Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#321 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:36

Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................
  • 0
Vložený obrázek

#322 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:37

Co kdybyste se laskavě zklidnili!
  • 0

#323 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:39

Slavek_CZ napsal/a:
Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....


Tak to jsi tedy dobytek.
  • 0

#324 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:40

Svůj názor jsem řekl, dle mého nemá žádnou váhu na tomto foru, ale mlčet jsem nechtěl, za názorem na tuto sérii si stojím, víc se vyjadřovat nemíním, jak myslíš Pepo, víc k tomu nemám co říct a vyjadřovat se nebudu
  • 0
Vložený obrázek

#325 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:42

Slavek_CZ napsal/a:
Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................


no tak tohle je asi tak vrchol cele diskuze a ukazka kam kazda diskuze nakonec smeruje :(... diky bohu ze nemusim potkavat lidi jako jsi ty... problem 3,14ca je proti tvym prispevkum prkotina
  • 0

brundi
 


#326 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:43

Začíná další dějství svaté války.

Copyscape Plagiarism Checker Report: Listing of a cache contains text similar to a text of web page "Tajemství vedomí" (www.revprirody.cz/data/0906/vedomi.htm). Details: (visit link) (tinyurl.com/2f8suc9)

Má pravdu, ale že s ní jako na potvoru vyleze až tady? Prostředky světí účel?
  • 0

#327 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:43

Slavek_CZ napsal/a: víc k tomu nemám co říct a vyjadřovat se nebudu

dekujeme ;) cau :)
  • 0

#328 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:44

Ach jo.
  • 0

#329 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:45

Slavek_CZ napsal/a:
Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....


Ano, tak ted muzou byt vsichni v tvem okrese velmi spokojeni. Jakmile se tam zacnou ztracet kese, vsem bude jasne, jaky "za cistotu v GC bojucici" kacer to udelal.
  • 0

#330 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:46

PaWcz napsal/a:
Začíná další dějství svaté války.

Copyscape Plagiarism Checker Report: Listing of a cache contains text similar to a text of web page "Tajemství vedomí" (www.revprirody.cz/data/0906/vedomi.htm). Details: (visit link) (tinyurl.com/2f8suc9)

Má pravdu, ale že s ní jako na potvoru vyleze až tady? Prostředky světí účel?

Osobně jsem pro. Třeba konečně zmizí všechny geocache, které porušují autorská práva. ;] Takže tu zas bude několik málo kousků.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#331 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:48

honny napsal/a:

PaWcz napsal/a:
Začíná další dějství svaté války.

Copyscape Plagiarism Checker Report: Listing of a cache contains text similar to a text of web page "Tajemství vedomí" (www.revprirody.cz/data/0906/vedomi.htm). Details: (visit link) (tinyurl.com/2f8suc9)

Má pravdu, ale že s ní jako na potvoru vyleze až tady? Prostředky světí účel?

Osobně jsem pro. Třeba konečně zmizí všechny geocache, které porušují autorská práva. ;] Takže tu zas bude několik málo kousků.

Já taky, přesně jsem to čekal, že u takového množství listingů to musí být Copy/Paste :D.
  • 0
Vložený obrázek

#332 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:50

Tomaaas napsal/a:

honny napsal/a:

PaWcz napsal/a:
Začíná další dějství svaté války.

Copyscape Plagiarism Checker Report: Listing of a cache contains text similar to a text of web page "Tajemství vedomí" (www.revprirody.cz/data/0906/vedomi.htm). Details: (visit link) (tinyurl.com/2f8suc9)

Má pravdu, ale že s ní jako na potvoru vyleze až tady? Prostředky světí účel?

Osobně jsem pro. Třeba konečně zmizí všechny geocache, které porušují autorská práva. ;] Takže tu zas bude několik málo kousků.

Já taky, přesně jsem to čekal, že u takového množství listingů to musí být Copy/Paste :D.



Ano, muzes s tou kontrolou pravosti textu zacit treba u earthkesi.
  • 0

#333 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:51

[quote]honny napsal/a:
Osobně jsem pro. Třeba konečně zmizí všechny geocache, které porušují autorská práva. ;] Takže tu zas bude několik málo kousků.

Nebo se dockame listingu typu:

Rychla keska, BYOP.

:D
  • 0

#334 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:52

Tomaaas napsal/a:
Já taky, přesně jsem to čekal, že u takového množství listingů to musí být Copy/Paste :D.


No jo, v ČR je 17 500 kešulí, z toho množství listingů je jich Copy / Paste docela podstatná část. Další věc, na kterou provokativní série trefně poukazuje :)
  • 0

#335 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:54

Hele K-lorde, proč nezaložíš stejnou serii cachí u Denveru v USA, schválně, jestli si vůbec publikují, Já si tipuju že na 100% utřeš, co Ty?
  • 0
Vložený obrázek

#336 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 21:58

Tak mě to připadá že tady akorát spousta lidí brečí že si to nestihli odlovit. Já osobně jsem očekával, že to je jen provokace a dočasná záležitost a že to brzo půjde do archyvu. Očekával jsem to ale od autora. Jen tak na okraj. Už vystoupil autor z anonymity?
  • 0

#337 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:00

i mne prijde ze ze Slavka cisi jen cira zavist... ;) jak by potom jako zastance mravni cistoty mohl byt vulgarni a dokonce vyhrozovat svym 105kilovym nasilim:D
  • 0

brundi
 


#338 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:03

Nic proti....Poslanecká sněmovna hadr:D:D.
  • 0
Vložený obrázek

#339 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:04

Slavek_CZ napsal/a:
Hele K-lorde, proč nezaložíš stejnou serii cachí u Denveru v USA, schválně, jestli si vůbec publikují, Já si tipuju že na 100% utřeš, co Ty?


ok
1) kdyz jsem ten obrazec ukazal kamosovi kacerovi, prohodil na to pekny obrazek a co to ma predstavovat? Pak se divil, proc se te jeho otazce tak smeju. :D:D:D

2) Jsem zasadnim odporcem serii, ktere owner nasledne neni schopen udrzovat. Muj pobyt tady neni trvaly ani nijak jinak vyrazne dlouhodoby.

3) Kouknul si se kolik kesi je v Denveru? Asi ne. Tady opravdu zadny obrazec neudelas. Spis bys z tech kesi tady mohl udelat obrazec jaky bys chtel. Ta koncentrace kesi je tu obravdu vysoka. Mimo mesto je problem s vlastnictvim pozemku - jak muzes videt, kese na vychod od Denveru jsou prevazne u cest, vyjimecne mimo ne. Na zapade se nachazi Narodni park Rocky mountains - v N. P. jsou fyzicke kese zakazany. Nicmene netvrdim, ze by byl nejaky zasadni problem nejakou vhodnou lokalitu najit.



Fakt si myslim, ze by to tu nebyl problem (viz bod 1). Paklize by se nekdo neozval lokalnimu reviewerovi z Cech a nevysvetlil co to znamena.
  • 0

#340 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:05

Tome, mě Ti poslanci ještě přijdou jako "výkvět" národa :D:D:D
  • 0
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama