Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#341 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:08

Tomaaas napsal/a:
Nic proti....Poslanecká sněmovna hadr:D:D.


No jo, je to tady spíš takové zaDUMAné - inu to je ta široká slovanská duše :D
  • 0

#342 Bohemian reviewer

Bohemian reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:31

k-lord: Tak co vam potom tak dlouho trvalo, ze to chcete archivovat az po tolika nalezech?

Nebyl jsem v době publikace v Čechách, takže jsem nemohl reagovat rychleji. Po návratu jsem si to musel nejdříve srovnat v hlavě a nereagovat s horkou hlavou.

Subzero: Jestli už na to nejsi starý...

Nebo moc mladý. Tohle s věkem nemá co dělat.

sprostý není ten kdo sprotstě "kreslí"


Namaluju hákový kříž a budeš zavřenej ty kvůli tomu, že si to představuješ?

Citecka: Proč proboha jste vůbec tu pindu pustili?

Protože to se předem poznat nedá. K tomu proč byly publikovány ty problematické se vyjadřovat nemohu, neboť jsem je neschvaloval. A proč to nebylo archivováno hned taky ne, neboť jak víš, tak jsem tu nebyl.

Ke zbytku se nehodlám vyjadřovat, neboť bych se musel opakovat.
  • 0

#343 MaK_cz

MaK_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 262 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:36

Jen k tý archyvaci. Já bych archyvoval jen ty čtyři uprostřed a byl by klid. Edit: spokojeni?
  • 0

#344 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:37

Slavek_CZ napsal/a:
Tome, mě Ti poslanci ještě přijdou jako "výkvět" národa :D:D:D


Ti nahoře zcela vystihují mentalitu našeho českého národa. Ovšem aby si hráli sobě na ruku, musí jich být víc, na víc místech.

V poměrech geocachingu jsou naši "mocipáni" policajtem, soudcem i katem zároveň. Můžeme se o tom přít, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat.

Je to tady samý mravokárce, ale ti skuteční svůj skutečný nick nepoužijí.. a jdou s tím příkladem hned i reviewři, svoji nezastíranou anonymitou, tím u mne hluboce propadli... Činnost reviewra byla původně čestná funkce kdy ze svého středu vybrali zúčastnění toho nejlepšího, ke kterému měli důvěru, respekt, uznání. Dnes mi to přijde tak, že si "bratrstvo kočičí pracky" vybere mezi sebou někoho, kdo bude hlavně po vůli Groundspeeku, a ten jim z celé vděčnosti poleze do řitního otvoru ještě dřív, než vnikne reálný problém.

Už jsem na toto téma nechtěl reagoavat, ale postoj reviewrů je opravdu zarážející. V čem v tomto konrkétním případě ta daná která jednotlivá keš porušuje pravidlo aby nemohla na místě být ? V čem je to konkrétně v rozporu s guidelines ? Že jsou ty keše vedle oblasti kde je to samá šlapka ? Nebo s tím, že se nejedná o krabku pohozenou v městě na smeťáku ? Nebo tím, že mají návštěvnost ? Blbosti schvalujete a tvrdíte, že s tím nemůžete nic dělat... a tady....Máte právo vůbec moralizovat, zkoumat piktogramy ??? Jakým právem šikanujete toho kdo tu sérii zakládal a ostaním kazíte zábavu ? O víkendu jsem chtěl na danou sérii jet, teď můžu jet tak leda do 3,14či.... Vím že reaguji ostře, ale opravdu mi to nedá..
  • 0

#345 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:39

MaK_cz napsal/a:
Jen k tý archyvaci. Já bych archivoval jen ty čtyři uprostřed a byl by klid.


To je asi nejrozumejsi napad, co tu v cele diskuzi zatim zaznel. Kdyz uz se revieweri rozhodnou to archivovat, myslim si ze nemusi hned celou serii, ale jen par kesi a tim fakticky ten obrazec zmenit. :):) Jeste by to slo i tak, ze by owner nebo nekdo jiny opublikova jeste dve kese v prostoru tech dvou trojuhelniku. Tim by taky zanikl.
  • 0

#346 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:45

MaK_cz napsal/a:
Jen k tý archyvaci.


ano, ty čtyři uprostřed je jednoznačně nejlepší archYvovat s tvrdým :D
  • 0

#347 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:54

A tohle je taky stejný.... zakáže někdo tuhle skupinu pro to, že má ve znaku kosočtverec? a pohoršuje nás? zajímavý, že ty cd JSOU NA NORMÁLNÍCH OBCHODECH vystaveny i očím dětí.. a nikdo to neřeší.

Vložený obrázek
  • 0

#348 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 22:56

o půlnoci mám pro vás překvapení a pak jdu spát ;) 0:00 - máte to tu ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#349 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:00

Slavek_CZ napsal/a:
Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................


Tak beru zpět tvrzení o nejsmutnějším výroku tohoto vlákna, tohle je ještě o několik řádů dále.:(

Na druhou stranu - je dobré vědět, jaké jsou nutné předpoklady pro to, být moderátorem regionálního subfóra. ;)
  • 0
Retired slowcacher

#350 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:02

wmh napsal/a:

Slavek_CZ napsal/a:
Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................


Tak beru zpět tvrzení o nejsmutnějším výroku tohoto vlákna, tohle je ještě o několik řádů dále.:(

Na druhou stranu - je dobré vědět, jaké jsou nutné předpoklady pro to, být moderátorem regionálního subfóra. ;)


Promin, ale proč se nemůžu bránit, když mi někdo vyhrožuje zmlácením, musím být sticha a schovat se do koutku? Kde je logika celého toho výroku prosím?

Pro ty co mají problém sledovat vlákno, bránil jsme se tomuto výroku: Eda píše: "Potkat te pri tom, tak dostanes takovou nakladacku, ze uz si neodlovis nic s terenem >1"
  • 0
Vložený obrázek

#351 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:10

Slavek_CZ napsal/a:
... proti mím 105 kg ...

Treba se wmh ohradil proti Tvymu znasilnovani pravopysu. Jinak myslim, ze vyhrozovanim niceni kesi jsi tady zacal Ty - coz byla opravdu myslenka hodna nasledovani. Dal to asi nemusime rozebirat.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#352 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:12

:-) To mě nenapadlo, holt jinej oddíl i jako y :-) beru to jako mazání hanlivého nápisu na omítce domu - pubertální výlevy půjdou dolů
  • 0
Vložený obrázek

#353 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:14

Slavek_CZ napsal/a:
:-) To ěm nenapdlo, holt jinej oddíl :-)

Mozna min chlastej, kdyz pises. ;)
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#354 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:15

Kšááááá, už jsme si to upravil :-))))))
  • 0
Vložený obrázek

#355 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:15

Vložený obrázek


  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#356 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 171 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:16

Slavek_CZ napsal/a:

wmh napsal/a:

Slavek_CZ napsal/a:
Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................


Tak beru zpět tvrzení o nejsmutnějším výroku tohoto vlákna, tohle je ještě o několik řádů dále.:(

Na druhou stranu - je dobré vědět, jaké jsou nutné předpoklady pro to, být moderátorem regionálního subfóra. ;)


Promin, ale proč se nemůžu bránit, když mi někdo vyhrožuje zmlácením, musím být sticha a schovat se do koutku? Kde je logika celého toho výroku prosím?

Pro ty co mají problém sledovat vlákno, bránil jsme se tomuto výroku: Eda píše: "Potkat te pri tom, tak dostanes takovou nakladacku, ze uz si neodlovis nic s terenem >1"

Násilí nikam nevede (Ať je to krádež krabiček nebo vyhrožování zmlácením.).
Zkuste si uvědomit, že se tady jedná jen o hru. Samozřejmě ji každý bere po svém, ale netřeba si kvůli tomu rozbíjet kokosy. A na různost názorů jsme snad všichni zvyklí i z jiných oblastí života.
  • 0

#357 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 667 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:27

Slavek_CZ napsal/a:

wmh napsal/a:

Slavek_CZ napsal/a:
Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................


Tak beru zpět tvrzení o nejsmutnějším výroku tohoto vlákna, tohle je ještě o několik řádů dále.:(

Na druhou stranu - je dobré vědět, jaké jsou nutné předpoklady pro to, být moderátorem regionálního subfóra. ;)


Promin, ale proč se nemůžu bránit, když mi někdo vyhrožuje zmlácením, musím být sticha a schovat se do koutku? Kde je logika celého toho výroku prosím?

Pro ty co mají problém sledovat vlákno, bránil jsme se tomuto výroku: Eda píše: "Potkat te pri tom, tak dostanes takovou nakladacku, ze uz si neodlovis nic s terenem >1"


Dobrá, ještě se k tomu vrátím:

Kdybych byl hubenej pražák, asi bych to bral pod svým příspěvkem osobně, není holt nic jednoduššího než "quotování" v příslušné odpovědi - obzvlášť ve flejm vlákně, kde příspěvky rostou jak houby po dešti;)
Naštěstí nejsem a tak se (snad) nemusím bát přijet si zakešovat do lesů na žďársko;)

A obecně:
Jenom mi přišlo, že moderátor (byť jiného vlákna) by měl být trochu nad věcí a zdržet se :
a ) takových (přinejmenším laciných) odpovědí (ve stylu - ty mi dáš do huby, já ti dám do huby)
b ) proklamací o osobním rušení cizích keší (byť se ti ten úmysl může zdát jediný správný).

Toť vše a přeji všem dobrou noc, rušenou maximálně pípáním notifikací.
  • 0
Retired slowcacher

#358 Slavek_CZ

Slavek_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:31

Já nepsal, že ho chci zbít, to si "vyprošuji", já jen napsal, že předpokládám, poté co by mě viděl naživo, že by ho ty choutky přešli a tomu věřím, nebyl by první, někteří spoluobčané tmavší pleti by mohli vyprávět :-)))))
  • 0
Vložený obrázek

#359 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:34

Slavek_CZ napsal/a:
Já nepsal, že ho chci zbít, to si "vyprošuji", já jen napsal, že předpokládám, poté co by mě viděl naživo, že by ho ty choutky přešli a tomu věřím, nebyl by první, někteří spoluobčané tmavší pleti by mohli vyprávět :-)))))

Hruza... Asi jsi chodil do posilovny vic nez ja... A i misto skoly... :|

A neboj, nic by me nepreslo... nejaky kilogramy nejsou vsechno... ;)
  • 0

#360 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:37

Tak jsem si pročetl (skoro) celé vlákno a dám pár svých názorů. Sérii mám odlovenou a bylo to výborný lov. Jen to tam bylo trochu zarostlý (ale geodálnice nás zachraňovaly) a taky celkem vlhko, ale to se dalo čekat. Jinak opravdu nezapomenutelný zážitek. Tvar nekomentuju. U nás to každý zná a v zahraničí stejně neví, o co jde. A já mám na své tiskárně hned 3 tyto znaky nad sebou a nijak mě to nepohoršuje (vlastně jsem si toho ani nevšiml, dokud jsem nečetl toto vlákno). Listingy celou sérii jen doplňují a tím vzniká velmi dobrá recese. Jestli bude série archivována záleží jen na rew, ale doufám, že nakonec zvítězí selský rozum. Spíš mě překvapuje publikace listingu Anal B (a toho druhého). To že byl později změněn je už něco jiného, protože tento listing neměl projít publikací. Sice jsem se u čtení dobře bavil, ale to neznamená, že to budu dávat do světa. P.S. NEjsem puritán a NEkreslím 3,14či po zdech.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama