Přejít na obsah


Fotka

jaký software používáte pro telefony simbian?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 wrr1983

wrr1983

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2010 - 22:31

nevím jakou terénní navigaci si mám nahrát do mobilu nokia N95, ty pro auta jako garmin nejsou moc dobré, začínám díky za pomoc. PS: poraďte aspoň název, popřípadně přímo link na stažení díky tomas.
  • 0

#2 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 1:10

Muzu doporucit SmartcomGPS, daji se do toho sehnat klasicke turisticke, i TOPO mapy.
  • 0

#3 DvaVodLesa

DvaVodLesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 6:37

Doporučuji Garmin Mobile XT a nahrat do nej turistcike mapy Czech Topo. Budeš králem každého terénu;)
  • 0

#4 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 15:43

No nevim, s Garminem XT moc dobre zkusenosti nemam, ale je to mozna jen problem Nokie N73, která má dost malou operační paměť. Tezko rict, kazdopadne s tim byly problemy (hlavne "rychlost" ) . Nechci nikoho do Smartcomu nutit nasilim, ale na nic lepsiho jsem nenarazil :). A samozrejme, jako doplnek, Handygeocaching - pro reseni pripadnych problemu primo v terenu, ten pouzivam i ted, i kdyz mam Oregona.
  • 0

#5 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 16:08

Já používám TrekBuddyho na E51. Mapy se šíří "pučením" na netu. Existují http://www.smartmaps.cz/ který mi přijdou jako hodně dobrá varianta pro ty co se nechtějí mořit s TB. Tedy podle toho co jsem si o nich přečetl, sam to nepoužívám.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#6 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 20:54

DvaVodLesa napsal/a:
Doporučuji Garmin Mobile XT a nahrat do nej turistcike mapy Czech Topo. Budeš králem každého terénu;)


Ale ty neumi jinou nez autonavigaci, ne?
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#7 HEC Team

HEC Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:54

Ne, Garmin Mobile XT umi samozrejme i turistickou navigaci. PS: Nechci rypat, ale autore, oprav si prosim nazev tematu (spravne je to sYmbian).
  • 0

#8 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 23:31

HEC Team napsal/a:
Ne, Garmin Mobile XT umi samozrejme i turistickou navigaci.

samozřejmě, turistickou navigaci umí, jen ta symbianová verze postrádá asi pro kačera to po čem nejvíce touží- navigační šipku B)

jiné programy jsou na tom lépe...

Vložený obrázekVložený obrázek Vložený obrázekVložený obrázek
  • 0

#9 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 5:03

Snad bych doplnil Locify, šipku nepostrádá a ukazuje spolehlivě.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#10 DvaVodLesa

DvaVodLesa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 7:27

miki6 napsal/a:

HEC Team napsal/a:
Ne, Garmin Mobile XT umi samozrejme i turistickou navigaci.

samozřejmě, turistickou navigaci umí, jen ta symbianová verze postrádá asi pro kačera to po čem nejvíce touží- navigační šipku B)

jiné programy jsou na tom lépe...

Vložený obrázekVložený obrázek Vložený obrázekVložený obrázek


Ja podle sipky nechodim a nikdy nechodil, staci mi podrobna mapa, bod kde jsem ja a bod kde je kes. Aspon se mi pak nestane, ze se prodiram kdejakym krovim, jak tady foru casto kaceri pisou, kdyz jdou za sipkou;)
  • 0

#11 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 8:04

Zkoušel jsem všechno možné, teď ale užívám nejčastěji Ovi mapy a integrovanou šipku v systému. Jako záloha v terénu čeká GCLive a Handy Geocaching. Jinak jsem zkoušel GarminMobileXT, SmartComGPS, Locify...
  • 0

#12 Slamak76

Slamak76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 0:30

Nejčastěji na své N73 používám Smartcomgps+handygeocaching a jsem velmi spokojeny-měnit to nebudu:)
  • 0

#13 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 6:44

OVI mapy, HandyGeocaching (vyzkouším i Geocaching Live), OpenWIG. Chybí mi ale něco, co by ukládalo prošlou trasu.
  • 0

#14 EmbreOnyx

EmbreOnyx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 8:00

Vyzkousej SmartComGPS, ten uklada trasu nekolika zpusoby.
  • 0
HTC Desire S, c:Geo, WhereYou, Androzic, Locus, Nokie E52, Evolve GTraxx, GMobile XT, SmartComGPS, SmartGPX, HG Arcao edition, OpenWIG

#15 druzicka

druzicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 201 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 9:08

Z N6230i jsem presel na E51 a i kdyz jsme krom garmina vyzkousel vsechny zde jmenovane softiky porad u mne vyhrava Trekbuddy. Smartcom se bohuzel uz nejaky ten rok nevyviji. Jedine co se mi u nej libi je zoom a otoceni mapy. Trekbuddy jde porad ku predu, od verze 0.9.97 ma i moznost zaznamenavat fieldnotes treba, ale muze byt, ze jsem konzerva a na nic jineho si nechci zvykat, s Trekbuddym lovim temer tri roky jo a ukladat trasu taky umi.
  • 0

#16 ajne

ajne

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2010 - 13:28

Tak každý dle zvyku :) Když funguje, proč měnit? ;)
  • 0

#17 JVav

JVav

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2010 - 21:33

Ahoj, na Nokia N95 mi spolehlivě chodí pouze Geocache Navigator od Trimble. Bohužel je placený. Locify i Handy Geocaching mi při pokusu o připojení s interní GPS hlásí chybu. Na fóru jsem na to už kdysi u starších verzí upozorňoval autory, ale asi to není priorita. Na Nokia E52 ta samá verze Handy GC chodí bez problémů Locify bez úspěchu. Bohužel to, že nějaký program chodí na určitém telefonu jak z praku ještě neznamená, že na malinko jiném modelu bude fungovat taky. Je potřeba hledat a zkoušet. Jinak pro wherigo mi chodí OpenWig (release 344). Co se týká Garmin Mobile XT, chodí taky. Jen na starší N95 (ne ta s 8GBpaměti) má trochu problémy s volnou pamětí = před spuštěním je dobré vyčistit paměť vypnutím a zapnutím telefonu.
  • 0

#18 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 092 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 18:43

Kdysi jsem úspěšně testoval N95(8GB) s HandyGeocaching (před-Arcao).
  • 0

#19 kladina

kladina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2010 - 19:12

na symbianech bezi Tournavigator Professional - velky vyber map
nabizim SW na na samostatne SD karte. vice info zde
http://www.tournavig...se-predstavuje/

byl by zajem?
  • 0
at se dari

#20 konec-42173

konec-42173

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2010 - 19:17

Ja podle sipky nechodim a nikdy nechodil, staci mi podrobna mapa, bod kde jsem ja a bod kde je kes. Aspon se mi pak nestane, ze se prodiram kdejakym krovim, jak tady foru casto kaceri pisou, kdyz jdou za sipkou;)[/quote] Jak se jmenuje program který používáte? (kde je vidět pouze bod a moje poloha) předem díky za odpověď
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama