Přejít na obsah


Fotka

Další obrazce na geomapě


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
464 odpovědí na toto téma

#441 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 19:00

PS: Schválil DLR , archivovat chce Skupec . Chce snad naznačit , že jedině on je numero uno v ČR ?
  • 0

#442 cz.mikes

cz.mikes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 19:03

haggaeus napsal/a:
To se za chvili slozite na roli reflexni folie a budete si moct lepit na geovozidla novy symbol ceskeho geocachingu misto jesterky.

Tak konkrétně ta ještěrka by klidně mohla mít na hřbetě pásek z kosočtverečků :D
  • 0

#443 docile

docile

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 19:27

91 - už jenom kvůli chování arogantního skupce a hysterčení odpůrců (kteří si ji někteří hlavně sami honem odlovili).
  • 0

#444 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:01

pepa.z.pocernic napsal/a:

Safir napsal/a:
Toto je nic než demagogie. Před chvílí jsem dával prádlo, které jsem měl při dnešním odlovu na sobě a při zpuštění pračky jsem si všiml, že mačkám na ten samý obrazec, o kterém je zde řeč. Takže Ty, co jsou proti nepero, nekopírujou, nepouští další el. spotřebiče. To je mi jich hodně líto!

V pohodě, na všech spotřebičích co mám, není kosočtverec, ale čtverec na špičce.;)
edit: tím se nehlásím k žádné z místních stran, neb je mi to ukradený. Jen upozorňuji na demagogii z tvé strany a mám pochybnosti, zda někteří své proklamace dokáží potvrdit i reálným činem.


Chceš tím říct, že by v případě, že někdo udělá serii ze "čtverce na špici" a s čárkou uprostřed, byla bez problému schválena a bylo by všechno OK? B)
P.S. jaká je povolená míra nepřesnosti čtverce? To by se mělo předem jednoznačně definovat! 20%? 10%? 1%? 0,1%? Bude to někdo přeměřovat pásmem? :D
  • 0

#445 Tomaaas

Tomaaas

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:12

dr.vota napsal/a:
Chceš tím říct, že by v případě, že někdo udělá serii ze "čtverce na špici" a s čárkou uprostřed, byla bez problému schválena a bylo by všechno OK? B)
P.S. jaká je povolená míra nepřesnosti čtverce? To by se mělo předem jednoznačně definovat! 20%? 10%? 1%? 0,1%? Bude to někdo přeměřovat pásmem? :D

"Kosočtverec je rovnostranný rovnoběžník, který má všechny strany stejně dlouhé, avšak na rozdíl od čtverce jeho strany nesvírají pravý úhel."
zdroj: wikipedia.cz
  • 0
Vložený obrázek

#446 pussy_licker

pussy_licker

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:12

jsem ochoten predelat kosoctverec na ctverec :D:D:D
  • 0

#447 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:19

dr.vota

Vždyť to je ale fakt úplně bezpředmětné. Je naprosto jasné, co obrazcem autor myslel, zvlášť když si zvolil pseudonym, jaký si zvolil. Pointa je v tom, že nemá moc cenu argumentovat značkou Renaultu nebo znakem na ovládacích tlačítcích. (Tak naivní, aby uvěřil autorovu vysvětlení v listingu, snad nikdo není. V jednom ze zdejších příspěvků ho i sám popírá.)

...Jen tak na okraj, mě ta 3,14ča nijak zvlášť nepohoršuje, přijde mi spíš infantilní a jako provokace se mi to moc nelíbí. Zvlášť co se týče některých listingů, původního nicku a tak, mi to už přijde za hranou, což je samozřejmě relativní. Jako sranda dobrý, ale každá sranda někde končí. Možná že nejlepším koncem by bylo několikrát navrhované nenásilné doplnění pár kešek. (klidně i někým jiným než "lízalem" ) Vlastně by z toho mohla být ještě větší sranda, kdyby se to správně pojalo.
Nejvíc mě asi mrzí, že autor má koule na provokování, ale už ne na vlastní podpis.;)

editováno.
  • 0

#448 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:25

Tak já se taky přidám. Dnes jsme jeli z Plzně tuhle sérii odlovit, než zmizí. Jak už tady psali mnozí, bezva procházka po lese, atd. K archivaci: pokud by sérii revieweři sejmuli hned s tím, že tohle už ne, neřeknu ani popel. Považuju reviewery za autority a předpokládám, že věc vidí z určitého odstupu a jak to říct... třeba z jiného úhlu pohledu, atd. - prostě, nehodlám se s nimi přít, ani na ně pyskovat, nic. Pokud má reviewer nějaký názor, já jej respektuji, třebaže s ním nesouhlasím a předpokládám (a imho je to tak správně) že bude po jeho. Bohužel - a opravdu BOHUŽEL - musím mít nyní jednu poznámku. Strašlivě mne totiž nadzvedly věty, které Skupec uvedl jako důvody pro achivaci. Nezlob se na mne, ale ty důvody nejsou nic jiného než prázdné a jsem nucen říct že i velmi hloupé bláboly. V první chvíli jsem ani nemohl uvěřit vlastním očím. Vysoko nade vše ční, že to není dobré pro děti a že mapa keší je všech. Ten příspěvek (disable Skupce) byl podle mne opravdu naprostý úlet. :(
  • 0

#449 Safir

Safir

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:28

Proboha, už nechme těchto, dle mého názoru, stupidních sporů a zamysleme se každý nad sebou, zda vše, co zde ventilujeme vychází z nás. Vždyť, když si vezmete zpětně celou diskuzi, tak je to přesně o tom, co tento obrazec symbolizuje ( a to pouze v ČR). Stojí to všem za to?
  • 0

#450 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2010 - 20:36

Tomaaas napsal/a:

dr.vota napsal/a:
Chceš tím říct, že by v případě, že někdo udělá serii ze "čtverce na špici" a s čárkou uprostřed, byla bez problému schválena a bylo by všechno OK? B)
P.S. jaká je povolená míra nepřesnosti čtverce? To by se mělo předem jednoznačně definovat! 20%? 10%? 1%? 0,1%? Bude to někdo přeměřovat pásmem? :D

"Kosočtverec je rovnostranný rovnoběžník, který má všechny strany stejně dlouhé, avšak na rozdíl od čtverce jeho strany nesvírají pravý úhel."
zdroj: wikipedia.cz

Je jedno, jestli budeme přeměřovat vzdálenosti protilehlých vrcholů na shodnost, nebo úhly na rovnost devadesáti stupňů. Z praktických důvodů je jednodušší to první.
  • 0

#451 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 7:20

pussy_licker napsal/a:
jsem ochoten predelat kosoctverec na ctverec :D:D:D


Toz pak neni co resit a vsem rejpalum vypalis rybnik. :D:D
  • 0

#452 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 7:32

Jinak bych se primlouval, aby se tady prestalo uz s kritikou Skupce. Neni slepy a s kritikou sveho konani se urcite seznamil. Rozhodne neni dobre, budou-li ty negativni emoce vuci nemu pokracovat. Jeden ulet z argumenty pro archivaci te serie jeste neni duvod, aby se zapominalo, co pro vsechny ceske kacery dela. Neni to tak davno, co prehnana kritika kvuli jedne kesi na Proseku vedla k drivejsimu konci TTR.
  • 0

#453 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 7:34

smazana duplicita
  • 0

#454 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 886 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 8:43

Posílám ještě jednou návrh, jak z toho bezbolestně ven. Poprvé to bylo v legraci, ale teď - když čtu celou diskusi - už dosti vážně. Ty keše jsem do mapy (jde o jiné území) vkládal v IrfanViewu, tak promiňte ty nepřesnosti.
  • 0

#455 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 8:59

k-lord napsal/a:
Jinak bych se primlouval, aby se tady prestalo uz s kritikou Skupce. Neni slepy a s kritikou sveho konani se urcite seznamil. Rozhodne neni dobre, budou-li ty negativni emoce vuci nemu pokracovat. Jeden ulet z argumenty pro archivaci te serie jeste neni duvod, aby se zapominalo, co pro vsechny ceske kacery dela.
Neni to tak davno, co prehnana kritika kvuli jedne kesi na Proseku vedla k drivejsimu konci TTR.

-||-
Tohle podepisuju. Tady se to všechno vždycky hrozně vyhrotí.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#456 T.M.S. family

T.M.S. family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 9:04

Jestli můžu vyjádřit svůj názor, tak neměl být tento diskutabilní obrazec nikdy schválen a předešlo by se zbytečným emocím na fóru a zbytečné štvanici na Skupce.
  • 0

#457 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 9:29

T.M.S. family napsal/a:
Jestli můžu vyjádřit svůj názor, tak neměl být tento diskutabilní obrazec nikdy schválen a předešlo by se zbytečným emocím na fóru a zbytečné štvanici na Skupce.

Souhlas.
Ale když už se stalo, a schválen byl, třeba i nevědomky, byla ještě větší blbost ho potom chtít archivovat kvůli pochybným důvodům.
A jinak - Skupec (stejně jako ostatní revieweři) je bezesporu dospělý a mohl s takovými reakcemi počítat, když se k tomu kroku odhodlal.
  • 0

#458 trotak

trotak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 9:56

92,93,94,95 (lovili jsme ve 4 a vsichni byli pro) ... jen par postrehu .... 1) proc archivovat ? je neco proti pravidlum ? nebo, ze jen nekomu neco nelibi ? ze bych sepsal dlouhy seznam veci co se me nelibi a byl bych pro likvidaci ci zruseni techto veci 2) jsem sice novacek, ale neco uz jsem o GC zaslechl. pry je to hra, ktera ma vytahnout lidi ke hledani pokladu a vyletum do prirody, ukazat jim neco noveho a zajimaveho. A tato serie nas vytahla hned druhy den co jsme ji videli a z Liberce prijeli odlovit. Ukazala nam zajimave misto a prirodu jinou nez je u nas v horach. A asi vice nez lecjaky otaznik 5/4 co se mesic lusti a finalka je na plote ... 3) Diky ownwrovi za serii, urcite dala dost prace ji spustit, ale mam obavu udrzbu a aby se nearchivovala tak nejak sama ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#459 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 10:21

trotakcz: o udrzbu bych se nebal, kdyz jsem tam byl ja, tak byly cerstve logbooky, takze udrzba urcite probiha. ;)
  • 0

#460 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 451 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2010 - 11:14

HuntBehind napsal/a:
...
- zhruba 13 lidí s archivací souhlasí (z toho cca 3 se cítí velmi dotčeni a pohoršeni)
...

Když už jsi to počítal, kolik z těch 13 bylo žen? Nebo to byli jen samí chlapci v té zastydlé pubertě, co mají problém se sexualitou? :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama