Přejít na obsah


Fotka

Žádost o přátelství přes profil geocaching.com ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 851 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 17:50

Onehdá jsem dostal od nějakého cachera (kterýho neznám) přes profil geocaching.com "žádost o přátelství"... Anglicky tak dobře neumím abych to úplně zgóml. Může mě někdo říct vo čem to je? Díky.
  • 0

#2 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 360 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 17:53

když se podivaš na "my friends" na profilu, tak ho tam budeš mit zobrazeneho. slouži to k rychlejšimu vyhledavani přatel
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 17:54

ssva napsal/a:
Onehdá jsem dostal od nějakého cachera (kterýho neznám) přes profil geocaching.com "žádost o přátelství"... Anglicky tak dobře neumím abych to úplně zgóml. Může mě někdo říct vo čem to je? Díky.

Mám to nějak vokecat a nebo rovnou napsat, že je to k hovn*?:D
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 18:00

zlicinaci: nejsem az toliko presvedcen, ze je to ku lejnu. Mam tam par lidi u kterych mam jednoznacny prehled o jejich poctech nalezu a navic kdyz nas jde vic, tak si malokdo pamatuje svuj aktualni stav a jedno podivani do "Friends" pres zalozku v Safari v iPhone mi to obratem prozradi. ;)
  • 0

#5 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 18:11

Myslím, že Zlicinaci přesně vystihli podstatu věci.....
  • 0

#6 Heulwen

Heulwen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 223 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 19:36

Tak pokud člověk touží očumovat něčí profil má to přes "My friends" o vypisování jména a dvě kliknutí rychlejší. A pokud se touží porovnávat v nálezech se skupinkou svých přátel, má to na "My Friends" pěkně vedle sebe. To je asi tak vše :-)
  • 0
Zvyšujeme obranyschopnost!

#7 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 20:18

jj sekce webu prakticky uplne zbytecna ... navic mam pocit, ze napriklad v polozce Hidden: to u stavovych obdelniku ukazuje naproste nesmysly. Pokud by byla nejaka moznost vytvaret virtualni tymy primo na geocaching.com, tak by to mozna melo nejaky vyznam.
  • 0

#8 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 20:26

Zase proti všem - mě se to líbí :P:p U hidden to nesmysly fakt neukazuje, alespoň co vidím já, ale odlovený tradičky se mě počítat nechce, jinak to snad nekecá... By člověk skoro řekl že je to nářek těch co tam nemají koho dát ... (VTIP proboha !! :D, řeknu to radši rovnou..) aby bylo jasno: taky nenávidím facebook a honění se za obřím friends listem :D... ale tohle mě nepřijde jako úplně hloupá fce toho webu. edit: ve WM sekci je to asi omylem ne ?
  • 0

#9 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 270 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 20:33

D@ve_cz napsal/a:
U hidden to nesmysly fakt neukazuje, alespoň co vidím já, ale odlovený tradičky se mě počítat nechce, jinak to snad nekecá...


Co ma spolecneho cislo u "Hidden" s odlovenyma tradickama? Nejak nechapu.
  • 0

#10 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2010 - 20:36

Samozdřejmě jen to že jsem dneska mimo a neumim číst :D A abych to neházel jen na sebe, tak taky to že ten první na kterýho jsem ve friendlistu kliknul má hidden leda kulový :D:D:D edit: nojo, faakt to nechodí .. a kdyby jste to sem nenapsali ani mě to nebude vadit :D .... who cares .. nějaký hidden, hlavně že je tam mám všechny hezky na hromádce ;).( friends samozdřejmě :P)
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 18:31

Sinuhet napsal/a:navic mam pocit, ze napriklad v polozce Hidden: to u stavovych obdelniku ukazuje naproste nesmysly.


Potvrzuji, ze kdyz tam mam i sam sebe, tak mi to ukazuje nula i presto, ze vlastni mam.
  • 0

#12 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 18:36

nevím proč ale od doby kdy si někoho přidáš do přátel tak se u něj ty založené neaktualizují
  • 0

#13 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 18:50

No tech chyb je vic, kdyz si clovek da treba 30ti denni trial PM od Garmina, tak to zase pise, ze se prodluzuje do 1/1/2001:

Garmin Free 30 Day Trial Premium Membership
Congratulations!
Your Groundspeak Premium Membership is now active until 1/1/0001.


  • 0

#14 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 18:59

Když už se tu diskutuje o seznamu přátel, tak taky nějaký ten řádek vyplodím. V současné podobě je to jen seznam bez žádné funkce, což je opravdu jen očumování, kdo kolik má keší. Ale dalo by se to využít daleko líp. Třeba zobrazení logů kamarádů úplně nahoře nad ostatními, aby se nemuselo hledat, jestli daný kamarád má keš odlovenu a jak se líbila... ale to bych asi chtěl moc:) A ty hidden nefungujou, což našve, musím hlídat notifikace, aby mi něčí keš neunikla;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#15 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:15

weri napsal/a:
Třeba zobrazení logů kamarádů úplně nahoře nad ostatními, aby se nemuselo hledat, jestli daný kamarád má keš odlovenu a jak se líbila... ale to bych asi chtěl moc:)

Ani ne. ;)
Geocaching VIP List
  • 0

#16 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:18

osvejda napsal/a:
Ani ne. ;)
Geocaching VIP List


Ale proč to nemůže být součástí základů GC.com? Koukám, že si dal někdo práci a naprogramoval pro to plugin pro FF... ale já jsem Operista:|
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#17 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2010 - 21:31

weri napsal/a:

osvejda napsal/a:
Ani ne. ;)
Geocaching VIP List


Ale proč to nemůže být součástí základů GC.com? Koukám, že si dal někdo práci a naprogramoval pro to plugin pro FF... ale já jsem Operista:|

jestli se nepletu tak je to skript pro greasemonkey, to by nějakým způsobem mělo chodit i v opeře
  • 0

#18 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 391 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2010 - 6:19

Ja mam v pratelich dane lidi, se kterymi obcas lovim. tj pak jen kliknu a mam jeho profil a muzu logovat kese podle nich. Jinak to nevyuzivam.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama