Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#361 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:40

Demkes3 napsal/a:
... (ale geodálnice nás zachraňovali)

dalsi :|
  • 0

#362 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2010 - 23:44

Tak jsem si myslel ze díky naší přízni si píča vydobila své místo na slunci, ale zdá se že bude opět zahnána na mizerně opravené fasády domů (za drahé peníze získané z fondů pro regionální rozvoj EU).

Argumentace "je to dobré pro děti?" je stejně debilní jako když se novináři snaží rozcupovat řidiče co srazil kočárek který do vozovky natlačila mamina co se rozhlídla až když to ubohý dítě bylo metr ve vozovce.

Reviewři mají nezavidění hodnou pozici. Jednou ty kešky pustili, pak dvě poslal nějaký Frantík do archivu a teď je asi donutili celou tu maškarádu ukončit. Celé to ale drhne. Už jen kvůli tomu že disable dal někdo jiný než ten kdo kešky publikoval. Pánové, nebudte trapní jako PČR. Jestli chcete/musíte střílet ostrými tak tak učinte bez varování a nekompromisně!

Přestože mě a Evu owner svou serií pobavil, tak si nemohu pomoct a musím konstatovat že je to sráč. Když už chci provokovat tak pod svou identitou. Založit si pro tento účel nový nick je ubohost. Obvzlášt když to vypadá že všichni místní moc dobře vědí kdo to byl... Pokud nějaká provokace nestojí za to abych se pod ni podepsal vlastním jménem, tak pravděpodobně stojí za piču!

Je tu ještě někdo koho jsem neurazil? Jo! Ale nebudu to přehánět protože se bojím, že by mi přišel rozbít hubu. Sice jsem větší a těžší, ale on je možná mrštnější a krom toho jsme se ho dotkli už se skoro týdením předstihem. :P

Takže jděte všichni do píči, dřív než nám ji zaarchivují! :D
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#363 Anupev

Anupev

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 597 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 2:59

Tahle diskuze je fakt už na hlavu. Nemám odloveny tisíce keší, neprojel jsem republiku, jsem dá se říct "stín u zdí Vyšehradu" (kosočtverec jsem na ní neviděl,zatím akorát myš),takže jsem jen další "bídný pražák", ale souhlasím s tím, že se to mělo nechat ležet a běžet. Pokud jde o archivaci - je to věc "klanu Revs",ale když už něco chtěli dělat, měli to v rámci svých možností udělat když ne hned, tak po té kauze s francouzským R. a řídit se při tom pravidly GS - protože ty jsou v tomto ohledu jediné 100% závazné. (to uzná každý) Nikdo by si neměl vytvářet svá dodatečná pravidla.(neosočuji,konstatuji) Kritikové vs. zastánci - buď se mi série z rozličných důvodů líbí, nebo nelíbí...když líbí, odlovím, když ne, ignoruji ji. Prosté. Když se chci vyjádřit,tak hledím na to,aby má reakce nebyla pomalu víc kontroverzní,než celý obrazec, o kterém se zde diskutuje. Taky občas prohlásím,že kdybych narazil na vandala-je jedno jestli kačera,nebo mudlu,jak zlomyslně ničí keš,asi bych měl taky nutkání si to s ním vyříkat. Rozhodně mi nepřijde jako dobrý nápad je fyzicky ničit. Od toho je archivace a R. - každá jiná reakce mi přijde nepředložená a opět-skoro horší,než celý obrazec. Kačerstvo by se mohlo zamyslet, co tady vlastně "soudí" - zda obrazec, nebo zde už jen ventilují svoje "démony". Pokud chci něco řešit s konkrétním rev., slušně mu napíšu soukromou zprávu, popř.pokud se mi jeho reakce zdá "neadekvátní", dám to do diskuze s ostatními rev.,popř. to i "hnal dále",ale rovnou ho pranýřovat...tím stejně nic nezměníte. Váhu mají klidně předložené argumenty, ne pokus o lynčování na fóru. Reviewer je jen člověk a může mít chyby,ale o všem se dá mluvit slušně,ne? Možná,že se najde někdo,kdo ve mně najde vděčné téma k popichování,ale mě už docela mrzí, jak tady ten bolák na fóru hnisá a hnisá... není čas na ATB léčbu? P.S. Taky nejsem svatý, ale už mi to přijde jako téma hodné dalšího nepitvání...fakt jak se už říká-je to na palici:-)
  • 0
Každá keš je stupněm ke kačerově posmrtné blaženosti.

#364 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 6:14

Autacek napsal/a:
Je to tady samý mravokárce, ale ti skuteční svůj skutečný nick nepoužijí.. a jdou s tím příkladem hned i reviewři, svoji nezastíranou anonymitou, tím u mne hluboce propadli... Činnost reviewra byla původně čestná funkce kdy ze svého středu vybrali zúčastnění toho nejlepšího, ke kterému měli důvěru, respekt, uznání. Dnes mi to přijde tak, že si "bratrstvo kočičí pracky" vybere mezi sebou někoho, kdo bude hlavně po vůli Groundspeeku, a ten jim z celé vděčnosti poleze do řitního otvoru ještě dřív, než vnikne reálný problém...

Auťáček nostalgicky vzpomíná na Haggaea.:D:D:D To jsou mi teda po ránu věci.
Přátelé, já nevím, na co si to tu všichni hrajeme, ale Pussy Licker si musí mnout ruce, protože takovýhle úspěch asi ani nečekal.:(
  • 0

#365 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 6:16

Slavek_CZ napsal/a:
Já nepsal, že ho chci zbít, to si "vyprošuji", já jen napsal, že předpokládám, poté co by mě viděl naživo, že by ho ty choutky přešli a tomu věřím, nebyl by první, někteří spoluobčané tmavší pleti by mohli vyprávět :-)))))


tak tohle mi neda...neco o tve inteligenci jsem si zacal myslet uz po procteni prvnich tvych prispevku vcetne pravopisu, o socialni inteligenci pak po argumentaci stylem "stovce kaceru se to libi, ale MNE ne, tak to znicim, protoze ja jsem tu zakon", a tento tvuj prispevek mne presvedcil, ze jsem si myslel dobre... tyhle rasisticky drsnaky, a upozornuji ze ze vsech stran, povazuju za nejvetsi ubozaky lecici si komplex svy vlastni malosti
Btw... Choutky preslY... porad se ti to tam plete...
  • 0

brundi
 


#366 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 435 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 6:40

Tedy pánové, fascinuje mne, jak dlouho tohle téma některým vydrží a jaké vášně to vzbuzuje. Sérii považuju za trapnou a prvoplánovou pubertální provokaci ale když sleduju reakce některých zdejších diskutérů, tak čím dál víc začínám autorovi série fandit. Pořád je mi totiž milejší puberťák vystrkující na veřejnosti holou (_!_) aby se bavil pobouřenými reakcemi než lidé snažící se ve svém okolí potlačit vše co se jim nelíbí a v ideálním případě donutit úřady aby takové věci zakázaly. Anebo lidé ochotní takovou věc jít osobně zničit i kdyby drtivé většině ostatních nevadila (doufám, že tohle

Ano nejsem a dal bych si tu práci ty cache z míst sundat, a nestydím se za svůj postoj....

bylo proneseno ve stavu přechodného pominutí smyslů v afektu)
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#367 petelik

petelik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:03

Jen (opet) par poznamek .. Nejsa politolog, ani sociolog, je pro me prekvapive zjisteni, ze je-li v demokracii v makromeritku zrejma tendence utahovani sroubu, neomylne se zacne projevovat i na nizsich urovnich. V totalite funguje spise opacne, to uz jsme (nekteri) zazili. Hrajeme hru. Hra ma pravidla (neprekrocitelna) - ta evidentne nejsou podkrusnohorskou serii generujici obrazec na mape porusena. Domnivam se, ze pokud nekdo neni s pravidly teto hry ztotoznen, nemel by hru asi hrat, event. ma moznost vytvorit hru svoji. Jiste by ale nemel vytvaret dalsi, vice omezujici pravidla - pak hra s lokalne modifikovanymi pravidly prestava byt hrou celosvetovou. Hlava mi nebere jeste jednu vec: pravidla hlidaji stejne skoleni a stejne zodpovedni revieweri. Neznam jejich vnitrni pravidla, dovolim si tedy spekulovat, ze schvalenim cache osvedcuje ten ktery reviewer, ze je cache v souladu s pravidly a defacto je v tomto smeru i zodpovedny. Jen a pouze majiteli-provozovateli hry, ktery pravidla stanovil. Zahledl jsme zde pri svych sporadickych navstevach radu anket. Prosim provozovatele: udelejte rychlou a jednoduchou anketu o teto serii, napr.: zachovat; modifikovat; archivovat; je mi to fuk. Dekuju Pro zajimavost (zdroj wikipedia) Při rekonstrukci hradu Pernštejn byly odhaleny symboly vulvy, které spadají do 16. století. Symbol se objevil i v divadelní hře Milana Kundery Ptákovina. V něm jistý učitel namaluje symbol na tabuli. Vážně se vyšetřuje, kdo je autorem. Divadelní hra je snahou ukázat absurditu režimu. V cimrmanovské hře Akt vystupuje sexuolog Josef Turnovský, který je během hry nachytán, jak si z dlouhé chvíle kreslí do bloku kosočtverce. Symbol se objevil v několika českých filmech, například v Kulovém blesku, Ještě větší blbec, než jsme doufali, Bony a klid či Bylo nás pět, také ve filmu Tomáše Vorla Gympl, také na plakátu filmu Don Gio. Symbol kosočtverce s čárkou je i námětem jedné detektivní povídky Josefa Škvoreckého z knihy Smutek poručíka Borůvky; symbol je zde dokonce klíčem k řešení případu. Píseň Vladimíra Merty Inkoustovou tužkou v památníku obsahuje slova Koupili jsme vínko, srolovali koberce, kreslili si do čítanek kosočtverce. T. R. Field napsal básnickou sbírku Kosočtverce na ohradách ....
  • 0

#368 Novaci_KH

Novaci_KH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:06

fremen.cz napsal/a:
o půlnoci mám pro vás překvapení a pak jdu spát ;)

0:00 - máte to tu ;)


#1 - 29.jsme tam a prijedeme Renaultem, at maj vztek :D
  • 0

#369 pussy_licker

pussy_licker

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:29

lidi, lidi, lidi. reakce na tuto "provokaci" predcily nekolikanasobne me ocekavani, jak v dobrem, tak ve spatnem... Jen jednu vec. K disable po 14 dnech bohemian rev. uvedl, ze byl na dovolene a ze tudiz nemohl ihned reagovat. Ale disabloval skupec rev. - mam to tedy brat tak, ze byl na dovelene s tebou nebo se s prominutim bez tebe ani jeden rev. neuprdne? A ted to hlavni, proc jsem se sem rozhodl, po tom celem humbuku, sem napsat. Rozhodl jsem se celou serii archivovat. Jedna vec je, ze svuj ucel nadocekavani splnila - dost lidi pobavila, dost malo nastvala, poukazala na nesmyslnost nekterych pozadavku mistnich prispevovatelu a i zakroku nekterych rev. Jak tu jiz bylo receno, byl to forek, o kterem se dlouho mluvilo a nekdo ho jednou udelat musel. Timto se omlouvam DarkLord rev., ze to apdlo na nej a jeho kraj. Opravdu o nicem nevedel a kdyby vedel za kym jit, tak me urcite zabil, jak nekde sliboval.. promin. Ale vyvoj poslednich dvou dnu prekrocil i moji mez a presto, ze jsem vazne idiot, kterej to cele spiskal, vim kdy je cas to take ukoncit. Nedelam to kvuli natlaku rev. Ani nikoho jineho. Je to ciste moje rozhodnuti. Serie bude mnou archivovana 23.5. v nedeli, pokud do te doby tak neucini nekdo jiny. Ti, co nestihli odlovit maji tak posledni sanci to napravit. Pozadam prislusneho rev., aby nechal logovani odemknute, aby mohli dologovat i opozdilci a presunu serii na opencaching. Tot vse. Provokater a vtipalek /nyni jiz/ ice-cream_licker
  • 0

#370 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:44

Tak anonymní owner nakonec vyměkl... co už... Na odlehčení závažnosti tohoto tématu a závadnosti tvaru Marty, dovolil bych si jen poukázat, že celá lokalita v lese byla již zakreslena zde: Skvost z Narodni galerie Praha - údajně ZA TOHLE INKASOVAL RINGO ČECH OD KNÍŽÁKA 780.000,-Kč
  • 0

#371 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:46

Nemůžeš to nechat zapnuté alespoň do konce měsíce? Příští víkend jsme tam chtěli udělat nájezd a projít si to :-(((((((((((((((((
  • 0

#372 malin

malin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:57

Milé děti, jednoho dne se žáci 3. B , Dp.Mach a Šebenjová vydali do školy jen s chlebníky, neboť měli soudružkou učitelkou Martou naplánován výlet k rybníku Koštanáči spojený s kurzem geometrie. Jak si tak jdou do školy, přiběhne pes Filemán a smutně na ně kouká. Šebenjová praví: „víš Filemáne, dnes si s tebou nemůžem hrát, dnes jedem na kurz geometrie. Filemán smutně koukal, asi takhle :-( :-( až se ho Dp.Machovi zželelo a řekl: čoveče šebenjová, na co máme tu kouzelnou GPS a hned do ní zamumlal: prosím prosím, my bychom chtěli, aby z filmána byl žák jako my. Z gps se ozvalo : no prosím, jak si račte přát a hned vedle Dp. Macha a Šebenjové stál kluk s chlebníkem. V tom kolem běží rozčilená paní Maxinožková a ptá se Dp. Macha: On tu dnes s vámi není Filemán? Když zjistila , že není, pádila domů s křikem „no počkej filemáne, to si s tebou vyřídím“. U autobusu bylo hotové pozdvižení, Filemán se neuměl chovat a pořád se olizoval, jako by lízal zmrzlinu, a soudružka Marta pravila: „ne ne, je to divný chlapec ten filemán, s námi rozhodně nepojede. Cesta probíhala klidně, Dp.Mach si na zadním sedadle vystřihoval z abíčka model smartu v barvách budějovické koněspřežky a klid rušil jen školník Zetděleno svým neustálým kýcháním. Inu doba ledová je doba ledová...žáci Šnorcháček a Pažlouwt neustále zírali do svých gps a jako jediní z celé 3.B poznali, co tvar z keší znamená a natolik je to rozparádilo, že poslali NA logy na všechny okolní keše, aby tvar v mapě vynikl. Filemán mezitím doběhl celý autobus, což po příjezdu k rybníku Košťanáči ocenila i soudružka učitelka Marta a pravila: no v každém je něco dobrého. A v chlebníku máme taky cosi dobrého a dal pokyn k svačině. V tom se ozvala Šebenjová: „prosím prosím, někdo mi snědl můj trackovatelný jahodový koláč , a to se přece nedělá“ . „to máš pravdu šenebjová“ pravila soudružka, „děti kdo to byl?“ No nikdo se nepřiznal, ale v tom už filemán nesl v ústech jeden chlebník soudružce. „No prosím, zas ten šnorcháček, to jsem si mohla myslet, Šnorcháčku styď se“ No ale Šnorcháček se nestyděl a hned stál u rybníka Košťanáče a křičel „To budete zírat, jak plavu a jak odlovím ten vrtulníkovej letterbox na dně rybníka“ a udělal ráz dva a skočil. A hned jak skočil tak se začal topit. Žáci 3.B volali prosím, šnorcháček se topí, prosím on se topí .. Soudružka učitelka Marta byla hrůzou bez sebe , ale v tom Filemán , než bys řekl hint, skočil do vody a už tahal šnorcháčka ven. Po svačině se konečně vydali na geometrický průzkum okolí. Jenže keše nikde. Místo toho divné zvuky v okolí, až to dp.macha nastvalo a vytáhl kouzelnou gps a pravil: „prosím, my bychom chtěli těm zvukům rozumět“ Z gps se ozvalo „prosím, jak si račte přát, vítejte na planetě Tapitap, kam vás reviewer z této planety i se všema kešema ze serie přesunul “ Z křoví se ozvalo“ mamí tady jsou ňácí divní lidi“ „Klid Špužvižko“ pravila ta divná máma a nařídila Špužvičce vložit všechny ty divný kačery do pet-prefabrikatů a donest je do školy. Ve škole měla Špužvička velký úspěch, pochlubila že tvory našla u keše č. 17 – Neznámý národ trpaslíků. V tom se ozvala rána, Soudružka učitelka Marta a žáci 3.B v prefabrikátech se lekli , ale soudružka učitelka z planety tapitap řekla „jen klid, a ty Špužvičko, pověz co to je?“ Špužvička pravila: „Jde k nám Zegaga“ „Správně Špužvičko, máš jedničku“ A opravdu , za chvíli vešla zegaga a řekla „Ahóóój“ a soudružka učitelka marta zařvala „propána kolegyně, archivujte ji, archivujte!“ Načež soudružka z planety tapitap pravila“ Hm, né, to my u nás nemáme zvykem, my zegagu pozdravíme, a pak ji pěkně discovernem“ . V tom se na Dp. Macha otočila šebenjová a řekla: „Ty dp.machu, udělej něco“ a Dp.mach řekl do kouzelné gps“prosím prosím, my bychom potřebovali serii odlovit, zalogovat a vrátit se domů“ A tak se také stalo, v mžiku měli všichni hromadně zalogováno a byli připraveni na cestu domů. Pes filemán už jel spokojeně autobusem s ostatními žáky 3.B a šnorcháček s pažlouwtem kuli plány jak se zmocnit kouzelné gps „To bychom měli vykešovanej i Jupiter“ snili oba... Po příjezdu šla celá třída doprovodit filemána domů a paní maxinožková když viděla filemána začala křičet „filemáne počkej, to bude mazec“ a soudružka učitelka marta pravila“ „ kdepak paní maxinožková, to je naopak úžasnej pes“ „tak jo“ pravila paní maxinožková a všichni radostí štěkali, že každý kdo šel kolem, tak nevěřil vlastním očím, i reportér MF Dnes, který za projevenou spoluradost obdržel mapový soubor s náčrtem odlovených keší. Druhý den soudružka učitelka marta s čerstvým výtiskem MF dnes v ruce pravila žákům 3. B: „Vidíte děti, český geocaching se konečně prosadil do celosvětové elity“.
  • 0

#373 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:58

Nemůžeš to nechat zapnuté alespoň do konce měsíce? Příští víkend jsme tam chtěli udělat nájezd a projít si to :-(((((((((((((((((


Dyk tam zajeď a projdi si to... na opencachingu. Nebo ti budou chybět body?

Lickere, jseš frajer.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#374 Skupec Reviewer

Skupec Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 9:58

pussy_licker napsal/a:
lidi, lidi, lidi.
reakce na tuto "provokaci" predcily nekolikanasobne me ocekavani, jak v dobrem, tak ve spatnem...
Jen jednu vec.
K disable po 14 dnech bohemian rev. uvedl, ze byl na dovolene a ze tudiz nemohl ihned reagovat. Ale disabloval skupec rev. - mam to tedy brat tak, ze byl na dovelene s tebou nebo se s prominutim bez tebe ani jeden rev. neuprdne?


Bohužel jsem plný emocí a nemám patřičný nadhled. Proto se nemohu vyjadřovat k tomuto tématu tak, aniž bych něco nepodělal. Bylo by to neadekvátní a neobjektivní.

Jedno ale musím objasnit.

Pokud je jeden reviewer na dovolené, tak druhý se musí starat o jeho kraje. Tvůj "fórek" jsem neregistroval, protože jsem schvaloval kraj PHA, střední Čechy, HK, PU, Vysočinu, Moravskoslezský, kraj, Olomouc. Myslím, že jsem udělal dost práce ke kačerské spokojenosti. Snažil jsem se poctivě pracovat, schvalovat, radit a být nad věcí.
O celé věci jsem se dozvěděl v sobotu na eventu.

To bylo jen pro tvojí informaci a ne pro to , abych se zviditelnil.

Každopádně děkuji za tvé rozhodnutí.

Ahoj Skupec

P.S.
Je mi velice smutno z vulgárních reakcí lidí. Děkuji za slušné argumenty.

Ahoj Tupec
  • 0

#375 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:03

_eda_ napsal/a:

Demkes3 napsal/a:
... (ale geodálnice nás zachraňovali)

dalsi :|


Opraveno. Díky za upozornění. Jsem zrovna šel spát a tak jsem text jen rychle prolítl.
  • 0

#376 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:06

Skupče, mohl bys prosím napsat na základě čeho v PRAVIDLECH chceš Martu archivovat? Že má někdo svůj osobní problém s piktogramem mj. přirození je mě úplně jedno pokud to ovšem netahá na veřejnost. Dokážu si představit pokud bys byl třeba muslim jak skřípeš zuby při publikaci nějaké židovské keše nebo třeba jestli jsi vegetarián jak se nelíbí keš u masokombinátu, ale to je tak všechno co s tím můžeš dělat že?
  • 0
Vložený obrázek

#377 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:12

Citecka napsal/a:

Nemůžeš to nechat zapnuté alespoň do konce měsíce? Příští víkend jsme tam chtěli udělat nájezd a projít si to :-(((((((((((((((((


Dyk tam zajeď a projdi si to... na opencachingu. Nebo ti budou chybět body?

Lickere, jseš frajer.


Jo - představ si, že mi budou chybět body. A už mi docela leze na nervy, jak lidi, kteří mají sami bodů minimum - nanejvýš pár set - se pořád nejapně jeví nad tím, že někdo chce body. Body prostě v GC jsou, tak je chci.
  • 0

#378 Hamerinski

Hamerinski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:15

Mě jedno hlava nebere. Keška umístěná na památníku, na který se pro její odlov musí vylézt je zcela nezávadná? I když tam dochází k poškozování cizí věci, dle příslušných zákonů. Ale obrazec na mapě, který byl vytvořen v přírodě je údajně závadný, ale přitom neporušuje žádný ze zákonů a ani pravidel, je špatný? To je nějaké divné....
  • 0

#379 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:25

Hamerinski napsal/a:
Keška umístěná na památníku, na který se pro její odlov musí vylézt je zcela nezávadná? I když tam dochází k poškozování cizí věci, dle příslušných zákonů.


jestli je to multi, tak si cestou nazbíráš levitační bylinky (jistě je o tom zmínka v listingu) a potom se ke kešce vzneseš (opět zajisté popsané v listungu) ... co ti je na tom nepochopitelného? a žádnou cizí věc nepoškozuješ :D
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#380 Autacek

Autacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 744 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:26

"Recesí posedlí nádražáci si dokonce z píči udělali jedno z návěstidel - Zdvihněte sběrač."
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama