tom napsal... Uvedomujes si zes mi plne ukradl ideu? ;) Pripravoval jsem uz i B a C k me Metro A... Udelam ji i tak, ale stejne, chtel jsem abys to vedel! :D


A to si pánové představte, že já jsem si na MetroCache (mám k tomu podniku hooodně blízký vztah) dělal zálusk od okamžiku, co jsem se mezi vás kačery vloudil. Naštěstí jsem byl pouze ve stadiu teoretických příprav... Myslím, že nemá cenu si nic vyčítat. Kdo na Aljašce zatluče první claim vyhrává. Další kolík po 161 metrech. Ukradená myšlenka (a to navíc není tento případ) je nepříjemná, ale k takovým případům při této koncentraci hold dochází...
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2006 - 16:53

Obrazek upraven na sirku 600 pixelu. Budu se muset podivat jeste na dalsi sve cache.

cez obed som isiel polopracovne na Florenc a cestou spravil par stanic, vecer to dokoncim - pozor pre geokacerov bez jizdenek- na Florenci je cely den razia revizorov :)
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 21 březen 2006 - 10:51

Kazdopadne Ondro nemyslim si ze nejake truc cache maju zmysel, dufam ze nas nechces tou pakarnou na becku tahat znova, vcera mi to stacilo :)))
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 0:07

Kazdopadne Ondro nemyslim si ze nejake truc cache maju zmysel, dufam ze nas nechces tou pakarnou na becku tahat znova, vcera mi to stacilo :)))

Souhlas, tady ma smysl antisaturacni guideline, vztahujici se na vsechny stages multicachi [link].
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 březen 2006 - 7:40

Metro A jsem udelal tak aby se dalo udelat temer jen jednim metrem, Bcko udelam sejne a Ccko taky tak... A povede z druhe strany nez Solimova trasa... Takze geocacher bude moct jet z jednoho konce na druhej a zpet... ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama