Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#381 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:29

Dalsi troska olejicka do ohynku. A co udelate s timhle, prosim? :DDD
  • 0

#382 hopras

hopras

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:32

majkeld napsal/a:
Dalsi troska olejicka do ohynku. A co udelate s timhle, prosim? :DDD


Archivovat a ownerům utáhnout šrouby :D
  • 0

#383 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:34

jestli dojde k archivaci, tak je opravdu něco shnilého v královstvé dánském :(
  • 0

#384 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:36

Autacku, když už nic jiného, aspoň tu nerozšiřuj hoaxy! ;)

http://www.hoax.cz/h...arodni-galerii/

Jinak mi přijde celkem škoda, že [hoax] se v tom Skupec (což je DarkLord, Bohemian a GeoHorse) začal zase vrtat a pussy_licker (což je Sutech, Chemic77 a Poník) nakonec vyměkl... [/hoax] ...vtipálek kundolízal to zabalil a jediný, kdo si může mnout ruce, je patolízal Slavek_CZ a pár jemu podobných jedinců, kteří prostě vždy a všude budou otravovat tak dlouho, dokud tomu jejich svatouškovskému kňourání někdo neustoupí...
  • 0

#385 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:37

navrhuji kačerské referendum ve věci zábavnosti či škodlivosti serie u Košťan
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#386 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:50

docile napsal/a:

Citecka napsal/a:
... Nebo ti budou chybět body?


Jo - představ si, že mi budou chybět body. A už mi docela leze na nervy, jak lidi, kteří mají sami bodů minimum - nanejvýš pár set - se pořád nejapně jeví nad tím, že někdo chce body. Body prostě v GC jsou, tak je chci.


No comment :(
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#387 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 10:54

Ach jo. Co to vzít stylem "jako fór to bylo dobrý a jako fór to taky stačilo" a jít radši ven? Zbytek republiky už máte vylovenej, že vám chybí zrovna těchhle 20 bodů?
  • 0

#388 mimo a momo

mimo a momo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 12:39

Geocaching a obrazce na mapě, o čem je geocaching? -zábava -poznat nová a zajímavá místa, -pro někoho sběr bodů, -a mně a mojí rodinu to donutí vypadnout do přírody a pobýt tam třeba celej den, což tato serie splnila a ještě jsme potkali několik jiných kačerů, pro moje děti v lese dobrodružství a chození močálem a rádi na to vzpomínaj, autor kešek si musel dát dost práce s listingem, zaměřením a schováním krabiček, má muj obdiv, jetli chtěl někoho provokovat, povedlo se, a nejvíc provokuje ty co nejvíc řvou ,archivovat, a ti v tom asi vidí fakt něco vadného ,ale mysím že normální člověk i když každej v naší zemi ví, co obrázek znamená, se usměje , a co, budu to dál řešit?, NE, jen ti nemocní a závistiví,ti to nepřekousnou a těch je v čechách opravdu hodně. Jestli si kačer jdeš najdeš dvacet keší a jsi rád, ty co se bojí komárů a bahna ty asi budou od pc prudit, no at prudí, škoda jen že archivace se serie opravdu dočká a že s v geocachingu je možné zrušit docela dobrou serii a kešky které leží na opravdu nevhodných či nijak zajímavých místech tu budou dál a nic se neděje. Kdo schvaluje keše by měl být nad věcí a nechat to bejt, a ono by to přešlo, no bouhžel oni sami přispěli k celé té histerii kolem obrázku který je na každé druhé mikrovlnce,pračce,kopírce a kdoví kde ještě. Tak kdo si JÍ bojí, at do Košťan nejezdí. mímo
  • 0

#389 D@liking

D@liking

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 137 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 12:52

Je mi z toho smutno... z některých názorů tady na fóru a také z toho, jaké důvody vedly k archivaci této série. Když budeme chtít něčeho dosáhnout, tak si důvod vždycky najdeme, že?:@
  • 0

#390 Subzero

Subzero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 13:40

Tak to bych nečekal, že nakonec couvne i sám autor a tím uzná chybu... Je to škoda, protože (jak jsi psal) každý v tom obrazci nemusí vidět to, co se nám někteří snaží podsouvat a takovýto důvod k archivaci považuji za nesmyslný. Je to samozřejmě v kompetenci reviewrů. Oni se s tím rozhodnutím Skupce musí ztotožnit a být připraveni snést chválu i kritiku.
  • 0

#391 MedoMys

MedoMys

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 720 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 13:57

I když mi nepřipadá nápad s tímto obrazcem jakkoli úžasný a vhodný, nevidím na tom nic závadného. Mrzí mě, že se Skupec (nevím, zda s podporou či bez podpory ostatních) rozhodl k archivaci na základě svých pocitů a bez jakékoli opory v pravidlech. Přijde mi to hodně nešťastné a určitě to neprospěje k dobrému vztahu, důvěře či posílení autority mezi hráči a reviewery. Chápu i archivaci ze strany autora, který naznal, že tu někteří zachází příliš daleko a vyvolávají rozbroje jak mezi hráči, tak vůči reviewerům. Velice smutná kauza - záměr byla provokace, ale dospělo to příliš daleko a ukázalo, jak ubozí ve skutečnosti dokážeme být ...
  • 0

#392 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 833 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 14:27

oP napsal/a:
disable bude v nedeli, takze do soboty se da odlovit ... pak bude archivovana a konec ... takže kdo jede z brna?? souřadnice mám sosnutý :)


už se ti někdo přihlásil ?
  • 0

#393 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 14:38

Myslim si, ze vazne neni potreba se tady urazet (presto udelam kratkou odbocku a napisu wabicek = kriplicek :P), ale budu trvat na tom, ze nesouhlasim s tim, ze Skupec nebo jakykoliv reviewer vezme svoje dojmy a prohlasi je za pravidla.

Mrzi me, ze tady prehlizite velkou cast lidi, ktera se vam snazi normalne argumentovat a reagujete jen na ty, kteri nadavaji. Pokud nechcete dialog, tak na to forum fakt asi radsi vubec nechodte.

Podotykam, ze ja jsem byl vzdycky prvni, kterej rikal - nechte reviewery bejt, delaj to pro nas zadaco a maj toho hodne. Ze neco delam zadarmo neznamena automaticky, ze mam pravo to delat povysenecky - protoze takhle to fakt vyznelo - a spatne. A jeste jedna vec - s tim vyhrozovanim o utahovani sroubu uz bez nekam. Bud schvalujes podle pravidel nebo ne - tak zacni utahovat u sebe.


Edit: Zeggo, kdyz nemas argument, tak radsi mlc.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#394 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 15:45

hplus napsal/a:prehlizite velkou cast lidi, ktera se vam snazi normalne argumentovat a reagujete jen na ty, kteri nadavaji. Pokud nechcete dialog, tak na to forum fakt asi radsi vubec nechodte.


tak zacni u sebe...
  • 0

#395 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 16:08

fremen.cz napsal/a:
pleskněte sem někdo GPX s tou serií, at si to mužou lidi archovovat a nepřijdou o možnost procházky po hezkém lese ;)

Viz. priloha

Slavek_CZ napsal/a:
Za mě můžu říct, že jsem rád, že zastydlá puberta, která jinak volá po spreji na mostě byla z gc.com odstraněna, už jen nick ownera v reálu stojí za zvážení, že hvězdný člověku. Nechápu všechny volače po tom, že obrazec na mapě chtějí, že bez něj nemůžou žít, přijdou mě dost ubozí a přízemní a za tím si stojím, česká malost zase měla préééé.

Vsak pokud byl volac aktivni, tak uz ma odloveno. U me napriklad jiz ve stavu "DONE" :)

Slavek_CZ napsal/a:
OK, u mě ne, a to už mám děti i ve škole, holt jiný oddíl....

A kdyby ano, tak se stane co? Serezes je opaskem nebo das jenom jednu vychovnou takovou, ze vezme pusou o futra? Taky uz jsem potkal par takovych lidi, kteri takto "vychovavali" sve deti. O to vetsi gauneri to potom v dospelosti byli.

alkes napsal/a:
Holt je ale potřeba udržovat určité meze, jinak by tu zachvíli byl totální bordel, tahle cache je už překročila...

Osobne mam tedy namet na hromadu jinych UBK, ktere jsou doslova UBK. U Marty byla alespon super prochazka v prirode po lese a bylo i videt, ze se majitel o cache aktivne stara - my meli "cerstve" logbooky.

Slavek_CZ napsal/a:
Dobrá Pražáku, ulevil sis na inetu, hubu plnou keců, nohy v nočníku, ale obávám se, že by Ti rychle došli proti mím 105 kg, rád bych tě v tom lese potkal, ..........................

Jeste trosicku dopiluj tu cestinu. Evidentne jsem se v predchozim komentari moc nemylil a doma vladnes tezkou rukou, ze?

Chryseis napsal/a:
Ach jo. Co to vzít stylem "jako fór to bylo dobrý a jako fór to taky stačilo" a jít radši ven? Zbytek republiky už máte vylovenej, že vám chybí zrovna těchhle 20 bodů?

A to nemuzu mit nazor i presto, ze uz to mam odlovene? :o Pokud ano, tak jsem vsemi deseti za zachovani!

=====================================

A ted muj komentar k necitovanemu - mapa patri vsem, takze co ted Skupec bude delat u tech, co to odlovili a maji to v mape nalezu v profilu? Bude to rucne premalovavat? :D:D

Dalsi zajimavosti je pomer tech, kteri souhlasi a nesouhlasi s archivaci. Vsiml jsem si jedne zajimavosti - vekovy prumer "odpiracu" je pomerne vysoky - cim to asi bude? Opravdu nechapu to, ze pokud naprosta vetsina lidi pise pozitivni ohlasy, ze k tomu neni vubec prihlednuto a ze se da na rady par zapsklych starych pannen ci starych mladencu. Navic ani po prectenych 20ti strankach porad nevim, co bylo na danych kesich proti pravidlum.
  • 0

#396 oP

oP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 16:28

Arne1 napsal/a:

oP napsal/a:
disable bude v nedeli, takze do soboty se da odlovit ... pak bude archivovana a konec ... takže kdo jede z brna?? souřadnice mám sosnutý :)


už se ti někdo přihlásil ?

ne maximálně můžu obvolat pár kámošů, zda by se někdo přidal
  • 0

#397 brundi

brundi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 508 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 16:44

I ja se tedy jeste jednou pridam... Popularitu tomu obrazci zajistili prave ty nejzarytejsi odpurci, kteri meli potrebu tahat to na verejne svetlo, nakonec proc ne, ale porad dokola a donekonecna, i kdyz sam by asi ten obrazec usnul a zil by zivotem ostatnich kesek......a nakonec nekdo konecne i do dost cteneneho deniku...mne by jen zajimalo proc to vubec pani ucitelka davala do novin?:| argumenty jsou nekdy dost vulgarne a chabe... Takovy ty plky o zniceni jsou nejen vyplodem asi choreho mozku, ale i nedomyslenosti... a co se stane kdyz to znicis? jedine kde to zmizi bude teren, kde to neni videt, a na mape to bude sviti vesele dal... a nakonec pro Slavka... argumenty Zeggy a dalsich jsou pro mne vecne... ale tvoje pseudomoralisticky plky na jedne strane, a neschopnost vecne diskutovat na strane druhe jsou tvou nejlepsi vizitkou:D
  • 0

brundi
 


#398 Sloniska

Sloniska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 17:13

HuntBehind napsal/a:
Autacku, když už nic jiného, aspoň tu nerozšiřuj hoaxy! ;)

http://www.hoax.cz/h...arodni-galerii/

Jinak mi přijde celkem škoda, že [hoax] se v tom Skupec (což je DarkLord, Bohemian a GeoHorse) začal zase vrtat a pussy_licker (což je Sutech, Chemic77 a Poník) nakonec vyměkl... [/hoax] ...vtipálek kundolízal to zabalil a jediný, kdo si může mnout ruce, je patolízal Slavek_CZ a pár jemu podobných jedinců, kteří prostě vždy a všude budou otravovat tak dlouho, dokud tomu jejich svatouškovskému kňourání někdo neustoupí...


Moc mne mrzí, že série bude nakonec archvována. Brala jsem to jako dobrý fórek, pro který zde v Čechách není porozomění tudíž ani místo.
Bohužel se u nás příliš oháníme morálkou a nemaje dosti síly a vytrvalosti tak výše citovanému svatouškovskému kňourání podléháme. Jak říkal již pan Werich "Jsem rád že jste zůstal Čech".
  • 0

#399 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 17:14

ad pussy(ice craem)_licker: Kdo nebo co te nuti archivovat uplne celou serii? Co takhle archivovat jen cast, ktera by obrazec nejak zmenila, takze uz by si na 3,14cu nikdo nemohl stezovat. Trochu nechapu ownery, kteri publikuji kesku dopredu s tim, ze bude zit jen par tydnu. Samozrejme na to maji plne pravo, ktere jim neubiram. PS: Pisi to, i kdyz vim, ze si serii proste neodlovim. To jen pro ty, kteri by me chteli kritizovat za touhu po bodech. B)B)
  • 0

#400 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 21 květen 2010 - 20:34

Jsem fakt překvapenej, kolik lidí nedokázalo tuto serii vzít s nadhledem a vtipem a nakonec ji ještě "reviewer" z pochybných důvodů /bez jedine opory v pravidlech/ archivuje ... Ale alespoň jsem konečně pochopil význam slova" čecháčkovství "... To se může stát fakt jen tady :-(
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama