Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#421 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 12:30

HuntBehind napsal/a:- 13 lidí s archivací souhlasí (z toho cca 3 se cítí velmi dotčeni a pohoršeni)


Doufám, že mne mezi ně nepočítáš. Je mi ukradeno zda serie bude nebo nebude archivována.

Mému subjektivnímu vkusu se nelíbí. Jen si myslím své o lidech, kteří se veřejně projevují takto. To ovšem není dogma, jen můj osobní pohled.
  • 0

#422 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 13:06

Skupec Reviewer napsal/a:"Bohužel jsem plný emocí a nemám patřičný nadhled. Proto se nemohu vyjadřovat k tomuto tématu tak, aniž bych něco nepodělal. Bylo by to neadekvátní a neobjektivní."


Jako reviewer máš být nestranný, máš mít nadhled nad věcí a emoce musíš umět udržet "na uzdě".

Co konkrétně tě tedy vede k takovým rozhodnutím, které tady prezentuješ?

Myslím, že by to docela rádo vědělo více zdejších přispívajících...
  • 0

#423 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 221 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 13:25

81
Zatím jsem do tohoto vlákna nepsal, různé obrazce mě nic neříkají (tento je aspoň vtipný - dle idejí gc ukazuje na něco, co je pro místo (tj. Dubí) typické). Vydal bych se lovit nějaký obrazec leda z hecu kamarádů, jiný důvod si moc nedovedu představit. Ale archivace mi přijde zcela zbytečná.

Pokud archivace bude muset být (nebo bude z rozhodnutí ownera), přijde mi jako dobré řešení, že obrazec zůstane na opencaching.

Jako velmi dobrý kompromis na platformě gc.com by mi přišlo archivovat čárku, ale nechat ji lovitelnou. To by skutečně nikoho pohoršovat nemohlo a byl by to takový skrytý fórek.
  • 0

#424 Ostravacek

Ostravacek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 401 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 13:30

Jo, zapomněl jsem čísélko...:

tedy 82
  • 0

#425 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 13:55

HuntBehind napsal/a:
podivná stanoviska reviewerů
...

Je jednoduché se navážet do reviewerů. Ale uvědomte si následující. Zatímco v případě ownera je kontroverzní keška jeho svobodným rozhodnutím, tak reviewer je do situace dotlačen ownerem a řešit to musí ať chce nebo ne. A bez ohledu na to jak rozhodne se nezavděčí všem a dočká se nadávek a výčitek. IMHO si zaslouží respekt a ohled, ať se vám ta rozhodnutí líbí nebo ne.
  • 0

#426 _eda_

_eda_

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 382 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 14:01

Bud nechte Martu zit, nebo unarchivujte Dopadovou plochu (GC1CQNC)... Bud se jede podle pravidel nebo ne, ne podle toho jak se kdy komu hodi... Osobne si myslim, ze by melo zit oboji, je to 100x lepsi a hodnotnejsi nez 50% "skarpovek", ktere se schvaluji...
  • 0

#427 HuntBehind

HuntBehind

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 526 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 14:46

pepa.z.pocernic napsal/a:
Je jednoduché se navážet do reviewerů.

Ano, je...ale nikdo to jistě nedělá rád a se zlomyslným potěšením, ale především proto, že má pocit, že zrovna jako v politice by měl být reviewer naším zástupcem s čestnou funkcí a nějakým kreditem, a ne aby byl kačer vydán na pospas libovůli neodvolatelného reviewera-monarchy. To, že revieweři schvalují keše zadarmo, je sice šlechetné a já si toho vážím, ne vždy ale zadarmo (a anonymně) znamená dobře.

Ale uvědomte si následující. Zatímco v případě ownera je kontroverzní keška jeho svobodným rozhodnutím, tak reviewer je do situace dotlačen ownerem a řešit to musí ať chce nebo ne.

...ať řeší, podle pravidel. (kdyby do toho Skupec nešťoural, už dávno nebylo co řešit)

A bez ohledu na to jak rozhodne se nezavděčí všem a dočká se nadávek a výčitek. IMHO si zaslouží respekt a ohled, ať se vám ta rozhodnutí líbí nebo ne.


Ano, není na světě reviewer ten, aby se zavděčil kačerům všem ... až na to, že se reviewer nemá snažit někomu zavděčit, což opravdu nejde, ale má se řídit pravidly a ne osobními preferencemi, pocity a nátlakem několika málo jedinců. Proč to začal najednou řešit nějaký Skupec a kdo po něm chtěl, aby to řešil, je neustále záhadou... Rozhodčí, který píská dobře (a občas i něco ve prospěch hry pustí) má od většiny hráčů i fanoušků respekt přirozený. Ale rozhodčí, který píská na jednu nebo druhou stranu (a v tomto případě dokonce sám pro sebe!) těžko může od ostatních čekat respekt, jen proto, že zrovna píská ...

... a podle mého skromného názoru by pravidla hry neměl vykládat někdo, kdo ostatním co hrají (je jich většina a hra se jim líbí v podobě jaká je) zábavu kazí ...
  • 0

#428 majkeld

majkeld

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 388 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 15:19

83
  • 0

#429 Safir

Safir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 16:23

Dneska jsem si prošel celý kontroverzní obrazec. Kešky jsou moc príma, cestou jsem potkal, jak rodiny s dětmi, tak rodiny s dospělými dětmi a dle mých informací nikoho nepobuřuje. Kešky jsou jasně umístěné, terén je místy náročný, místy o něco lepší. Jel jsem sem poměrně zdaleka, abych si udělal názor. A pokud ho chcete slyšet, tak : nechte krabičky žít, nikomu neubližují, nikoho nepohoršují. A pokud někoho ano, tak ať si to srovná v hlavě sám (dle mého názoru není normální a něco mu chybí).
  • 0

#430 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 16:25

Je to naprosto nesmyslná debata a jako taková škodí naší pověsti ve světě víc, než jakýkoliv obrazec. Jedno se jí ale nedá upřít: dnes byl les plný nadšených lovců, všichni si užívali báječné počasí, krásné prostředí a pohodové lovení. Potkali jsme maličké káčátko s vytištěnou mapou v ručičkách, kterému bylo šumafuk, jaký to má tvar. V další skupince byli usměvaví senioři, nikdo se ani maličko nepohoršoval. Proč taky? Asi vědí, že bojovat s blbostí je boj s větrnými mlýny. Takže vážení diskutující, děkuju, že jste mě popohnali k odlovu dvaceti pěkných kešek.
  • 0

#431 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 17:07

Safir napsal/a:
(dle mého názoru není normální a něco mu chybí).

Nebo přebejvá ...

85 jestli dobře počítám :)
  • 0

#432 Ossis009

Ossis009

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 17:32

86, uz jen proto, jak se odpurci chovaji...
  • 0

#433 neski

neski

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 140 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 17:53

88 a podepisuju se pod to co napsal v minulym postu HuntBehind !
  • 0

#434 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 752 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:04

To se za chvili slozite na roli reflexni folie a budete si moct lepit na geovozidla novy symbol ceskeho geocachingu misto jesterky.
  • 0

#435 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:10

Tak a každý kdo napsal, že mu to nevadí teď půjde a namaluje si to na dveře od bytu :-)
  • 0

#436 Safir

Safir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:13

Toto je nic než demagogie. Před chvílí jsem dával prádlo, které jsem měl při dnešním odlovu na sobě a při zpuštění pračky jsem si všiml, že mačkám na ten samý obrazec, o kterém je zde řeč. Takže Ty, co jsou proti nepero, nekopírujou, nepouští další el. spotřebiče. To je mi jich hodně líto!
  • 0

#437 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 696 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:19

Safir napsal/a:
Toto je nic než demagogie. Před chvílí jsem dával prádlo, které jsem měl při dnešním odlovu na sobě a při zpuštění pračky jsem si všiml, že mačkám na ten samý obrazec, o kterém je zde řeč. Takže Ty, co jsou proti nepero, nekopírujou, nepouští další el. spotřebiče. To je mi jich hodně líto!

V pohodě, na všech spotřebičích co mám, není kosočtverec, ale čtverec na špičce.;)
edit: tím se nehlásím k žádné z místních stran, neb je mi to ukradený. Jen upozorňuji na demagogii z tvé strany a mám pochybnosti, zda někteří své proklamace dokáží potvrdit i reálným činem.
  • 0

#438 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:46

89 - nesnáším pokrytectví!
  • 0
Don't panic!

#439 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:56

90 Vzhledem k tomu , že jeden z největších moralistů poblíž bydlících ( v den publikace žádal okamžitou archivaci ) měl o dva dny později úspěšně a beze studu odloveno . Tím přece řekl , nám , ku.va sprostým lidem , že je vše jak má být.:) To by někdo mohl začít brojit proti symbolu letter boxu , protože rozložením obálky vznikne co? Zase kosočtverec.
  • 0

#440 petegeo

petegeo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 005 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 18:59

haggaeus napsal/a:
To se za chvili slozite na roli reflexni folie a budete si moct lepit na geovozidla novy symbol ceskeho geocachingu misto jesterky.

Zase jsem predbehl dobu. Uz to na kapote Renaulta 4 roky vozim. A jak je ten znak takovy "plasticky prolomeny", tak i s tou prostredni carkou, jen trochu pootevrenou... ;) :D:D:D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka