Přejít na obsah


Fotka

Kačeři na koloběžkách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
628 odpovědí na toto téma

#621 Bublinka24

Bublinka24

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 25 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2016 - 13:29

Tak taky rozšířím řady koloběžců ...... jsem včera objednala Kostku Twenty max, v sobotu si pro ni jedu .... škoda, koloběžkový event v září asi nestihnu, už tam mám jinou akci, ale nechám to otevřené, třeba to nakonec vyjde ;)

 

To Muzzles: jé, to by mě taky lákalo, tak kdyby byl zájem příští rok, klidně bych to zkusila  :rolleyes: 

 

To: Masa_cz:  Čertovku už mám skoro celou na kole (hlavně tu sázavskou část), ten zbytek si nechávám právě na koloběžku, JTJPT bych klidně zkusila i když určo asi ne na jeden zátah - jsem koloběžník-začátečník :)


  • 0

#622 krispel

krispel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2016 - 20:44

Halóóó, halóóó, všechny srdečně zveme první záříjovou sobotu na koloběžkový event GC6PWVD :)

Pokud by se chtěl někdo přidat, budu mít místo pro 1 - 2 spolujezdce (podle velikosti koloběžek). Oblast Letňany, Prosek, Kobylisy. V případě zájmu pište SZ.


  • 0

#623 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2016 - 20:24

to MiraH: BINGO - Yedoo Alloy Trexx - koukej na něj, na krasavce :P Uvidíme se 3.9. v Týnci?

Ahoj, gratuluji, je to krasavec. Nedávno jsem koukal na materiál, ty Al trubky se jim moc povedly a vůbec je to celý moc pěkný.

U mne přistála Mibo GT v černé barvě. 

Bohužel v Týnci se neuvidíme, jsou u nás závody a jedu pořádat :-) Ať se event a počasí vydaří. 

gt.jpg


  • 0

#624 Advidos

Advidos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2016 - 17:15

Tak jen hlásím, že přestože mě na FB lidi od řady Fun odrazovali, jsem moc spokojený. Už proběhlo několik lovů a baví mě to i bez kešek. :-)


  • 0

#625 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2016 - 19:36

Až budeš shánět ráfky s lepšími ložisky, vypadá to, že bych tu po pořízení nové kolobky, měl navíc na Hillku dvoukomorové ráfky, středy 100mm, kuličková ložiska,  20 a 16 palců. Případně by se našly i pláště :-)

 

Ať tě to baví víc a víc, doufám, že se někde potkáme.


  • 0

#626 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2016 - 17:24

Díky dceři a její šikovnosti dostala nová koloběžka ještěrky. A navíc mi vytvořila logo s koloběžkou, super :-)

 

Přiložené miniatury

  • jk1.jpg
  • jk2.jpg
  • k1.jpg
  • k2.jpg

  • 0

#627 Advidos

Advidos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 říjen 2016 - 8:00

:-) To je určitě Kickbike Cruise Max. Pro mě asi nejhezčí koloběžka. :)


  • 0

#628 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2018 - 20:05

Nějak nám to koloběžkové téma zkomírá... Přidám tedy jednu pozvánku na event 

 

6.7. 2018

Z Benatek do Mnichova - Kaceri na kolobezkach

 

https://coord.info/GC7QPPP


  • 0

#629 Camelopardalis

Camelopardalis

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2019 - 7:53

Tak já jsem se taky přidal. O víkendu jsem si dojel pro koloběžku Mibo Royal a jsem nad míru spokojený. 
První věc co jsem udělal bylo že jsem přendal cyklo držák na Oregona z kola na koloběžku a hned v neděli jsem vyrazil na kešky. 
Do města na keše úplně ideální. Nejlepší je že se kolobka dá složit a  když udělám smutný oči tak mě jí můžu vzít i do autobusu.

 

Právě luštím sérii 100 let ČAS a určitě ji budu chtít odjet na koloběžce. Kdyby se chtěl někdo přidat tak dejte vědět. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka