Přejít na obsah


Fotka

Kačeři na koloběžkách


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
628 odpovědí na toto téma

#541 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 7:45

Díky :). Trasu můžu doporučit už z Kralup - mmch je tam cyklomultina - jeli jsme na kolech, ale i pro koloběžky ideální.


  • 0

#542 Paja Jolanda family

Paja Jolanda family

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 11:26

Míro,  za mě Šumava ano, a oba termíny v pohodě. Ale lépe by se mi líbilo to září - nebude ještě taková zima :)


  • 0

#543 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 13:53

Po Praze a Poděbradech je na řadě ..... Lipno  :)

 

Zveme všechny druhou červencovou neděli na setkání v jižních Čechách GC5XKMZ

Listing jsem četla včera po publikaci, trochu jsem uvažovala se za vámi podívat a otestovat koloběžky, poslechnout si vaše hodnocení ( předloni jsem pokukovala po skládací Mibo, jenže juniorka  změnila názor a koloběžka by asi u nás nebyla moc využitá ), ale mám být k večeru o pěkný kus cesty dál.....a tak bych pořádně neměla nic ani z jednoho eventu a většinu dne trávila v autě. Proto zvítězila akce, kam jsem se přihlásila dřív. Koloběžky snad někdy příště.

PS: Víte, kdy budou v Bechyni tradiční závody koloběžek? To by pro vás mohla být dobrá zábava, i když proti začátkům před pár desetiletími je z toho hodně velká akce.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 17 červen 2015 - 13:54

  • 0

#544 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 771 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 17:07

:D no jo víme, závodníci mají zvláštní pitný režim  :D


  • 0

#545 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 17 červen 2015 - 19:22

 

 

Cannopy - asi zmatení informacemi - na event samozřejmě i bez koloběžky, sjezd na čemkoli nebo pokec na startu nebo v cíli, rád poznám, a nejen já, místní a pokecáme o krásách Šumavy. Ostrý (pokud oba myslíme Prsa matky boží) je fakt hezký, nevím kolikrát jsem tu byl, ale vím, že jednou jsem tu nebyl, 2011(snad, musel bych se podívat do deníčku) dole beze sněhu, nahoře (od Statečku to začínalo) odhadem 1,5 metru + návěje, navíc po oblevě to byl takový ledový kopec, že šel dát jen s mačkama, ty jsme s dcerou neměli a obrátili jsme to de fakto 15 metrů od prahu chaty, nešlo to ani obejít :-)

Teď v sobotu jedu Lipno, Vyšák zkratkou přes Rakousko a 4 tisícové vrcholy, to jsi asi neměl na mysli, že bys jel se mnou (tedy to samozřejmě můžeš) ale asi bys to nekomentoval jako pohodovou trasu :-))

 

Cannopy - trasa Sedlo - Zelená je zvolena právě pro svoji pohodovou (ne)náročnost, jen bude třeba před startem zkontrolovat brzdy :-)

 

 

 

 

No, skutečně zmatení informaci: Nepochopil jsem, že tuto akci (sjezd ze Špičáckého sedla na Zelenou) chceš pojmout jako event; nikde to tam explicitně nepíšeš, tak jsem myslel, že chceš jet sólo a jen zveš k účasti případné další jednotlivce.  :) 
Pokud nám tu tedy uděláš event, rád se zúčastním. Těším se a přimlouvám se spíše za dřívější z obou termínů. 

Jinak vidím, že nosím dříví do lesa a svoje rady si příště pokorně nechám pro sebe: Podíval jsem se na některá fota ve tvém geoprofilu a je zřejmé, že na Šumavě se vyznáš excelentně a máš ji prošláplou (proježděnou) křížem krážem.  ;)


  • 0

#546 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 9:43

Ač jsme původně nechtěly ... touha mít lipeňácký motiv na CWG byla silnější a budou i kolečka  ;)

 

9f1be98f-605a-435f-a9e9-23f242aa81a2.jpg


Tento příspěvek byl upraven od Mukina: 18 červen 2015 - 21:26

  • 3

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#547 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 11:08

Moc se mi líbí!


  • 0

#548 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 13:08

zvedavka - Bechyni nevím, není to zatím ani na webu (nebo jsem nenašel) bývá to kolem 25.7 tak snad taky letos.

 

Canoppy - klidně raď, je spousta kopců kde jsem nebyl a není nad radu místních, s Ostrým jsi se jen trefil na kopec, kde jsem byl několikrát (nebyl jednou)  :huh: Doufám, že se potkáme a pokecáme (třeba jsem ještě nebyl na rozhledně na Špičáku, a to jsem byl kolem nejmíň 10x, ale prostě nebyl čas :()

 

All - event na Šumavě bude v září tedy na 90% v termínu 19.9.

  • 1. - do konce září funguje půjčovna koloběžek na Sedle (kdo bude chtít využít), koloběžky lze vrátit v cíli na Zelené v hotelu Zach
  • 2. - shodou okolností (nevěděl jsem o tom) potkáme po cestě jednu původně neplánovanou atrakci (kdo ví nebo tuší - třeba Canoppy - nebude napovídat ani naznačovat :))
  • 3. - do říjnového termínu se mi nacpala jiná akce

Mukina, Paja Jolanda - šance na moji účast na eventu na Lipně se zvýšila z 0% na 10% tak to už můžu pomalu plánovat :D


  • 1

#549 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 21:34

Moc se mi líbí!

 

Díky, povedlo se  :)

 

 

... šance na moji účast na eventu na Lipně se zvýšila z 0% na 10% tak to už můžu pomalu plánovat :D

 

Z 0% na 10%? No to už ti dávám stranou kolečko a budeme se těšit  :P

 

Jinak k tomu šumavskýmu eventu - pokud budeš chtít spojit síly na listing - jsem ti plně k dispozici, stačí napsat e-mail nebo tak něco  ;)


  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#550 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 18 červen 2015 - 21:49

Jinak k tomu šumavskýmu eventu - pokud budeš chtít spojit síly na listing - jsem ti plně k dispozici, stačí napsat e-mail nebo tak něco  ;)

Tak s tímhle tak nějak docela počítám :-) Ozvu se včas přes mail nebo SZ.


  • 0

#551 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 20 červen 2015 - 20:29

CWG jsou opravdu povedený  ;) GC5XKMZ

 

76156303-1407-48c3-9bc7-e0573147981e_l.j


  • 1

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#552 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2015 - 9:07

... k těm výletům, objevila jsem v práci sešitek tipů na cyklovýlety po Středočeském kraji, ale něco by se dalo použít i pro koloběžky :).

Taky se mi moc líbila trasa Beroun - Srbsko (až na ty davy), Beroun - Nižbor a v plánu mám projet celou cestu z Prahy do Berouna. Jen těch volných víkendů by mohlo být víc!


  • 0

#553 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 21 červen 2015 - 12:01

Beroun - Dobřichovice - Zbraslav a pak po A2 směr centrum mám taky v plánu - je to dlouhý a má to krásný výškový profil  :P


  • 0

Garmin Dakota 10  :ph34r: 

C:geo - Huawei P8 Lite

 

#554 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 7:16

CWG - nádhera

 

trasu Barrandov, Zbraslav, Karlštejn, Srbsko-ALcazar jsem letos jel. Je to opravdu hezké, zvlášť když se sem tam vyleze ještě na vyhlídky kolem (není podmínka). Akorát je místama dost lidí.


  • 0

#555 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 12:46

JJ, třeba vyhlídka z Alkazaru :)


  • 0

#556 Canoppy1

Canoppy1

    Canoppy

  • Members
  • PipPipPip
  • 273 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2015 - 15:33

Také jsem to jel (ne tedy na kolobce, ale na skládačce), ale jen z Berouna do Dobřichovic (a zpět), kde byl cílem výletu minipivovar. :-) Krásná, nenáročná trasa.

A koukám, že jsem si ještě nezalogoval účast na Lipenském setkání; jdu to napravit. :-)

 


  • 0

#557 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 24 červen 2015 - 12:15

prave som nasiel tuto skladaciu kolobezku:

http://www.decathlon...id_8329371.html

 

Mate s nou niekto nejake skusenosti?


  • 0

#558 Zverinec

Zverinec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 163 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2015 - 6:32

Zkušenosti nemám - jen děti měly trochu menší městskou koloběžku a třeba na zámkové dlažbě mne z ní brněla zápěstí...


  • 0

#559 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 12 červenec 2015 - 20:19

Zkušenosti nemám - jen děti měly trochu menší městskou koloběžku a třeba na zámkové dlažbě mne z ní brněla zápěstí...

"Malou" skládačku máme doma taky (micro black, takže 12 cm kolečka). Ano na dlažbě to na ní drnčí do zápěstí, a vůbec... ale říkám si, že to jsme my dospělí pěkně rozmazlení, když vidím, co malé děti dokážou na hliníkových skládačkách v jakékoliv terénu... Zrovna minulý týden jsem koukal na jednoho asi osmiletého chlapečka jak sjíždí z kopce po dlažbe, ležérně přibržďuje jednou nohou, řidítka jednoruč a k tomu přikusuje koláč...

 

Jinak ta TOWN 9 EF by tak drnčet nemusela, bo trochu tlumení má... Nebude moc na dlouhé cesty...


  • 0

#560 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2015 - 10:03

na slovensku je aktualne vypredana (a ani v skladoch jej niet), takze bude az za par tyzdnov. odskusal som si testovaciu na predajni, kedze to je ale rovna podlaha tak som vela nezistil, ale skladanie vyzeralo byt super, tiez dobre drzi zlozena. Rucna brzda aj napriek horsej recenzii brzdila dost dobre (uvidime ako casom).

Tak ak sa nenajde nic lepsie tak o par tyzdnov by som ju mal mat a mozem potom napisat aj nieco viac.

 

//edit

 

Kolobezku chcem pouzivat len ako mestske priblizovadlo, kedze od kesky ku keske to je niekedy peso na trosku dlhsie :)

Takze mimo mesta a na dlhsie trasy pouzivana ani nebude.

S bicyklom byvaju problemy vo vlakoch a v mhd, takze verim ze kolobezka bude fajn a ze posluzi na to na co ju chcem.


Tento příspěvek byl upraven od caesar1987: 22 červenec 2015 - 14:55

  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama